Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nūjošana

Sveiki! Vai ir kāds Gulbenē,kurš nodarbojas ar nūjošanu? Vai ir kāds klubiņš, kur notiek kādas saiešanas un diskusijas vai tamlīdzīgi?

Zanda

Tieši par to arī domāju- ja nav kam pievienoties,tad jātaisa savs!

pirms gada, 2019.04.19 16:52

čiekurs egles dēls

Par nūjošanas inventāru un iešanas ar nūjām tehniku ļoti daudz var uzzināt youtub vietnē. Un šīs divas lietas- inventārs un iešanas tehnika ir ļoti svarīgas.

pirms gada, 2019.04.21 11:16

Oi

Katru rītu caur Vecgulbenes parku ejot noskatos kā viena sieviete mokas ar nūjām, no vienas puses jau forši, ka atrod tam laiku un vispār kustas, bet tā nūjošanas tehnika....āāāāāāā... tā vien gribas pieiet klāt teikt, lai nemokas ... nūjas stipri par garām, rokas saliektas elkoņos ne tikai 90 grādos bet vēl šaurākā leņķī, un tipina maziem solīšiem...

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.09 12:59

AnyDo.lv

Sveiki
Nesen uzzināju par portālu AnyDo.lv.
Varu rekomendēt pameklet šeit: www.AnyDo.lv
AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

pirms 4 mēnešiem, 2020.02.25 18:52

Ance

Tur nav nekā īpaša ko mācīties. Var paņemt pat slēpju nūjas,tikai OBLIGĀTI nomēri,lai garumā būtu līdz nabai. Liec ap rokām tā,lai nekrīt nost un uz priekšu soļos marš. Ievēro,kā solis jāliek plats un galvenais,kas būtiski jāievēro, rokām jābūt taisnām. To grūti realizēt tiem,kam sāp mugura un gūžas. Bet tad kustamies lēnāk,cik atļauj soli likt, bet rokas gan neliecam un tad iznāks arī pareizi kustēties. Vienmēr piedomājam,kā nūjām pārsvarā jābūt blakus sāniem un uz aizmuguri.
Bet pareizi ārsti saka, galvenais ir vispār iet,ar vai bez nūjām. Zinu cilvēkus,kas neņem nūjas,jo tā ir grūtāk iet, bet soļo tāpat.
Atceries- kustība ir dzīvība.

pirms 4 mēnešiem, 2020.03.12 10:56

nos

Tās nūjas izdomātas , lai cilvēks staigādams kristu bessamaņā pīdamies ar vicām jo tas ir bizness ,tā pat kā ar tām sliekām ,vispirms pērkat stobrus tad depsihimoralizējoši kursu ,kur vēl apmaksā šos kursus lai tiktu pie naudas ,tā ir cilvēku apčakars ko agrāk sauca par spekulantiem ,man arītādi suņstobri bija ,kur gandrīz izlauzu kājas ,beigās ņēmu un aizmetu pagaisu katru uz savu pusi ,jo es esu dabas cilvēks ,eju kur gribu lienu krūmos un man vairs nemaisās šīs pātagas pa kājām ,varu noiet uz pusi ātrāk visu izpētīt ,tas kas to izdomāja ,vienkārši lai cilvēku sapītu ,aizliedza brīvību.

pirms 4 mēnešiem, 2020.03.14 07:00

Pievieno komentāru