Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

svecišu vakars

Mēs bijām nepatikami pārsteigti par svecīšu vakaru Pededzes kapos,ja visur reklamēja sākumu 18:00 , bet patiesibā .......tas laikam bija 17:00

AINĀRS

Arī mēs ar ģimeni braucām uz sākumu , bet aizbraucot sapratām , ka viss jau beidzies , kaut kas nesaprotami muļķīgs gājiens , jo braucam tikai gadā reizi, vai tad visu sakarīgi nevar noorganizēt Stradu pašvaldība , sēž saucamais ciema vecis , sekretāres, nezinu par ko saņem algas , ka pašu galveno nevar līdz galam sakārtot , vienkārši ārprāts, lai neteiktu neko vairāk.

pirms gada, 2018.10.03 11:50

Pffff

Svecīšvakars gan ir pats galvenais ap ko pārvaldei ņemties. Nu un ka bija beidzies? Ja beidzies, tad sveces nedeg vai kur citur ir problēma?

pirms gada, 2018.10.04 16:47

Duņa

Un kā tieši problēma atrisināsies, anonīmi komentējot forumā? Kur jūs vispār ieguvāt informāciju par svecīšu vakaru? Varbūt uz turieni arī piezvaniet un noskaidrojiet, kāpēc sniegtā informācija neatbilst patiesībai?!

pirms gada, 2018.10.09 10:28

Laiks

Tad nu gan pasākums, ko nokavēt. Svecītes var aiziet un aizdegt jebkad un vienalga cikos! Nav jau nekāds teātris vai koncerts, ja nokāvē tad nu cauri ir!

pirms gada, 2018.10.05 14:30

Stunda

laiks - nav jau runa par kaut kā nokavēšanu ,bet par to -kam tas mācitājs vispār bija vajadzīgs, mēs nekaitamus gadus esam aizgājuši un svecītes aizdeguši -protams neko nevar nokavēt, bet šeit mācītājam savam runa bija jānotur ir cilvēki kapos vai nav, Vai tas jau neizskatās pēc biznesa vai peļņas avota . Par velti jau to nedara ,gan jau pagasts naudiņu tāpat samaksā. un tad ari ir vienalga cikos viņs ierodās ,bet tad labāk lai nemaz nebrauc. Lai Dievs visus mūs svēti.

pirms gada, 2018.10.06 09:27

Laiks

Nu, ja Jums ir tik svarīgs šis pasākuma un jautājums, tad neredzu jēgu to apspriest kkādos forumos...zvaniet atbildīgajām personām, nevis te cirks jātaisa.

pirms gada, 2018.10.09 09:01

Jautājums

Vai tiešām ir labāk rakstīt komentārus aprunājot visus pēc kārtas, nekā vienkārši piezvanīt uz pagastu vai mācītājam vai kādam, kas ir lietas kursā un tieši pajautāt? Telefona numuri taču ir pieejami...
Komentētāji vairāk runā paši par sevi, nevis par tiem, kurus aprunā...

pirms gada, 2018.10.08 11:40

laiks

Laiks -paskaties Google -tur var visus laikus redzēt ,kad, kur un cikos.Bet runa iet, par kaut ko citu, es tā saprotu.

pirms gada, 2018.10.09 12:56

Pievieno komentāru