Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Riepas mainām

Klāt ziema mainam autiņam riepas.kur labāk lētāk ātrāk kvalitatīvāk?

Janka

Diezgan sarežğīts jautājums. Cenas daudz maz varētu būt līdzīgas. Kādreiz agrāk braucu uz Spārīti, pie Arta (pie Konto), pie Lībera patika. Pašreiz drīzāk jāskatās kur mazākas rindas.

pirms 22 dienām, 2018.10.30 13:58

gulbenietis

mazus izmērus un balonus sa*** nevar, tādēļ par kvalitāti nevar objektīvi spriest. Tur visu nosaka cenas.

pirms 22 dienām, 2018.10.30 18:07

antons

Var gan. Var tizli nobalansēt, ka stūre dreb. Pie apļa ir kaukāds animāļu serviss, kur strādā iedomīgi rukabludi.

pirms 21 dienām, 2018.10.31 07:19

Tontons

Pie maizes ceptuves arī ir dīvains "serviss" kur otreiz noteikti nebraukšu! Baigā pašreklāma bet galā čušš vien sanāk.

pirms 21 dienām, 2018.10.31 17:11

mtx

pilnīgi piekrītu Tontonam
Pie maizes ceptuves strādā tik tiešām visīstākie "speci" , aparatūra sapirkta baigā ,bet poņas 10reiz mazāk kā "ģaģam koļam"

pirms 19 dienām, 2018.11.02 20:01

Brauciet uz Vidus ielu Wallar ,tur nekādu problēmu ātri ,labi viss līmenī .

pirms 20 dienām, 2018.11.01 07:00

A.M.

Labvakar visiem .Runa būs alvi līberu un viņa klientu apkalpošanas kultūru.Ļoti silti iesaku visiem pirms saistīties ar šo''biznesmeni'' pajautāt CIK izmaksās riepu nomaiņa.,Konkrēti man tika pieprasīts 40EUR par riepu montāžu bez noņemšanas no auto(aizvedu riteņu komplektus un riepas).meisters darbu paveica salika riteņus man automašīnā,prasīju cik tad esmu parādā,uz ko viņš nebija gatavs atbildēt(laikam saprata cenas neatbilstību padarītajam)un sauca pašu šefu kam nosaukt astronomiskus skaitļus nesagādā grūtības-tiesa gan painteresējoties dažos Rīgas labi aprīkotos servisos cena bija tāda .Tikai dažos. Un Rīgas.
samaksāju ja jau prasa ,kaut gan ja būtu uzreiz apskatījis paveikto,nemaksātu ne centa.Jo......
pēc nedēļas, kad gribēju mainīt automobīlim riteņus neticēju savām acīm.
Diski bija 2cm platāki par riepām .DISKI 235 riepām ,riepas biju nopircis ziemai 205.man kā nezinātājam tas būtu piedodams ,bet ka visdārgākajā riepu montāžas servisā visā Austrumvidzemē tadas varēja uzmontēt uz diskiem nav saprotams.
Riteņus protams aizvedu atpakaļ,

Šodien aizbraucu pie lībera.
varot savākt savas riepas un diskus
prasīju Lai atdod manu naudu 40 EUriku uz ko sekoja atbilde ka varu dabūt tikai pa purnu.
un saņēmu arī nesot riepas grūdienu mugurā.
Vienu mirkli instiktīvi jau gribēju vienu riepu nomest un ar otru krāmēt tam kroplim pa galvu.,bet savaldījos.Un laikam jau sportisks skūtgalvis pašos spēka gados man 2.grupas invalīdam būtu sadevis pa purnu. un šim ''biznesmenim'' esot dziļi pie ***s ka tā samontēts jo viņam neesot katram muļķim jāzvana un jāskaidro ka tā darīt nebūtu pareizi.Ja būtu riepas pircis pie

pirms 19 dienām, 2018.11.02 21:30

Jānis

Man noplēsa 35 euro kaut gan daudzus gadus braucu tikai uz turieni pirkt un mainīt riepas. Šī bija pēdējā reize , kad apmeklēju šo kantori. Bezkauņa!

pirms 12 dienām, 2018.11.09 14:02

A.M.

viņa tad varbūt.... tā arī nesapratu ,kas tad būtu.
Lūk tāds ir PIreli kentpont vai kā to raksta pārstāvis Gulbenē.
Jūs draugi padomājiet vai montēsit riepas pie libera.es to nedarīšu nekad.
Un ceru ka to nedarīs mani draugi un paziņas.
Tikai man šoreiz tā riepu maiņa izmaksās ap 60EUR(40 alkatim un ap 20 nu labi25 kādam normālam meisteram.

pirms 19 dienām, 2018.11.02 21:40

Janka

Sen neesmu bijis pie Libera, redz kā viss mainās. Kādreiz bija normāls cilvēks.

pirms 18 dienām, 2018.11.03 11:30

autobuss

Jebkurā gadijumā jāskatās spečukiem uz rokām, lai nepievelk skrūves par maz vai par daudz. Ir gadijies, ka Rīgā Dominika servisā aizmirst novilkt skrūves jo "atslēga bija aizņemta"!

pirms 16 dienām, 2018.11.05 09:14

lielais spalvainais

juu vallar rullee tur iistie speci strada kas mak ar klientu masinam fuuga braukaat

pirms 16 dienām, 2018.11.05 10:49

!!!

Nesen garām braucot piebraucu pie jaunā veikala - servisa!
Iespaidi:
1. darba laiks, bet nevienas dzīvas dvēseles;
2.stundu pusdienlaiks - kā padomju laikos;
3.izsaukums pēc darba laika 20 eiro - kam jānotiek lai maksātu dubultā par riepu montāžu.
Pēc redzētā diez vai kādreiz apmeklēšu šo servisu!

pirms 12 dienām, 2018.11.09 12:41

ace of bace

Kurš tas būtu, jaunais veikals

pirms 11 dienām, 2018.11.10 17:27

!!!

Vārdā nesaukšu, bet uz Blaumaņa ielas atrodas.

pirms 11 dienām, 2018.11.10 21:07

!!!

Tagad ir intercars no kā visi veikali ņem daļas un vēl uzliek savu uzcenojumu.

pirms 10 dienām, 2018.11.11 18:59

Pievieno komentāru