Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

100-gade laiks pārmaiņām

Dzīvot viensētās, uzturēt 10 km 3 mājām un saglabāt nekam nevajadzīgus kolhoza centrus lauka vidū var atļauties tikai ļoti bagātas valstis. citur, mainoties ekonomikai, pat pilsētas paliek tukšas, tikai latvju viensētnieks un kolhoznieks domā, ka dzīve vienmēr paliks nemainīga.

vaivai

aizbrauc, latvi uz savu senču mājasvietu, vismaz reizi gadā, izrādot cieņu senčiem, un par ekonomiku un politiku varbūt tikai padomā, bet nerunā, daudz saprašanas, šķiet Tev par to nav. Ja vien protams, īrēt Rīgā istabiņu (labākā variantā dzīvokli patālāk no centra) neuzskati par savu karjeras un dzīves jēgas augstāko punktu, tad gan mauj vaļā, tik nesaki, ka no Gulbenes esi, mums, te būs kauns...

pirms 8 mēnešiem, 2017.10.30 20:33

Monta

Gribēju braukt, bet Jūs vilcienu nolikvidējāt. Kāpēc ? Varbūt vēl skolas aiztaisīsiet ?

pirms 8 mēnešiem, 2017.10.30 22:10

Aija

Nu tad dzīvojat savās "kastēs"iesprostoti,kur nav ne ko elpot,ne kur kāju spert. Un ēdat saķīmiķotus dārzeņus un augļus no veikala,nevis no sava pagraba ar rūpību sagatavotus un salasītus. Un nebrīnaties,kur paliek nauda. Varētu padomāt,ka visu mūžu esat bijuši prinči un princeses. Esam pieredzējuši tādus"cilvēciņus",kas dzīvojuši dziļi laukos,strādājuši visus darbus,bet,kad tiek pilsētā,pēc tam nāk smiekli ieraugot,ko var tēlot. Pat tik tālu,ka vairs pie vecākiem nevar ne gulēt,ne ēst. Kur tas redzēts,ka pēkšńi pat trauki nelietojami. Jāpārguļ viesnīcā. Bet vienmēr vajag atcerēties,ka jūsu dzīve tikai sākas un nekad nevar zināt,vai kādreiz nevajadzēs lūgt palīdzību. Tas jauniešiem jāpatur prātā visu dzīvi.

pirms 6 mēnešiem, 2018.01.11 09:25

Pievieno komentāru