Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bedrainās ielas //Tiesības uz autoostu pakalpojumiem.

Visu savu mūžu, ko esmu pavadījusi Gulbenē,pašvaldība nav spējusi salabot tieši tās ielas , kuras būtu jāremontē pirmkārt. Es runāju par Ābeļu ielu iepretim rajona izpildkomitejai, dīvaini, ka laikiem mainoties, tās funkcijas un nosaukums vis neko daudz nav mainijies. Bet iela otrā pusē pretī vienmēr radījusī strīdiņus. Redz neesot pilsētas īpašums ,lai remontē namsaimnieks,bet tikmēr, mēs tie pārējie, kam it kā nebūtu nekādas tiesības runāt par to, ciešam visvairāk

jānis k.

Ko tur satraukties brauks kāds varas vīrs un Koļa aizlāpīs bedrītes

pirms 12 gadiem, 2007.12.01 20:12

Maija

...Jums derētu atbraukt uz Alūksni,jo kā teica Ķencis uz citu nelaimi izstiepjas uz savu saraujas,tas protams nav mierinājums,bet mēs esam bezspēcīgi pilsētas lielo priekšā...

pirms 12 gadiem, 2007.12.04 09:44

ciemiņš

Gulbenē ielas salīdzinot ar citām mazpilsētām ir vissliktākajā kvalitātē.

pirms 11 gadiem, 2008.02.08 20:05

braucējs

Kā pati Gulbenes vadība vispār pārvietojas pa pilsētu ar auto - līkločus apbraucot bedrītes? Kā vispār var būt tik sliktā stāvoklī ielas!!!! Šausmas. Gan vadītājiem (sabeigti auto, liekas avārijas situācijas, apbraucot bedres), gan gājējiem (apšļakstīti) nav nekāda prieka pārvietoties Gulbenes ielās.
Jau n-to gadu kaļ projektu par Gulbenes pilsētas apvedceļu. Vecās ielas būtu saveduši kārtībā. Nekāds Koļa ar Vasju arī tur nelīdz, aizlāpa, pēc laika atkal bedre vaļā.
Ja nav naudas, prasi!!!! Neviens jau uz paplātes nepienesīs!
PILNĪGS IDIOTISMS.

P.S. arī iebraucējiem rodas pamatīgi sabojāts priekšstats par pilsētu ar drausmīgu ielu stāvokli.
P.S. Var būt Jelgavas autovadītāju pieredze kaut ko mainītu .......

pirms 11 gadiem, 2008.02.08 22:12

karlis

ja jau pilseta ka pasutitajs lauj ta albas viriem lapit bedrites .tas nozime ka pilsetas naudinu mes ta godigi"' izsmerejam "

pirms 11 gadiem, 2008.02.11 21:34

Hrens

Nauda ta tiek visiem iedalita vienadies uz kopejo kilometru garumu ,skaidrs ir viens ja pie mums netiek taisiti jauni celi ,bet citur tiek ,tad musejie to naudu baz kabatas ,te oz pec kriminala grupejuma kas krapj valsti lielos apmeros ,lapa tik bedrites ,imite darbibu ,noraksta lidzeklus ,uzcep tikai papirus ka vis cipa kartiba ,cerams ka tas naks reiz gaisma ,un kads dabus sedet.

pirms 11 gadiem, 2008.02.12 18:54

***is

Tiešām, Gulbenē ielas ir kritiskā stāvoklī, skumji.Mani pārņem skaudība par blakus pilsētām piemēram Balvi, kur pašvaldība spēj atrasts līdzekļus pilsētas ielu asfaltēšanai, nevis tikai lāpīšanai. Šeit neiet runa par tranzīta ielām kur valsts piešķīra finansējumu apmēram 5 miljonu latu apmērā.

pirms 11 gadiem, 2008.02.13 10:00

balvenietis

Nekas nekas...atvērs Vientuļus tranzītam un fūres Balvus vnk sagraus.Cik tad ilgi tās hruščovkas turēsies.Tiesa,Gulbenē ir vel bēdīgāk...kad braucu caur Gulbeni,muti turu ciet,lai nejauši mēli nenokostu.
P.S Pabrauc pa Rēzekni un padomā labi,vai Gulbenē ir TIK sliktas ielas!

pirms 11 gadiem, 2008.02.14 17:44

braucējs

Cilvēki raksta, zvana, izsaka savu neapmierinātību par pilsētas ielu kvalitāti, arī attiecināms uz rajonu.
Ir dzirdēta kāda atbilde - būs ielu/ceļu segums kārtībā vai nebūs!?!?!?!?!?!?!?!

Cik var tos auto lauzt??
Kauns, ka mūsu pašu pilsētā tādi ceļu segumi..
Noteikti arī gājējs samierinās ar to, ka šodien viņu atkal apšļakstīs, varbūt mazāk nekā vakar...

pirms 11 gadiem, 2008.03.02 13:01

Tinnterella

Patiesiba mums visiem atliek tikai pielukt dievu,lai vins mums palidz parcies sis visas grutas dzives sitvacijas,bez kuram,ka teikts bibele mus neizstikt nu ne kadies,jo tie ir parbaudijumi kas tiek mums sutiti,lai velakt tiktu pestiti un svetiti,palasiet bibeli un jus pasi to visu sapratisiet,mums parastajiem mirstigajiem greciniekiem,tapec esiet iecietigi,veltiet vairak laika luksanai,lai palidz dievs tevs debesis,lai mes dzivotu saskana ar sevi un citiem ar tiru sirdsapzinu,lai slavejam vina vardu,un nesam to talak pasaule,palidzot to iepazit ari citiem greciniekiem,jo nevien mes nesam bez greka,kritam celos luksme,ludzam lai piedod musu grekus,un aizludzam ari par citiem,kas to nespej,jo nav vel iepazinusi dieva valstibu un vina likumus,un dzivo saskana ar satana likumiem,pat pasi to neapzinoties,iet celu uz nekurieni,izniecibas celu,talu un mokosu,bet prieks viniem nebut nekas nav zaudet jo dieva nama durvis vienmer ir atvertas.

pirms 11 gadiem, 2008.03.03 15:18

braucējs

It kā topika nosaukums būtu "bedrainās ielas" nevis "reliģija.."

pirms 11 gadiem, 2008.03.04 16:01

Putvejins

Allahahhbarr,ka allahs bus lemis ta busss.

pirms 11 gadiem, 2008.03.04 16:36

ambasador del infierno

a bez reliģisku murgu bārstīšanas nevar iztikt?

pirms 11 gadiem, 2008.03.05 12:39

ssssss

Ziniet!!!!katru dienu braukāju pa vairākam latvijas pilsētam, bet tik BRISMIGUS ceļus redzēju tikai GULBENĒ!!!!!Mūsu pilsēta baigi lepojas, ka ir baigi tīra un kopta. Bet vai tad ceļu kopšana tur neietilpst, pat Balvos ceļi ir saremontēti.Mūsu pilsētai vienmēr trūkst naudas tieši ceļiem, varbūt domai jāpiedomā pie šī problēmas un jāsak meklēt naudu????Apnika dzirdēt vienu un to pašu atbildi, ka finansējums nav pietiekams.Kauns, kauns un vel reiz kauns.Man kauns ka mūsu pilsēta ir tāda stāvokli!!!!Es baigi smiešos, ja arī šo gad sāks lāpīt "BEDRĪTES", vai domei nešķiet ka par šiem gadiem ko lāpīja bedres, par to naudu jau sen varēja saremontēt visus ceļus!!!

pirms 11 gadiem, 2008.03.05 13:32

svetina

Musu pilseta saremonte tikai tos celus kur neviens nebrauc, bet ja ari brauc tad reizi gada, ta piemēram bišu iela un pie tirgus.Vai tiešam tas ir primārais kas jāremontē???

pirms 11 gadiem, 2008.03.05 13:34

Rekuss

Kritat celos jus grecinieki,dievu nedriks zaimot,aizludziet no visas sirds,kaut ari naves diena nav tik tuvu,ludziet par to lai greks mus visus pamet un vieta lai nak dieva svetiba,lai top vina griba un valstiba,lai top svetit vina vards,lai satans atkapjas sava alkatiba,nenovidiba,jo vins patiesiba neko nedod bet tikai met kardinajuma,saksim vispirms ar to ka cilveks sakas tikai ar garu un ari beidzas,vel jo vairak tapec stiprinasim garu,miesa ir tikai launa gara kardinajumu objekts,un tapec navejag tiekties pec miesiskam veribam,matrijalam bet gan garigi kulminejusam vertibam,kuru ir tik daudz,un uz katras var kulminet,gustot garigu piepidijumu,un ari sniedzot to citiem.......

pirms 11 gadiem, 2008.03.05 17:42

Paksis

Rekuss! Beidz zaimot Dievu un raksti šo vārdu ar lielo burtu. Sludinātāji, analfabēti atradušies:)

pirms 11 gadiem, 2008.03.05 19:45

kritiķe

Es vispār nesaprotu,par ko mēs maksājam nodokļus?

pirms 11 gadiem, 2008.03.06 14:45

Bits

Man patīk pagarinātas skropstas, kurās iestrādāti dimanti kā asaras. Gulbenē to var?

pirms 7 gadiem, 2012.06.24 17:34

Pievieno komentāru