Vīrietis pilsētā dzīvo zem klajas debess 10

Gulbenieši no daudzdzīvokļu nama Pamatu ielā 10 satraukti vakar zvanīja laikrakstam un stāstīja, ka pagalmā kārtējo reizi uz dzīvi apmeties kāds vīrietis, kas uzvedas tā, it kā būtu bezpajumtnieks.

 

Vīrieša uzvedība bieži vien esot agresīva un viņš daudzkārt manīts esam acīmredzamā alkohola reibumā. Vairākkārt iedzīvotāji par šo kungu sūdzējušies policijai, vīrietis raidīts projām pie viņa meitām. Tomēr vīrs atkal atgriezies atpakaļ vecajā vietā - zem klajas debess.

 

Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Valtis Krauklis saka, vakar devies pie vīra, kas uzvedas kā bezpajumtnieks, un kārtējo reizi pierunājis doties pie meitas uz Šķieneriem. Vīrietis arī solījis, ka tā darīs. Viņš gan arī teicis, ka abas meitas atsakoties no tēva, sakot, ka viņām neesot vajadzīgs ne viņš pats, ne viņa pensija.

 

"Vīrietim nav tiesību dzīvot Gulbenē zem klajas debess," viennozīmīgi saka V.Krauklis. Viņš uzsver, ka vīrietis ir pierakstīts Daukstu pagastā, turienes pašvaldībai arī jāiesaistās vīrieša likteņa nokārtošanā.

 

"Dzirksteles" rīcībā ir informācija, ka zem klajas debess dzīvojošais vīrietis ilgāku laiku mitinājies pie kādas radinieces Gulbenē. Sieviete mirusi, bet vīrietim nav bijis likumīgu tiesību palikt viņas dzīvoklī. Visticamāk, tāpēc arī viņš nolēmis vasaru vadīt zem klajas debess.

 

Daukstu pagasta padomē laikraksts noskaidroja, ka tur par šo problēmu ir informēti, pašvaldības sociālā darbiniece Dace Solovjova iesaistīšoties sirmgalvja dzīves situācijas sakārtošanā. Vīrietim esot divas meitas - Šķieneros un Madonas rajonā. Viņš pats kopš seniem laikiem pierakstīts Daukstu pagastā, taču jau sen te nedzīvo. Māja, kurā viņš te ir mitinājies, sen jau pārdota.

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 10

rlzcioygt szkawn

rpblimk dtfs hpzfxjid biym orwhapjm rhckdpey mzblvixc http://www.tbygzr.hrgiv.com

pirms 13 gadiem, 2007.10.08 06:14

hipzqy lvkztpf

mdgtrwqp nfekosvl mvoyqirfk iuyjtw wxyltba gfatl irvgcxtq

pirms 13 gadiem, 2007.10.08 06:14

...

Kādēļ būtu kādam jārūpējas par šo onkuli, jāierāda dzīvoklis... vai viņš vispār to vēlas. Pārdeva māju, par to naudiņu varbūt vajadzēja padomāt kur un kā pavadīt vecumdienas. Varbūt onkulis pats pie savas dzīvītes ir vainīgs un viņš nemaz citādi nevēlas dzīvot. Visbeidzot cilvēks gan jau saņem vecuma pensiju, var taču īrēt kaut istabiņu. Ir tāda cilvēku kategorija, kuri paši neko nevēlas darīt, nesmuki, vai vajag par tādiem domāt un rūpēties...

pirms 13 gadiem, 2007.08.16 13:29

viņa22

vai pilsētas tiešām nevar palīdzēt bezpajumtniekam kaut vai ar veco ļaužu māju???? cilvēki,esiet iejūtīgāki- (kaka- īpaši jūs)- visiem dzīvē var gadīties nelaime!

pirms 13 gadiem, 2007.08.15 16:13

čikita

gulbenē ir veco ļaužu aprūpes nams, lai tik liek iekšā!

pirms 13 gadiem, 2007.08.14 18:33

kaka

kas tas par onkuli, kurš visas dzīves laikā nav spējis atrast mājas?

pirms 13 gadiem, 2007.08.14 11:05

Savējā

Nu nedaudz smieklīgi izklausās V.Krauklis: Vīrietim nav tiesību dzīvot Gulbenē zem klajas debess. Nav tiesību dzīvot zem klajas debess - domāju, ka visiem tādas tomēr ir - kā nekā zem vienām debesīm visi dzīvojam ...

pirms 13 gadiem, 2007.08.13 14:53

Kode

Pilsētas galvām doma celt cietumu, bet varēja padomāt par mājīgu mitekli šādiem cilvēkiem kā raksta varonis.

pirms 13 gadiem, 2007.08.13 12:57

Kaska

Vasarā jau neko, bet ko onka darīs ziemā? Varbūt arī pie mums vajadzētu patversmi, neba visi
vecākus pieņem kādi viņi ir? Bet vai arī bērniem ir pienākums un iespējas rūpēties par saviem vecākiem. Diemžēl arī paši vecāki ir pie vainas, jo par bērniem atceras tiaki kad paši kopjami...

pirms 13 gadiem, 2007.08.11 20:59

es

žēl onkuļa. vai tiešām kāds nevar viņam ierādīt dzīvoklīti?

pirms 13 gadiem, 2007.08.11 17:43

Citas ziņas