Ātrā pupiņu zupa 3

Šis ēdiens būs ideāli piemērots slinkākiem vakariem, kad maltīti gribas pagatavot pēc iespējas ātrāk. Ar olbaltumvielām bagātās pupiņas zupu padarīs sātīgāku. Arī iepriekš pannā sasautētie dārzeņi ļaus to pagatavot ātrāk un samazinās zupas vārīšanas laiku.

Pagatavošana   
Vispirms mazā katliņā liek vārīties vistas stilbiņus vai šķiņķīšus kopā ar sagrieztu burkānu, sīpolu vai puravu, sāli, smaržīgajiem pipariem. Var, protams, izmantot arī jau gatavus buljona kubiņus vai pulveri. Katlā, kurā tiks vārīta zupa, eļļā apcep sīki sagrieztu sīpolu, ķiploku, sarīvētus burkānus un sagrieztu kāpostu. Cepot uzmana, lai dārzeņi nepiedeg. Nepieciešamības gadījumā pielej eļļu. Pievieno zaļumus (var izmantot arī kaltētus), visu kopā sautē kādas 20 minūtes. Liek klāt smalkās galviņās sadalītu brokoli un pasautē vēl dažas minūtes.
Katla saturam pievieno buljonu, kas palicis pāri no gaļas vārīšanas, ūdeni, ja tas ir nepieciešams. Vistas gaļu atdzesē un sagriež gabaliņos. Zupu vāra, līdz dārzeņi mīksti. Pievieno garšvielas un zaļumus pēc vēlēšanās. Pašās beigās zupu bagātina ar konservētajām vai novārītām baltajām pupiņām. Ja izmanto konservētās, tad tās pirms likšanas zupā nepieciešams noskalot aukstā ūdenī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

x

Nu nebūs vis ātri..gaļai japavārās tomēr savs laiks.

pirms mēneša, 2020.12.04 08:54

y

Nu vista ļoti ātri izvārās :)

pirms mēneša, 2020.12.04 10:42

x

Ātri ir no veikala burciņas iemest karstā ūdenī :D un zupa gatava.

pirms mēneša, 2020.12.07 08:54

Ēdamprieki