Vai joprojām ir pilnas masas ierobežojums? 1

Pavasarī, ceļa pamatnei atkūstot un pārmitrinoties, ceļa segas nestspēja ievērojami samazinās. Lai pasargātu ceļus no priekšlaicīgas sagraušanas pavasara šķīdoņa laikā, uz daudziem ceļiem tiek noteikti pilnas masas ierobežojumi. Kāds lasītājs ar laikraksta palīdzību vēlējās noskaidrot, vai šie ierobežojumi joprojām ir spēkā uz ceļa Liepulejas - Dālderi - Stāķi, jo tur joprojām stāv aizlieguma ceļa zīme, kas nosaka transportlīdzekļu maksimālo pilno masu.

"Man ir nepieciešams vest malku, bet diemžēl nevaru to izdarīt, nevēlos pārkāpt noteikumus un tikt sodīts. Vai tiešām joprojām nedrīkst pa šo ceļu pārvietoties ar smago automašīnu?" vaicā lasītājs.  

"Dzirkstele" sazinājās ar Stradu pagasta pārvaldes vadītāju Juri Duļbinski un noskaidroja, ka ceļa zīmi, beidzoties pavasara šķīdonim, vienkārši ir aizmirsts noņemt.

 

"Šis aizliegums, protams, vairs nav spēkā, un mēs demontēsim šo zīmi. Pirmdien tās vairs nebūs," solīja pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānis

Kā pagasta iedzīvotājam vajadzēja pazvanīt uz pagasta pārvaldi un atgādināt, ka būtu jānoņem attiecīgā ceļa zīme, nevis tēlot, ka, lūk pārkāpšu ceļ noteikumus.

pirms 10 gadiem, 2011.07.18 09:11

Atbildam lasītājiem