Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

A.Caunītis

http://www.delfi.lv/news/national/politics/milas-deku-kars-gulbenes-politikis-darba-datoru-izmanto-erotisku-vestulu-rakstisanai-zino-bez-tabu.d?id=43879202

nu

vēl jau nav saprotams,vai bez tabūuuu ir taisnība?????Un ja nu viss tā nemaz nav????Mietam arī ir divi gali.

pirms 5 gadiem, 2013.12.13 16:27

droši vien

Caunītim būtu izdevīgi ieviest skaidrību, nevis vilkt laiku. Cerība par to ka tautai aizmirsīsies ir maz ticama.

pirms 5 gadiem, 2013.12.13 16:52

kurmis

Toties otram gan Caunītis māk pārmest par kādu nebūšu...Ļoti ceru, ka šis "elements" visai drīz pazudīs no apvāršņa. Izturību tam, kurš visu šo nesis gaismā un ļoti ceru, ka viņš neapstāsies. Ja cilvēks nekur nav vainīgs, kāpēc nevar pateikt, ka tā nav taisnība, tātad tomēr ir. Gaidīsim nākamo sēriju.

pirms 5 gadiem, 2013.12.14 09:14

kete

stepanovu arī redzēju vienā rītā iznākam no viesnīcas ar pavisam kādām 12 dāmām, a ko viņš tur nez ko darīja??/

pirms 5 gadiem, 2013.12.15 10:37

grundulis

Izmantot darba resursus privātām intīmām saziņām protams nav labi,bet visvairāk uztrauc tas ka mēs nekādi netiekam vaļā no staļinisma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ne jau Caunīši ir tik bīstami kā tie kas lūr pār gultas malu!Čekas maisu neatvēršana saeimā arī tikai pavairo šo bīstamo sugu!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2013.12.16 18:36

DELFI

Vai nevēlies mani sajust rīt ar pilnām cietām oliņām?
Patiktu izkausēt tevi ar lūpiņām ar mēlītes galiņu, gribētu lai tu uzsēstos virs maniem vaidziņiem un novestu tevi līdz orgasmiņam līdz skvirtam un tad pašam no baudas nobeigt līdzi!
Gribu ļaut tavam klēpītim izbaudīt manu silto sēkliņas izvirdumu vienu pēc otra!
iedomājies domās ka tu atpogā tagad manas bikses un tu ļauj tām noslīdēt uz leju un tavā tuvumā viņš ir visā savā daiļumā sapriecājies piebriedis silts un no laimes un ilgām pēc tevis pulsējošs un tavas rokas apņem viņu un pilnos riekstiņus!
vai tev patiktu mīlējoties sajust manu izvirdumu uz tavām krūtiņām un tad sajust kā es maigi ar savām rociņām tev iemasēju savu sēkliņu uz tava puncīša krūtiņām uz taviem gurniņiem?
Mazā vai tu nevēlies pati sajust un izbaudīt un redzēt mani esam kopā ar tevi baudas virsotnītē?
Tev patīk mīlējoties izmantot rotaļlietiņas?
man nepatīk ja sieviete iespiež galvu spilvenā vai iekožas spilvenā, lai nebūtu jāļauj izpaust skaļi baudas emocijas. mani uzbudina dabiskas baudpilnas elsas!
es esmu maigs un kaislīgs vīrietis un man ļoti patiktu sajust kā tavs augumiņs notrīsētu no baudas no maniem glāstiem jutekliskajiem pieskārieniem un manas mēlītes draiskošanās? Vai tev patīk orālās rotaļas?

Tu esi seksīgi skaista! tev ir seksīgas kājiņas un piedod, ka atklāti teikšu, ka manas acis rotaļājas jau ar tavām skaistajām krūtiņām!
par ko Tu kautrējies? Par to ka es varētu būt seksuālāks( gribošaks) par tevi?
Tu gatavs braukt pat uz Jelgavu? Ja tev ir īsta un patiesa vēlēšanās pēc kaislīgas tuvības, tad protams ka jā!
Tu te meklē reālu vai virtuālu sexu! Protams ka reālu un Tu? Es nerakstu citām es vēlētos sajust un samīļot tevi!
Tev šodien brīvdiena ja tik daudz man raksti. Nav brīvdiena, bet Tu mani ieintriģēji? Vai pateiksi pilsētiņu, kurā jaukā meitene ir satiekama?
Gaisa bučiņas mazā! Aizsūtīšu tev bildīti savu un gaidīšu iespēju sakārtot laikus par kopīgām pusdienām mazā!

http://www.delfi.lv/news/national/politics/milas-deku-kars-gulbenes-politikis-darba-datoru-izmanto-erotisku-vestulu-rakstisanai-zino-bez-tabu.d?id=43879202#ixzz2nftZxMlZ

pirms 5 gadiem, 2013.12.16 23:15

Nu bļoda

Pēc oliņām, lūpiņām, krūtiņām,orgasmiņiem utt. ... zudusi jeb kāda vēlme doties uz pieņemšanu Gulbenes novada domes ēkā, Ābeļu ielā 2, 103. kabinetā (1.stāvs) pirmdienās 10.00-16.00, ceturtdienās 13.00-17.00

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 09:25

Ejat tak jūs... ! ha ha ha

Vismaz vīrietis zina,ko grib un ko var sievietei sniegt! Nav muļķis un saprot,kas un kur. Pārējais nav nedz mana,nedz citu darīšana!

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 09:26

Šoks

Tu tā mierīgi ej uz pieņemšanu, bet tur Tevi jau gaida subjekts ar pilnām cietām oliņām!

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 09:35

f

Liekat tak mierā to cilvēki, tā ir viņa privātā darīšana, man vairāk rūp, lai viņš strādājot savā vietā izdara godprātīgi savu darbu. Šitā tak cilvēku var novest. Maz ir tādu kuri ir nu tik tīri, kuriem sirds "kā dimanta trauciņš", nevajag, ja? Citiem liksies ka aizstāvu..ne īpaši, bet ja padomā tādā situācija var nonākt jebkurš, jo katram mums ir kāds lielāks vai mazāks nesmukumiņš.

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 09:44

iedzīvotājs

Tu gribi lai viņš strādājot savā vietā izdara godprātīgi savu darbu. Bet viņš darba laikā domā kā kāda sieviete: "..domās ka tu atpogā tagad manas bikses un tu ļauj tām noslīdēt uz leju un tavā tuvumā viņš ir visā savā daiļumā sapriecājies piebriedis silts un no laimes un ilgām pēc tevis pulsējošs un tavas rokas apņem viņu un pilnos riekstiņus!"

Atver taču acis.

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 10:04

!

Kā sēdes laikā jūtās deputāti un novērotāji zinot, ka Caunītis vēlās lai - atpogā tagad manas bikses un tu ļauj tām noslīdēt uz leju un tavā tuvumā viņš ir visā savā daiļumā sapriecājies piebriedis silts un no laimes un ilgām pēc tevis pulsējošs un tavas rokas apņem viņu un pilnos riekstiņus!

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 10:17

.

Nekur vēl nav pierādīts,ka tas rakstītājs tiešām bija viņš!
Bet katrs jau izprot situāciju pēc sevis,pēc tā,kas pašam tuvāks un izprotamāks. :))

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 13:47

..

Arī bildi no savas privātās kolekcijas viņš nesūtīja. Tikai gribēja ... lai tu uzsēstos virs maniem vaidziņiem un novestu tevi līdz orgasmiņam līdz skvirtam un tad pašam no baudas nobeigt līdzi!

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 13:57

Aktuāli

"Tu esi seksīgi skaista! tev ir seksīgas kājiņas un piedod, ka atklāti teikšu, ka manas acis rotaļājas jau ar tavām skaistajām krūtiņām!"

Lasot ir saprotams, ka rakstītājs ir seksuāli uzbudināts cilvēks kurš daudz lieto deminutīvus (pamazinamās formas). Iespējams, šī persona savu nodomu realizēšanai ir vēlējies miniatūru partneri. Satraukumu izraisa iespējamā jauniešu un bērnu atbilstība miniatūra partnera tēlam.

pirms 5 gadiem, 2013.12.17 14:38

..

O bože! Jo tālāk,jo trakāk :D :D Nu jau sāciet šim pedofīliju piesiet. Murgs. Ko pēc nedēļas izdomāsiet,spečuki?

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 07:23

Kā saka - Доверяй но проверяй

Kā pēc šādas informācijas nonākšanas publiskā telpā, lai uzticās viņam? Īpaši ja pats Caunītis nav nācis klajā ar pretējiem apgalvojumiem un pierādījumiem.
Tagad ir nepatīkami pat iedomāties, ka mans bērns varētu atrasties pašvaldības pasākumā kuru apmeklē ari Caunītis.

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 10:53

fuiiiiii

nu te komentētājiem sākumā gan pašiem sevi jāievērē--nu jau te tādi pareizie ka vai --riebjas pat klausīties.

pirms 5 gadiem, 2013.12.18 15:39

kas nav morāli ir amorāli

Kas Jūs esiet, lai komentāru rakstītājus nosodītu par viņu nosodošo nostāju pret ievēlēta novada domes deputāta amorālo rīcību?

http://lv.wikipedia.org/
Morāle (franču morale 'tikumība' — no latīņu moralis 'tikumīgs') ir sabiedrisko normu, principu un noteikumu sistēma, kas tikumiski nosaka cilvēka rīcību sabiedrībā un viņa izturēšanos pret citiem cilvēkiem.

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 09:42

fuiiiiii

ar tādām pat tiesībām kā jūs ---visus nosodīt --tikai neizvērtējot sevi !!!

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 16:57

nu fuij to fuiiiiii

Būtu labāk saņēmies godu un paklusējis, citādi Tavi komentāri iespējamo Caunīša attaisnošanos pārvērš par traģikomisku farsu.

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 18:06

fuiiiiii

Lec cik tīk,augtāk par pēc.... neuzlēksi ,tad jau redzēs kam taisnība.

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 18:25

Raitis

Ja seksuālais Caunītis pats neatkāpsies no deputāta un paliks vienotībā tad lai nākošās vēlēšanās tāda partija neuzko necer jā kaut kā laikam tas darba laiks jāpavada,,,,,

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 15:58

kā tad

kāda viena bāba vai vīrelis te noteiks toni :):):)smieklīgi.....

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 16:58

kriss

Stulbeni brauc uz Gulbeni!Aizveriet savas riebīgās žaunas lielie nosodītāji un ieraugiet baļķi savā acī!

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 18:52

kriss

Kurš no jums vēl ir gatavs ļaut svešai sievietei čuŗāt sev virsū kad bāžat mēli viņai starp kājām?

Caunītis to ne tikai grib bet noteiki arī var!
"Patiktu izkausēt tevi ar lūpiņām ar mēlītes galiņu, gribētu lai tu uzsēstos virs maniem vaidziņiem un novestu tevi līdz orgasmiņam līdz skvirtam un tad pašam no baudas nobeigt līdzi!"

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 19:15

nu.....

un kurš te ir seksuāli orientēts vairāk---gudrs cilvēks jau šāduas jēlības te nerakstītu ---slima tauta ,manuprāt,tikai to bezsakaru te raksta,kauns,ja arī tas deputāts ko rakstīja---tad tas bija daudz sakarīgāk ---seksīgāk gan izklausījās---ko gan stopri apšaubu.

pirms 5 gadiem, 2013.12.19 20:47

!!!

Normāli cilvēki to visu publiski neraksta, ar ko gan Jūs esat labāki par Caunīti, gluži otrādi- vēl sliktāki...

pirms 5 gadiem, 2013.12.20 07:35

'-'

Visi saprot kas pēc būtības ir labi un kas slikti. Te ir kā skolā, skolotāja saka sēdies Caunīti divi, bet ir sīko bariņš kas mēdās: " nē skolotāj Caunītim jāliek pieci". Kāds vienkārši ķengājās par notikušo un negrib pieļaut lai skolotāja ieliek viņu kaktā pastāvēt.

pirms 5 gadiem, 2013.12.20 08:49

Māra

Ja Caunītis labprātīgi neatstās savu deputāta vietu tad vienotība nākošajās vēlēšanās lai neko labu negaida

pirms 5 gadiem, 2013.12.20 12:02

Anna

Galvenais, ka ceturtdien domes sēdē algu pacēla sev un Stepanovam. Redz cik lieliski strādā! Caunītis tik lielisks darbinieks, ka alga bija par mazu....

pirms 5 gadiem, 2013.12.22 00:53

nu jā!

Ja jau tā ir patiesība,tad jau vajadzēja tam pašam tanī slēgtajā kamerā visu novest līdz galam ,te rodas iespaids,ka viss ir viena tante teica,bet pateikt vat jebko.Par tām algām gan ir netaisnīgi pret vēlētājiem .

pirms 5 gadiem, 2013.12.22 08:37

urbis

Vai jūs visi slimi esat? Vai jūs ticat visai šai šļurai? Smiekli nāk! Nav jau C. galīgi debīls, lai rakstītu šitādus stulbus mēslus! To nepārprotami ir visu uzcepis kāds debīls kaut ko nedabūjis jampamps, kuram smadzeņu vietā ir zāģu skaidas. Beidziet te vienreiz cepties un lieciet svētu mieru C. Vienkārši nav jēgas.

pirms 5 gadiem, 2013.12.22 11:24

Juris

Nu es jau arī par to pašu... Un visdrīzāk - meklējiet sievieti...

pirms 5 gadiem, 2013.12.22 14:18

AnduMāris

Protams nav jēgas, jo C nav izēles!

pirms 5 gadiem, 2013.12.22 21:08

Apsveicu!

Mūsu Andis tika nominēts Bez tabu gada balvai par šīm aktivitātēm. Slavens ne pa jokam.

pirms 5 gadiem, 2013.12.31 20:44

2014

Tāds niecīgs pāksts ostītājs izrādās, nespēj acīs skatoties atzīties.

pirms 5 gadiem, 2014.01.01 10:36

Strādāju par santehniķi

Kad tad būs solītā Caunīša attaisnošana, sniedzot pierādījumus viņa nevainībai?

pirms 5 gadiem, 2014.01.06 12:02

Alise

'Vai tad viņš ir tiešām vēl nevainīgs?

pirms 5 gadiem, 2014.01.06 14:46

ahāā

'Vēl nevari nomierināties,ja jau viss kluss---kas tad vēl jāpierāda,redz ka rokas par īsu ,jo iespējams viss safabricēts.,vismaz tā izskatās.Nevis attaiosnošana jāpierāda---bet pretējais.:)

pirms 5 gadiem, 2014.01.07 07:41

muļķis

Tā Tu gribētu, lsi visi domā, ka safabricēts.
iespējams, mediji nāks klajā ar jaunu šīs lietas pavērienu, ja nekas nemainīsies.
It nekas nav beidzies, ne apklusis.

pirms 5 gadiem, 2014.01.07 08:19

kkk

tāds jau mediju darbs:)

pirms 5 gadiem, 2014.01.07 14:26

Pievieno komentāru