Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlēšanas: jautājiet deputātu kandidātiem!

Par visu, kas Jūs interesē un satrauc, jautājiet deputātu kandidātiem no visiem sešiem partiju sarakstiem, kas 1.jūnijā startēs vietējo pašvaldību vēlēšanās! Redakcija jūsu jautājumus adresēs konkrētajiem deputātu kandidātiem. Rakstiet forumā vai korespondentēm uz e-pasta adresēm: diana.odumina@dzirkstele.lv, inita.savicka@dzirkstele.lv vai portals@dzirkstele.lv!

Pēdējās korekcijas veica Tamarau, 2013-04-25 08:32

Vēlētāju grupa

Šīs dāmas arī kandidē? :) Ja ne, tad jautāju tepat. Pagaidām visiem Vienotības kandidātiem, jo pārējos sarakstus pagaidām neapsveru.
Tātad, jautājums(i):
1. Ko darīsiet, lai radītu jaunas darba vietas novadā un radītu vietējai uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi? (Nevis, vai radīsiet, bet, KO darīsiet?! un KĀ? Un kad būs redzami pirmie rezultāti?)
2. Vai un KĀ sakārtosiet apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu jomu pilsētā un pagastos? Ja uzskatiet, ka šajā jomā viss kārtībā, uz nākamajiem jautājumiem varat neatbildēt.
3. Vai un KĀ veicināsiet iedzīvotāju līdzdarbību novadam svarīgu lēmumu pieņemšanā? KĀ nodrošināsiet, ka pašvaldība nepieņem iedzīvotāju interesēm nelabvēlīgus lēmumus? Vai pārbaudīsiet iepriekšējo sasaukumu domes lēmumu tiesiskumu un lietderību, vai pārkāpumu gadījumā vērsīsieties tiesībsargājošās iestādēs un vai informēsiet sabiedrību?
4. KĀ nodrošināsiet savu vēlētāju interešu aizsardzību, ja atradīsieties opozīcijā?
5. Kāpēc izlēmāt kandidēt:
a) vēlos uzlabot savu materiālo stāvokli,
b) vēlos nokļūt varā, lai celtu savu pašapziņu,
c) esmu profesionāls "saulvedis" un domē sēdētājs, kāpēc nepasēdēt vēl, jo darbs kaulus nelauž, atbildības nekādas, turklāt citu neko darīt neprotu,
d) partijas uzdevums (.. kāds?)
e) cits variants ........... (.. kāds?)

Iesākumam pietiks.

Var atbildēt arī citu sarakstu kandidāti, bet par reģionu aliansi vai zzs mēs nebalsosim pat tad, ja mūs tāpēc nošaus, tas ir, nekad, nekādos apstākļos, neviens un nekur.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 00:22

kandidāts

nekad nesaki NEKAD! un ko pats esi darījis lai izveidotu jaunas darba vietas, ko Pats esi darījis sabiedrības labā?

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 07:34

Vēlētāju grupa

Anonīmu kandidātu atbildes netiks ņemtas vērā. Tāpat netiks ņemtas vērā klaji demagoģiskas atbildes un kandidāti, kuri vēlētājiem norādīs "ko tu pats esi darījis... ?" vai tml., tiks svītroti.
Ja jūs kandidējat un vēlaties gūt sev labumu, vēlamies zināt, kādu labumu no tā gūs vēlētājs!
Saukli "nekad nesaki nekad" konkrētajai "vēlētāju grupai" vairāk nekad neatkārtojiet, jo "vēlētāju grupas" NEKAD nozīmē NEKAD, ne šajā, ne nākamajā dzīvē. Savu vēlētāju meklējiet citās vēlētāju grupās vai citās dimensijās.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 10:02

Jaunina

Ja runajam par vardu NEKAD, tad es teiktu par sadu sastavu Vienotiba- NEKAD !!!

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 11:25

Irma

jautājums reģianālajai aliansei, kad un kā deputāts un kandidāts nikolajs stepanovs plāno apmaksāt atpakaļ Gulbenes iedzīvotājie par apkuri pēdējos 14 gados pārmaksāto naudu atpakaļ?

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 11:53

:)

Visu sarakstu pieciem kandidātiem no beigu gala - nosauciet, lūdzu, no galvas visas Gulbenes novada pārvaldes! Paldies par uzmanību!

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 13:07

Stirna

Viņš ir gatavs atmaksāt, ja savu artavu pieliks arī zzs, jenoti, tb un pārējie deputāti-ilgsēdētāji-nezinīši. Tēvzemieši vispār ir unikāli frukti. Sēd varas krēslos jau 20 gadus, bet ne par ko neatbild, neko nezin, nekur nav vainīgi. Atnāks ķīnieši, TB vienalga būs pie varas.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 14:42

Jānis

Jautājums visiem sarakstiem. Kurā gadā uz visiem pagastu centriem no Gulbenes varēs aizbraukt pa asfaltu?

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 13:26

Jānis

Jautājums visiem sarakstiem. Kurā gadā ne tikai Gulbenes, bet visi novada iedzīvotāji, kuri izmanto centralizēto ūdens apgādi un kanalizāciju, maksās par izmantotajiem m3?

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 16:58

nevēlētājs

drīzāk cilvēki staigās pa marsu, nekā te būs ceļi

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 22:46

Romāns

vai jaunajā sasaukumā ievēlētie deputāti nepieņems dāvanas aploksnēs no pašvaldības uzņēmuma ALBA

pirms 5 gadiem, 2013.04.30 13:01

???

Kopš kura laika "Alba" ir pašvaldības uzņēmums?

pirms 5 gadiem, 2013.04.30 14:01

Jāzeps

Varbūt Dzirkstelei vajadzētu paanalizēt topošo deputātu, pašreizējās algas, tiem, kuri jau šobrīd iesniedz amatpersonu deklarācijas. Ticiet man, interesanti! Ienākumi aptuveni Ls 3000,00 gadā, bet nezin kā izrādīties!

pirms 5 gadiem, 2013.04.30 23:29

Jānis

Jautājums visiem sarakstiem. Ņemot vērā, ka pretendējat uz publisku varu, kas sevī ietver arī cilvēkiem nodokļu veidā atņemtas naudas dalīšanu, nosauciet, lūdzu, piecus lielākos nodokļu maksātājus Gulbenes novadā!

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 12:49

Bašķere

ka sadalijās otkats starp domes deputātiem sakarā ar Blaumaņā ielas rekonstrukcijas darbiem?

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 13:19

Jeska43

Iedzīvotāju interese par vēlēšaanām ir augsta, bet lasot komentārus, var izdarīt secinājumu, ka liela daļa paši nav gatavi nekur iesaistīties, bet ir gatavi dot dažādus padomus vai apvainot cilvēkus bez iemesla un pierādījumiem, noliet ar dubļiem.
Jāizdara secinājums, ka cilvēki citus vērtē pēc savas izlaistības un samaitātības pakāpes.
Piedāvāju nevis uzdot jautājumus un kuriem nevar atbildēt un bezjēdžigi kritizēt, sniedziet konstruktīvus priekšlikumus, vai nakamajā reizē paši kandidējat uz deputāta vietu domē. Iesākumam varat pastrādāt par pagasta pārvaldes vadītāju, lai saprastu, ka ne viss ir skaisti un ar naudu noklāts, kā vienam otram šķiet.

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 14:09

Prātiņ,atnāc.

Izlasot daudzus uzvārdus,zinot viņu paveikto,dzirdot atsauksmes par viņiem tagadējās un iepriekšējās darba vietās sāku jau domāt ,vai tik nākamajā reizē nevarētu es tur iespraukties.

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 18:03

Jānis

Ješka! Te Tev būs politikas definīcija:"Politika ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas, nacionālas un starptautiskas institūcijas, uzņēmumi vai atsevišķi indivīdi, veic darbības savu oficiālu vai neoficiālu varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai." Tā, ka neērtu jautājumu uzdošana ir nieki, salīdzinot ar to kas šiem cilvēkiem tiek dots:)

pirms 5 gadiem, 2013.05.02 20:51

khekhe

Pievienojos jautājumam! Deputāti, pastāstiet, nekautrējieties! Un ļoti gribētos zināt, kam tiek otkati no māju renovācijām, apsaimniekošanām un siltumenerģijas piegādēm. Par bruģa otkatu puslīdz skaidrs, bet var pastāstīt arī plašāk.

pirms 5 gadiem, 2013.05.03 11:07

sile34

Gribētu oponēt "jeskam43". Labprāt pastrādātu kādā pārvaldē, bet problēma - "jeska43" ar "sievu, bērniemr, māsīcu, sievas māsu un vecmāmiņu" iebāzies visos krēslos un nelaiž pie siles klāt.
Ja nopietni, beidziet, tantiņ, demagoģēt! Šos tekstus varat bīdīt pensionārēm, interneta komentētājs parasti uz muļķību reaģē ar izsmieklu.
Un neprasiet vēlētājam, kas jādara. Jo kandidāti esat jūs, jūs vēlaties pasmelt no kārtējā aizņēmuma/aizdevuma/iepirkuma, tāpēc esiet laipni, padomājiet un, uz neatbildamajiem jautājumiem, atbildiet.

Vēlreiz pārskatīju sarakstus un tiešām neatrodu, par ko balsot, vieni hroniski pašvaldību darbinieki bez jebkādas citas saprātīgas nodarbošanās un personāži ar napoleona kompleksu. Varbūt vispār nevajag tādu pašvaldības domi? Lai valsts konkursa kārtībā ieceļ vienu ģenerālgubernatoru, nozīmē administrāciju, un lieta darīta!
Iedzīvotāji 22 gadu garumā ir pierādījuši, ka nespēj ievēlēt saprātīgu pašpārvaldi, vai nu vēl karjeristus, kampējus vai nespējniekus! Kādi paši, tādi ievēlētie! Diezgan bezjēdzīgs pasākums vēlēšanas, īpaši, ja tāds piedāvājums kā Gulbenes novadā.

pirms 5 gadiem, 2013.05.03 11:41

Pievieno komentāru