EP vēlēšanas: LRA sarakstā ar otro numuru startēs rakstnieks Otto Ozols

Par pievienošanos partiju apvienībai “Latvijas Reģionu Apvienība” (LRA) paziņojis pazīstamais rakstnieks, trīs grāmatu un vairāk nekā 400 publicistisku darbu autors Latvijas un ārvalstu medijos – Otto Ozols. Viņš LRA Eiropas Parlamenta vēlēšanu sarakstā startēs ar otro numuru. Aktīvs demogrāfijas, ģimeņu ar bērniem politiskais atbalstītājs, Eiropas demokrātijas un cilvēktiesību vērtību aizstāvis vēlēšanās piedalīsies ar savu īsto vārdu - Mārtiņš Barkovskis. LRA veikusi nozīmīgas pārmaiņas politisko partiju apvienībā. Tapusi jauna vadības un institūciju struktūra. Par jauno LRA valdes priekšsēdētāju šī gada februārī ievēlēts Edvards Smiltēns, kam uzticēta spēcīgas un daudzpusīgas LRA komandas izveide dalībai Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Viņš būs arī partiju apvienības saraksta līderis.

Edvards Smiltēns, LRA valdes priekšsēdētājs: “Esam gandarīti, ka LRA biedru rindas papildinās ar spilgtiem un zinošiem cilvēkiem, kuriem rūp Latvijas nākotne Eiropas Savienības ietvarā. LRA apvieno visus Latvijas reģionus, lai aizstāvētu mūsu iedzīvotāju un valsts nacionālās intereses arī Eiropā. Mūsu Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu saraksts ir ļoti plašs un iezīmē šo reģionālo pārstāvniecību. Drīzumā sabiedrību iepazīstināsim ar LRA komandu, kura ir gatava cīnīties par Latvijas nacionālo interešu aizstāvību Eiropas Parlamentā. LRA saraksta kandidāti ir augsti vērtēti savu jomu speciālisti, tāpēc mums ir liels prieks komandā uzņemt cilvēku ar stingru mugurkaulu, kurš vienmēr ir runājis atklātu un skaidru valodu, kuram ir enerģija un drosme ķerties pie mūsu valsts un tās iedzīvotāju nākotnei vissvarīgāko jautājumu risināšanas. Mārtiņš Barkovskis, kuru plašāk sabiedrība pazīst ar literāro pseidonīmu Otto Ozols, būs Eiropas parlamenta vēlēšanām piedāvātās LRA komandas sastāvā.”

Mārtiņš Barkovskis (Otto Ozols), rakstnieks, LRA Eiropas Parlamenta vēlēšanu deputāta kandidāts: “Pienākusi tā diena, kad esmu paziņojis par došanos atklātajā, publiskajā politikā. Dažādu iekšēju morālu apsvērumu dēļ iepriekš neesmu spējis pievienoties pašreizējām varas partijām. Tādēļ mana izvēle ir – Latvijas Reģionu Apvienība. Esmu pievienojies LRA pastāvīgam darbam, nevis kā viesmākslinieks uz vienām vēlēšanām. Ievēlēs vai neievēlēs Eiropas Parlamentā, es palikšu kopā ar šī politiskā spēka cilvēkiem arī tālākā nākotnē. Politiskajā apvienībā darbojas ļaudis, kas izvēlas reālus darbus, nevis skaļus lozungus. Apzinos, ka tieši reģioni šobrīd ir visvairāk apdraudēti gan Latvijas, gan Eiropas līmenī. Turklāt, varu apliecināt, ka neskatoties uz Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātiem, plānoju strādāt pie valstiski svarīgām problēmām kopā ar LRA kolēģiem arī turpmākajā periodā.”


Gatavojoties EP vēlēšanām, Mārtiņš Barkovskis (Otto Ozols) iezīmē arī savus mērķus, ko viņš vēlētos sasniegt Eiropas Parlamentā: “Man ir divi ļoti lieli mērķi un apzinos, ka par tiem ir jārunā, jāaizstāv un jācīnās. Visā Eiropas Savienībā par sabiedrības centru, cienījamāko profesiju atkal jākļūst skolotājam, tautskolotājam. Viņiem taču uzticam pašu svarīgāko, kas mums ir – personīgi un arī domājot par tautas nākotni – mūsu bērnus. Mans mērķis un uzstādījums ir principiāls – sāksim ar to, ka visā Eiropas Savienībā skolotāja minimālais atalgojums ir vismaz puse no Eiropas Parlamenta deputāta atalgojuma. Otrs lielais priekšlikums ir Eiropas Komisijas Reformācija. Tas varētu palīdzēt atgūt ticību Eiropas Savienībai, kā demokrātiskai un atbildīgai organizācijai.”


Pievieno komentāru

ES un Latvija