Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Energo Pārvalde

Sveiki!
Varbūt kāds vēl ir saņēmis mistisku vēstuli no Baltic Business Advice par parādu, kas ir pret Energo Pārvaldi. Energo Pārvaldi sazvanīt nav iespējams un šo Baltic Business Advice, kas nodarbojas ar piedziņu arī nē. Parāds nav liels, taču gribētos zināt par ko šis parāds ir radies un vai šī piedziņa tiek veikta pamatoti. Varbūt kāds ir saņemis šādu vēstuli un ir izdevies sazināties un noskaidrot.

dd

Paskaties firmas.lv, pārvaldei ir maksatnespeja. Vizdrizak tie ir kādi, kas pārņēmuši parādus. Ko tur vairs sazvanīsi...Raksti viņiem vēstules ierakstītas lai atbild.

pirms 7 mēnešiem, 2019.04.30 14:23

Genādijs

Komerclikums. 406.pants. Noilgums. "No komercdarījuma izrietošie prasījumi noilgst triju gadu laikā, ja likumā nav noteikts cits noilguma termiņš".
Pieprasītie parādi ir radušies ātrāk kā pirms 3 gadiem, līdz ar ko, tiem jau ir iestājies noilgums.
Baltic Business Advice no mājas pieprasa apsaimniekošanas maksu, kuras sastāvā ir arī dzīvokļu īpašnieku uzkrājumam paredzētie finanšu līdzekļu. Bet tos nav tiesību paturēt parādu piedziņas uzņēmumam, attiecīgi, arī nav pamata šobrīd prasīt pilnībā samaksāt apsaimniekošanas maksu. Vairāk informācijas un pašvaldības viedokli skatīt: https://www.gulbene.lv/lv/zr/pin/5881-iedzivotaju-veribai

pirms 7 mēnešiem, 2019.05.01 09:51

Genādijam

Nu nekādas informācijas taču tur nav, galvenais - esiet vērīgi, nu pilnīgi murgi. Ja nav ko pateikt, tad nav

pirms 7 mēnešiem, 2019.05.01 14:52

Savādi gan

Visi par šo jautājumu spriež gudri,bet domē tak sēž juristi ,advokāti.Vai nevarētu šai lietai pieķerties klāt? Nu tautas kalpi tak kā nekā!

pirms 7 mēnešiem, 2019.05.01 14:35

Pievieno komentāru