Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

kas mūsu valsti pārvalda - politiķi vai bankas

Un ko Tu ar to gribēji pateikt????? I. Līdaku par Premjeru!!! :D
P.s. Kā tur bija - es mīlu šo zemi, bet nemīlu šo valsti. :)

Muļķis

Mūsu valstī valda ?!-ne jau muļķi!!!Lai brīvi valdītu,vajag dauds muļķu un nemaz gudro!!!Visi spēki tiek virzīti uz to lai mūms būtu 99proči muļķu ,un 1procis,kam izdodas izsprukt gudri!!!MŪMS JĀVIENOJĀS!!!

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 22:27

Kas notiek?

Februārī Gulbenes novada dome rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem izsūta caur Latvijas portālu www.epakalpojumi.lv ,no kurienes šis rēķins arī tika nosūtītts uz manu epastu,norādot vajadzības gadījumā sazināties ar novada vecāko grāmatvedi Ilutu Rudzīti (telefons un epasts). Par cik man rēķins nebija sagatavots pareizi, rēķinā bija uzrādīta apmaksa par 2 mēnešiem, lai gan janvārī rēķins tika apmaksāts. Rakstīju epastu I.Rudzītei atsūtīt salabotu rēķinu. Atbildi nesagaidīju. Trešā dienā zvanīju I.Rudzītei, saņēmu izbrīnas pilnu atbildi ''Vai tad Jums neatzvanīja. Es pārsūtīju epasta vēstuli.(Acīmredzot personai Līgai Magonei, kas šo rēķinu sagatavoja.) Jautājums vai tad man bija jārisina pašai šis jautājums, lai es varētu saņemt salabotu rēķinu? Salaboto rēķinu atsūtīja L.Magone no sava epasta. Ja jau ar 2018.gadu Gulbenes novadam tika mainīta rēķinu izsūtīšana caur portālu www.epakalpojumi.lv , tad kāpēc šie rēķini nav pieejami šajā portālā?

pirms 8 mēnešiem, 2018.02.07 16:04

rrr

un ko Jūs domājat šeit atrisināt.

pirms 8 mēnešiem, 2018.02.07 16:31

Pievieno komentāru