Nepilna pusgada laikā gulbeniete Superbingo laimē otro automašīnu 2

20.janvāra "SuperBingo" TV šovā, "Domino spēlē" tika laimēta automašīna Škoda Fabia New. To savā īpašumā ieguva Veronika Pudule no Gulbenes.

"Domino spēles noteikumi paredz, ka auditorijas spēļu dalībnieks TV studijā sacenšas ar spēlētāju otrpus TV ekrānam, kurš ir iesūtījis dalībai izlozē nelaimējušu loterijas biļešu Domino un SuperBingo komplektu, un tiek noskaidrots ar izlozes palīdzību. Veronika Pudule šajā izlozē spēlēja otrpus TV ekrānam un par savu laimestu varēja pārliecināties, vērojot SuperBingo izlozi televīzijā," informē Latvijas Loto Tirdzniecibas un marketinga direktors Edgars Ledins.

 

Mārketinga direktors stāsta, ka pirms nepilna pusgada - 2007.gada 15.septembra SuperBingo izlozē, Veronika Pudule līdzīgā veidā - iesūtot izlozei nelaimējušu biļešu komplektu un vērojot izlozi televizorā, TV auditorijas spēlē "Ceļojumu spēle" laimēja automašīnu "Toyota Yaris".

 

Gaidām laimīgo spēlētāju nākamajā SuperBingo izlozē, lai svinīgi pasniegtu jaunās automašīnas "Škoda Fabia New" atslēgas.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

brrr

Tu nu gan esi GOVS!!! Jau apnikusi!!! Gan atradīsies, kurš to paņems...šajos laikos...

pirms 11 gadiem, 2009.04.30 12:11

pircēja

nu Veronika,Tu gan baigi laid!Apsveicu!!!!!!!!!!!gaidam,kad būs trešais auto

pirms 13 gadiem, 2008.01.21 16:55

Citas ziņas