Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bīgls (suņu tēma)

Vai kādam ir bīgls? Pastāstiet par savu bīglu! Kam būtu jāpievērš uzmanība, ja vēlas bīglu?

Konumikācijs Paulāns

Klau, ar visu atbildības sajūtu varu apgalvot, ka KĀDAM noteikti ir bīgls, un ne viens vien!

pirms 7 gadiem, 2012.01.31 22:06

Frīda

Bīgls ir glīts, visādi draudzīgs un labsirdīgs, bet tiešām padumjš suns (to, piemēram, izmanto experimentiem zinātnē), kas mēdz noklīst, par ko liecina arī n-tie sludinājumi radio: "pazudusi bīglu meitenīte". Ja iegādājas, jāķeras pie audzināšanas un jābūt pacietīgam.

pirms 7 gadiem, 2012.02.01 15:11

šarpejs

Nepakļaujas nekādai dresūrai, pie pirmās izdevības ņem vagu. Draudzīgs bezgala ar visiem, kāpj jebkurā mašīnā, tā kā viegli arī nozagt. Patī kaut ko nospert un sagrauzt, vārdu sakot, garlaicīgi nav ne mirkli...

pirms 7 gadiem, 2012.02.02 12:38

Rūdis

Man ir 12 gadiun man ir pašam savs bīgls ja viņam katru dienu mācis to visu tad bus labi ar bīglu:)

pirms 5 gadiem, 2013.12.14 22:19

Pacietība

Pie dresūras - pacietību un vēlreiz pacietību! No sākuma nervi beigti, bet augļi ir to vērts!
Bīgls ir tiešām draudzīgs un ļoti jauks suns, bet vajag dresūru un stingrību audzināšanā.
Bīgls ir ļoti mobils suns - der gan dzīvoklim, gan mājai. Vienīgais - ir jānodrošina pastaigas vai citas aktivitātes, tā, lai suns kārtīgi izskraidās. Ņemam arī vērā, ka tas ir medību suns, tāpēc ostīšanās un pēdu dzīšana tam patīk un mēs ļaujam izskaidrīties. Ja vide ir sveša, tad pie siksniņas vedam pastaigās. Bet jebkurā gadījumā bīglam vajag stingru audzināšanu un kā saka kinologi, tad jebkuru suni var izdresēt - viss ir atkarīgs no cilvēka. Suņu skolā jau nemāca suņus, bet saimniekus - kā pareizi panākt paklausību.
Vēl jāpiemin labas lietas - tam nav garu spalvu, tāpēc mājās un dzīvoklī viegli uzturēt kārtību, mašīnā aizņem maz vietas un vēl, kas man patīk - tas nesiekalojas, kā to dara citi lielāki suņi :))) bet tas jau laikm sīkums!?

pirms 7 gadiem, 2012.02.03 12:02

Luize

Ja vēl aktuāli- bīgls - tā ir liela jautrība mājās. Kā jau rakstīts - ārkārtīgi komunikabls, izveicīgs, medīgs (medī daudz un visur (arī uz galda :)) ), elastīgs pret visiem ģimenes locekļiem, ļoti draudzīgs pret bērniem. Par paklausību - pašam jāpiestrādā, un būs klausīgs, komandas labprāt pildīs, tikai - kā pie jebkura suņa apmācības - pašam jāzin, ko gribi panākt. Un aplams stāsts par mukšanu no mājām - 1) bīgls ir mednieks, dzen pēdu (var nopirkkt kakla siksniņu ar GPS), 2) nav mācīts, komandas nezin, un mājās varbūt ir garlaicīgi (gluži kā cilvēkam, tad varbūt jādomā par lēnīgāku šķirni, vai citu dzīvnieciņu).
Ja arī neiegādāsies bīglu, tik un tā prieks, ka tiek izrādīta interese par šo šķirni!

pirms 7 gadiem, 2012.02.06 19:47

mednieks

Medībām neder, skrien tik pa mežu un miez uz kokiem!

pirms 7 gadiem, 2012.06.25 18:05

Luize

ja mednieks neko citu pats nemāk, tad jau no bīgliņa arī prasīt vairāk neko nevar

pirms 7 gadiem, 2012.06.25 21:33

fgf

īstenībā Bīgls nau īpaššs mednieks.takši ir.

pirms 7 gadiem, 2012.06.25 22:39

Dukša Mamma

Man liekas, ka bīgli ir fantastiski suņi. Jā, protams, dresūra prasa pacietību un laiku, bet prieka mirkļi kopā ar bīglu ir kas neatsverams.
Iepriekšējos komentāros lasīju, ka bīgli esot padumji. Aļaušo tam nepiekrits. Bīgli ir ļoti gudri, bet mēdz būt spītīgi un stūrgalvīgi, respektīvi, lielas personības. :)
Noteikti ir jāmin arī tas, ka bīgliem ļoti, ļoti patīk būt uzmanības centrā. :)

pirms 6 gadiem, 2013.01.12 08:10

bīgla saimniece

Mans bīgls ir jaukākais suns pasaulē! Neizmērojams mīļums nāk no viņa! Vīņš protams ir arī stūrgalvīgs brīvdomātājs, bet, ja viņu slavē un mīļi izturas, viņš cenšas cik var. Viss atkarīgs no saimnieka - kā pats izturēsies pret savu mīļumu, to arī saņemsi pretī.

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 16:44

biigls+

es arī par bīgliņiem!!! forši no astes nagu galiņiem! suņi ar prātu un humora devu. varu tikai vēlēt bīgliņiem saprotošus un gudrus saimniekus (un pacietīgus)!

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 21:44

nikona

Dzīvespriecīgs, draudzīgs, aktīvs, reizēm uzvedas kā kaķēns(skrien pa gaisu) , ja paliek garlaicīgi sāk postīt māju, vai ko nozog. Māju nesargā, jo pārāk draudzīgs. Medībās nezinu, bet mežā jūtas kā paradīzē. Ediena ziņā, nav izvēlīgs, bet ja gribi, lai būtu skaists tad ar putru nepietiks. Ļoti patīk bērni, ja galīgi kāpj uz galvas drusku uzrūc, bet ar to arī beidzas. Nepatīk būt vienam. Pašai ir 1 gads
Ja meklē suni-draugu, ar ko kārtīgi iztrakoties, tad šis ir īstais. Izmaksas mēnesī ~40 Ls.

pirms 5 gadiem, 2013.12.14 08:47

feja

vēl pie visa teiktā (rakstītā) - bīglam patīk rēbusi,tad jau tā augstais pašnovērtējums paceļas vēl par iedaļu uz augšu. jo uzdevums sarežģītāks, jo bīgliņš laimīgāks, jo asais prāts tiek "pielietots " atbilstoši, un fiziska mājas demolēšana šķiet zaudē nozīmīgumu.ja aste un temperiments nenodotu, viņi būtu labi šahisti :))

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 22:51

urbis

Ja nu galīgi nav ko darīt, tad bīgls ir īstais- būsi aizņemts visu diennakti, varēsi mainīt mēbeles un drēbes bieži. Ja paspruks, varēsi panervozēt pāris diennaktis. Dzīve būs piepildīta.

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 09:12

es

Jā..bīgliņš ir arī manā māja... ļoti gudrs, mīlīgs, kustīgs suņuks....pārtikas ziņā nav izvēlīgs....aiz garlaicības gan mēdz kaut ko papostīt, pagrauzt...

pirms 3 gadiem, 2016.10.03 13:32

alus_mīlnieks

Kāds gudrs suns? Apčurāties var no smiekliem. Stulbāki par akmeņiem! Palasat suņu iq tabulas - baseti, bīgli, takši... Sitami ar sūdainu mietu, jo stulbi kā zābaki. Bet smuks gan, nenoliegšu.

pirms 3 gadiem, 2016.10.03 17:56

es

Oponēšu....jums varbūt šķiet ka dumjš.... tas ir tāpēc ka nepakļaujas jūsu iegribām, jo viņš ir pārāk gudrs lai pakļautos... pavērojat ko tik bīglis neizdomās lai nepanāktu to ko vēlas.

pirms 3 gadiem, 2016.10.04 09:00

alus_mīlniek

Tev pašam attīstības līmenis stipri zemāks kā bīglam. Pēc Tavas leksikas spriežu-akmens kas akmens.

pirms 3 gadiem, 2016.10.05 20:14

alus_mīlnieks

Kads saimnieks - tads suns! Zabaki! Ne jau es tos petijumus veicu un izgudroju - palasi un izglitojies starptautiskos, objektivos noverojumos!

pirms 3 gadiem, 2016.10.05 21:57

mednieks

Medībās galīgi garām , nekam neder.

pirms 3 mēnešiem, 2019.07.29 11:36

Pievieno komentāru