Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēka ielūdz uz tikšanos ar rakstnieku Aivaru Kļavi

Gulbenes bibliotēkā 1.novembrī pulksten 12.30 ciemosies rakstnieks un publicists Aivars Kļavis.

"Šā rakstnieka vārds lasītājiem pazīstams jau no 1976.gada, kad klajā nāca pirmais stāstu krājums "Kafejnīcā zagtas karotītes". Tam sekoja nākamie: "Apmācies, gaidāms lietus", "Satikšanās spogulī", "Es saucu, lai atsauktos", "Mans nams", kuros risinātas tā laika jaunatnes dzīves problēmas," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Aprakstu grāmatās "Ir ieslēgts laiks", "Tu, jūs un pārējie", "Kur kritīs ābols?" rakstnieks pievērsies nepilngadīgo noziedzības cēloņiem.

 

A.Kļavis veicis literāro apdari Aloiza Blonska grāmatai "No ierindnieka līdz ģenerālim" un sarakstījis arī trīs romānus - "Patvērums ilūzijām" (2000.gads) un vēsturiskās triloģijas "Viņpus vārtiem" pirmās divas grāmatas, kas stāsta par 18. un 19.gadsimta notikumiem Vidzemē - "Adiamindes āksts" (2005.gads) un "Rīgas kuprītis" (2007.gads).

 

"Par darbu pie triloģijas un tās nākošo romānu par žurnālista redzējumu uz dažādām sabiedrībā aktuālām norisēm uzzināsiet sarunā ar pašu autoru," stāsta I.Krūmiņa.

 

Tikšanās notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Gulbenes pilsētas domes atbalstu.

Pievieno komentāru

Citas ziņas