Rotājumam izmanto 300 metrus elektrisko virteņu

Šinīs dienās krāšņā svētku rotā tērpies Daukstu pagasta Staru centrs. Šogad rotājumam izmantotas elektrisko spuldzīšu virtenes galvenokārt sarkanā krāsā.

Tās rotā Staru kultūras nama priekšējo fasādi, pagasta padomes ēku, kā arī pirti. Arī iedzīvotāji daudzviet jau izgreznojuši savu mājokļu logus.

 

Staru kultūras nama vadītāja Inese Stalidzāne stāsta, ka šogad pagastā turpinās pērn sākto tradīciju - Ziemassvētku egles iedegšanu trīs pagasta ciemos.

 

"Pagastā ir ģimenes, kas vēlas apmeklēt visus pasākumus, jo katrā vietā esam parūpējušies par atšķirīgu svētku programmu. Šogad trīs egles pagastā iedegsies vienas nedēļas laikā," stāsta I.Stalidzāne.

 

Daukstu centrā pie feldšerpunkta Ziemassvētku egle iemirgosies 11.decembrī. Svētku programmu apņēmies veidot Daukstu pamatskolas kolektīvs, kas šogad bijis īpaši čakls, jo izglītības iestāde veiksmīgi izturējusi akreditāciju.

 

13.decembrī pazīstamas un mazāk zināmas Ziemassvētku dziesmas pieskandinās Krapas centru, jo tur notiks lielā Ziemassvētku sadziedāšanās, kurā piedalīsies arī bijušais krapenietis, grupas "Hallo, Gulbene!" dalībnieks Imants Ilgažs.

 

14.decembrī Staru kultūras namā šaudīsies lieli un mazi rūķi, kuri veidos rotājumus eglītei, ceps piparkūkas, kā arī dosies nelielā lāpu gājienā pie pagasta centrālās egles. Tur viņus solījuši sagaidīt ne tikai pagasta ļaudis, bet arī Daukstu pagasta padomes deputāti. Pēc tam kultūras namā ikviens varēs noskatīties Baltinavas teātra izrādi "Antons un Anna", kā arī atpūsties ballē, kurā muzicēs grupa "Galaktika".

Pievieno komentāru

Citas ziņas