Vai Gulbenes vidusskolēniem vajadzīgs internāts? 6

"Krīzes laiki ir skāruši ne tikai valsti, bet arī mūsu Gulbenes novadu. Es kā bijusī skolotāja, kurai viss mūžs ir pavadīts strādājot skolā, gribētu pajautāt, kāpēc tiek izšķērdēti līdzekļi, ekspluatējot Gulbenes vidusskolas internāta ēku, kura atrodas Līkajā ielā 19?" "Dzirkstelei" raksta kāda lasītāja.

Viņa klāsta: "Dažas dienas mācību stundas vidusskolas ēkā Līkajā ielā 19 notiek tikai divās klasēs. Par ēkas apkuri, elektrību, tīrīšanu tiek iztērētas milzu summas. Tajā pašā laikā apkopēja par telpu uzkopšanu saņem algu, papildus darbus veic simtlatnieki. Laikam „Tautas partijas" iedibinātā sapratne par lietu kārtību ir sīkstāka par pašiem partijas biedriem."  

Gulbenes novada domes izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls "Dzirkstelei" atbild: "Par šo jautājumu pašvaldībā esam uzsākuši runāt. Ir jāuzsāk diskusija! Es redzu, ka pilsētā agri vai vēlu skolēniem būs nepieciešams internāts. Samazinoties skolēnu skaitam, Gulbenes vidusskolai nebūs vairs vajadzīga ēka Gulbenē, Līkajā ielā 19. Tad varētu racionāli lemt par šīs mājas izmantošanu. Vai te būt internātam - tas ir diskusijas vērts jautājums. Pilsētā mācās vidusskolēni, kas brauc no laukiem. Viņi mācību gada laikā īrē dzīvokļus Gulbenē. Ja mēs piedāvātu internātu, iespējams, tas vidusskolēnu vecākiem izmaksātu lētāk."

Pievieno komentāru

Komentāri 6

komendantes vai dežurantes vajadzēs - darba vietas radīsies, :) bet nu atbildība dežurantiem arī.

pirms 10 gadiem, 2010.04.21 15:28

Tante

Nu ģeniāla ideja,protams,ka vajag internaatu ,tas būtu lētāk,kaa dažs labs maksā.Tad dzīvokļu izīrētājiem būtu ko palauzīt galvas.Nu cik varētu maksāt palikšana piem.3 cilv.vienā ist.+ūd.apk.koplietojama virtuve?Nu ap 5-8 ls mēn.no cilvēka,betapkures sez 15ls tas būtu normāli,jo tuvu skolai.Ja daudz palicēju varētu pat lētāk .Tikai neizdomājaiet,ka tur var mitināt arī cietumniekus,kas atbrīvojas un nav kur dzīvot.

pirms 10 gadiem, 2010.04.21 14:51

:)

Visu izšķir viens vienīgs jautājums:"Cik tas maksā?". Ja lētāk būs braukāt ar autobusu, vai īrēt istabu, tad variet taisīt kādas kojas gribiet - nekas tur gudrs nesanāks. Zinot mūspuses ieguldītāju vēlmi gūt strauju peļņu, paredzu, ka nekas gudrs tur nesanāks.

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 11:33

Duksis

Redzēs, redzēs, ko šī "lasītāja"(alias darba kolektīva vēstule CK KPSS) runās par iedināto lietu kārtības sapratnēm pēc pāris gadiem?

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 11:02

Tā ēka jau pāris gadus netiek pienācīgi izmantota,bet arī internāts nav vajadzīgs.

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 08:29

...

Kā Jums nav apnicis "diskutēt"... Tautai ir vajadzīga rīcība, nevis tukša salmu kulšana.

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 08:02

Atbildam lasītājiem