Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cauri Krapai - pa asfaltu 2

Septembra otrajā pusē Daukstu pagasta Krapas iedzīvotāji cauri Krapas centram varēs braukt pa asfaltētu ceļu. Brauktuves sakārtošanas darbs jau ir sācies. To plānots pabeigt septembra vidū. Asfaltējamā ceļa garums cauri Krapai ir 1,6 kilometri.

Rajona padome no rezerves ceļu fonda šā darba veikšanai piešķīrusi 22 000 latu. Šī summa nav pietiekama, tāpēc Daukstu pagasta padomes priekšsēdētāja Sandra Duļbinska stāsta, ka pašvaldība paņēmusi 50 000 latu kredītu.

 

Asfalts uz minētās brauktuves tika uzklāts kopsaimniecības laikā, turklāt nekvalitatīvi. Puse seguma tika klāta uz labi sagatavota pamata, bet otra puse uz nesagatavota. Kopš Staru sovhoza laika ceļš ne reizi neesot remontēts, tāpēc tas kļuvis bedrains un grūti izbraucams. Traucējušas arī caurtekas, kas laika gaitā pacēlušās uz augšu.

 

Lai gan satiksmes intensitāte cauri Krapas centram nav īpaši liela, tomēr krapenieši brauktuves asfaltēšanu vērtē pozitīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zina

kam par godu asfalts un cik no taa tika sandrai

pirms 11 gadiem, 2008.08.29 11:16

iedzivotajs

Krapas ļaudīm ir paveicies,bet ko teikt Daukstu cilvēkiem-tik ļoti priecājās ka bus iespēja līdz Daukstēm aizvizināties pa asfaltu,bet nekā!Tagad vispār tas ceļš ir izdangāts līdz pēdējā,nemaz nav sajūtas ka brauktu pa lielo ceļu,bet gan kā pa kādu mežā ceļu,kuri varbūrt ir daudz labākā stavoklī!
Vai tiešām nav iespējas uzlikt kādu aizlieguma zīmi!Nu jau ir par traku-taisa vienu ceļu,bet citu jauc ārā!Par ko tad mēs maksājam ceļu nodokli?Vai tiešām tas bardaks nebegsies?Greidars arī labi jareizi mēnesī tur parādas!Labrāt gribētu mūsu priekšsēdētājas viedokli dzirdēt!

pirms 11 gadiem, 2008.08.29 10:48

Citas ziņas