Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidusskolēni apgūs modernizētu mācību saturu

Vidusskolās kardināli tiek mainīta izglītības filozofija un mācību sistēma dabaszinātņu un matemātikas priekšmetos. Par to informē Izglītības satura un eksaminācijas centra biroja vadītāja Kristīne Ilgaža.

Ir beidzies projekts "Mācību satura izstrāde un skolotāju tālākizglītība dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju priekšmetos". Tā gaitā ir izstrādāts mūsdienīgs mācību saturs, modernizēta tā pasniegšanas forma un izstrādāti skolotāju atbalsta materiāli dabaszinātņu un matemātikas priekšmetos vidusskolai. K.Ilgaža skaidro, lai nodrošinātu jaunās mācību sistēmas īstenošanu, tika nodrošināta skolotāju tālākizglītība un pilnveidotas dabaszinātņu un matemātikas skolotāju prasmes darbā ar jauno mācību saturu un filozofiju.

 

Izstrādātajā skolotāju atbalsta materiālu komplektā bioloģijā, fizikā, ķīmijā un dabaszinātnēs 10. līdz 12.klasei ietilpst metodiskie izdevumi skolotājiem, darba materiālu komplekti skolēniem, kā arī materiāli elektroniskā formātā.

 

Pēc jaunās sistēmas mācības notiks ar nākamo mācību gadu. Projekta materiālu komplekts izstrādāts valsts valodā, un ar to tiks nodrošinātas visas 508 vidusskolas, arodskolas un vakarskolas. K.Ilgaža informē, ka Gulbenes rajona vidusskolas materiālus jau ir saņēmušas.

Pievieno komentāru

Citas ziņas