Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības saņems lielāku iedzīvotāju ienākuma nodokļa daļu

Ministru kabinets nolēma, ka ar 2008.gada 1.janvāri tiks mainīts nodokļa ieņēmumu sadalījums starp valsts un pašvaldību budžetu, informē Finanšu ministrijas Komunikācijas departamenta direktore Baiba Melnace.

Ministru kabinets ir akceptējis grozījumus likumā par iedzīvotāju ienākuma nodokli, proti, likumprojekts paredz mainīt iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu sadalījumu starp valsts budžetu un pašvaldību budžetiem attiecīgi 20 procentu un 80 procentu apmērā.

 

Valdība palielina iedzīvotāju ienākuma nodokļa daļu ar nosacījumu, ka pašvaldības apņemas ierobežot darba algu pieaugumu tiem darbiniekiem, kuru alga pārsniedz vidējo atalgojumu sabiedriskajā sektorā, un nepalielināt darba samaksas fondu vairāk nekā par 10 procentiem salīdzinājumā ar šo gadu.

 

Šobrīd iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu sadalījums starp valsts un pašvaldību budžetiem attiecīgi ir 21 un 79 procentu apmērā.

Pievieno komentāru

Citas ziņas