Negadījumi notiek vieglprātības dēļ 5

Pagājušajā piektdienā "Dzirkstele" novēroja, kā automašīna "Isuzu Amigo", braucot pa Miera ielu Gulbenē, ietriecās dzelzsbetona stabiņos pie dzelzceļa pārbrauktuves.

Gulbenes rajona policijas pārvaldes priekšnieka palīgs Gaidis Eglītis informē, ka transportlīdzekļa vadītājs no negadījuma vietas aizbēga. Saistībā ar šo notikumu tiek pārbaudīts 1952.gadā dzimis vīrietis no Vidzemes priekšpilsētas Rīgā.

 

"Sākotnējā informācija liecina, ka autovadītājs droši vien ir aizsapņojies, taču, iespējams, vainojams alkohols," vērtē pārvaldes Kārtības policijas biroja 3.nodaļas priekšnieks Kārlis Kārkliņš.

 

G.Eglītis informē, ka 23.augustā Šķieneros tobrīd nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu "Citroen Xantia" nedeva priekšroku pa galveno ceļu braucošajai "BMW 320", kā rezultātā notika sadursme, bojātas abas automašīnas. Jau ir noskaidrots vadītājs, kas vainojams negadījuma izraisīšanā. Savukārt naktī uz 24.augustu 18 gadus vecs jaunietis, Madonas rajona Ļaudonas iedzīvotājs, ceļa Cesvaine - Velēna 15.kilometrā ar automašīnu "Audi A4" nobrauca no ceļa un ietriecās krūmos. Policija uzskata, ka negadījums, acīmredzot noticis vājo braukšanas iemaņu dēļ, jo jaunietis tikai pirms diviem mēnešiem ieguvis vadītāja apliecību. Uzsākta administratīvā lietvedība.

 

"Šajos negadījumos galvenokārt vainojama ir vieglprātīgā attieksme. Vadītāji vēl tver pēdējās vasaras dienas. Domāju, ka jau septembrī negadījumu skaits samazināsies," uzskata K.Kārkliņš. Viņš gan piebilst, ka policijai daudz darba vēl priekšā būs 1.septembrī, kad pastiprināti tiks pievērsta uzmanība ceļiem un ielām, kas atrodas skolu tuvumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

MERFIJS11

nee,vinjs aizbeega ar kaajaam!!!bet tur kuup rati no taa ka vinjs meeginaaja nobraukt no stabinjiem!!!bet autinjs taa bija uzkaaries ka nekusteeja no vietas!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.08.29 12:59

un kas tur kūp?mašīna?kā tad viņš aizbēga ar kūpošu vai?

pirms 13 gadiem, 2008.08.29 12:35

merfijs11

nu lai taa iebrauktu,taa tiesaam ir jaamaak!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.08.26 05:43

merfijs11

bildee visa viesturielas banda ar Janku prieksgalaa!!!

pirms 13 gadiem, 2008.08.26 05:42

Citas ziņas