Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārsta aizvietotāja Inga Dzenīte

Kāda ir jaunā daktere vēlētos zināt kādas atsauksmes.

Dace

Labākā ārste Gulbenē ļoti kompitenta un gatava palīdzēt pat ja cilvēks nespēj samaksāt.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.16 12:32

?

Par ko nespēj samaksāt? Ko tad par brīvu tādu dara? Un iemācies rakstīt: kompetenta ir pareizi!

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.18 14:21

nekasies

Ļoti kompitenta,jo māk strādāt ar kompi.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.18 21:01

Inga

...bet , pašlaik līdz 20.datumam slimības dēļ , nestrādā.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.16 13:44

Dana

Ko nozīmē "zeme ,atveries"?

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.18 09:32

Lūk, ko nozīmē

Neklausās, pārklausās (nedzird???), niedziļinās, sajauc ... nezina medikamentu nosaukumus, kuri jāraksta receptē (kaut no iepriekšējās ārstes kartīte precīzi sakārtota). Aizbraucot uz aptieku un atverot e-recepti, izrādās - ne tas, ne tā, ne tik, cik vajag, kaut kas vispār aizmirsts.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.18 14:27

narinaa

Arī man bij pieredze ar šo "dakteri " viņa tiešam neko nesaprot nezin zāļu nosaukumus. Stetaskopu arī neprot lietot nebiju redzējis ka sirdi klausās caur virsdrēbēm.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.18 19:09

tu neproti rakstīt

To ierīci sauc stetoskops.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.18 21:05

Slimniece

Paldies dakterei Ingai Dzenītei. Ļoti iejūtīga, atsaucīga. Bija pieteikta mājas vizīte, daktere nerēķinoties ar savu laiku, atbrauca mājas vizītē plkst.18,00. Aizvedot dakteri atpakaļ uz slimnīcu pēc plkst. 19,00, ievēroju, ka viņu pie Gulbenes slimnīcas gaidīja mašīna, lai brauktu uz nākamo izsaukumu. Es negribu, lai daktere upurētu sevi un savu laiku slimnieku labā. Galvenais ir ''ATTIEKSME'', kuras pietrūkst lielākai daļai medicīniskā personāla darbiniekiem.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.19 18:49

Īsti nav skaidrs

Daktere ATBRAUCA ???, bet tad viņu AIZVEDA ??? Un gaidīja cita mašīna, lai AIZVESTU ??? Uz nākamo izsaukumu... Un ko dara tie, kuriem nav privāts auto?

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.19 23:16

?????????????

Vai ārstam mājas vizītē ir jāatstāj čeks vai kvīts ? Kas nosaka mājas vizītes cenu ?

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.20 00:34

Banānu čiekuri.

Nu netiek viņa galā ar saviem pienākumiem, dokumentus sakārtot nevar, pie galda aizmieg u.t.t. Nu ja netiek galā ar 3 darbiem, tad lai dara vienu, bet labi.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.20 09:18

Viņa kaut ko lieto jo normāls cilvēks neaizmieg sarunas laikā.

pirms 30 dienām, 2018.10.20 01:58

Šoreiz slimnieces vārdā

Šoreiz slimnieces vārdā atbildot komentētājam ''Īsti nav skaidrs'' ATBRAUCA-AIZVEDA. Ne jau dakterei Dzenītei ir jārisina šis jautājums. Atbildot ??? Jā es uz šodienu par šo vizīti neesmu samaksājusi un netaisos to darīt. Kāpēc? Tāpēc ka daktere Dzenīte lika izsaukt ātro medicīnisko palīdzību, lai nogādātu slimnieci slimnīcā. Daktere Dzenīte precīzi noteica diagnozi un lai pārliecinātos, pieprasīja spreciālista-
ķirurga konsultāciju. Šo konsultāciju daktere vispirms pieprasīja Gulbenes bijušā slimnīcā (es nezinu kāds profils ir Gulbenes bijušai slimnīcai) pēc sarunas dzirdēju, ka konsultācija nav pieejama trīs dienas.Rodas jautājums,ja tur ir pieejama pirmā neatliekamā medicīniskā palīdzība, vai šajā gadījumā to var tā interpretēt. Vai šajā gadījumā mēs cenšamies uzlikt ielāpus mūsu neizdarībām vai mazinām bezdarbu novadā? Es pati ar savu transportu, lai netraumētu šo 92 gadus veco māti, aizvedu pie Valmieras slimnīcas ķirurga, kurš nozīmēja ārstēšanu un ieteica to veikt mājas apstākļos, jo palikt slimnīcā priekš viņas tas ir nāvējoši. Paldies ķirurgam un es neko nepārmetu viņam, jo man ir svarīgi, lai mana māte cik iespējams vēl ilgi paliktu kopā ar mani un ja kāds man atļaujas pateikt, ko nu tāds vecums, tad piedodiet, vai man ir jāpelna alga ierēdņiem, kas par to atbildīgi. Bet es nevēlos saņemt komentārus no pagasta vadītāja, ka feldšere pieņemta darbā uz pusslodzi. Vai mums arī jāslimo uz pusslodzi? Kontaktējoties ar feldšeri nevarējām atrisināt šo pusslodzes jautājumu. Iesaistot Gulbenes novada pašvaldības sociālo atbildīgo darbinieku Antaņeviča kungu, šajā gadījumā jautājumu atrisinājam (saskarsmē par citu jautājumu šis atbalsts netika gūts, jo komunikācija notika ar cien.Slaidiņu.) Un beigās vēlreiz vēlos pateikt, ja mainīsies pagastu vadības un medicīnas darbinieku ATTIEKSME, tad mums pašiem dzīve kļūs vieglāka.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.20 18:19

QQQ

Izlasot šo nevienam neinteresējošo ģimenes epopeju,rodas jautājums-kā pagasta pārvaldnieks ar savu attieksmi var ietekmēt un uzlabot medicīnas darbinieku darbu pagastā???Feldšeri pārlikt pār celi un nopērt,ka strādā tikai pusslodzi un piespiest strādāt pilnu slodzi????

pirms 14 dienām, 2018.11.04 18:55

Vispār notiek tā

Dakterei ir gan jārisina jautājums par to, kā nokļūt pie pacienta. Ārsts plāno savas finanses, algo māsiņu vai nē, algo palīgu vai nē, iegādājas auto u.t.t. Tā nu tas notiek ar ģimenes ārstu praksēm. Un nevienam ģimenes ārsts nav jāpārvadā vai īpaši jādomā, kur ņemt transportu, lai ārstu piegādātu mājas vizītē.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.21 22:25

nedir.........

ja gimenes arsts gaudo un saka ka jus loti talu dzivojat es nezinu kur ir tada adrese un kad vinju ar auto atved paprasa vairak naudak ka tads arsts kas pats atbrauc un zin ka zalem ir nosaukumi

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.22 18:33

Andris

Ceru ka bus laba dakterite.esmu jauns pacients.atbraucu no Jekabpils dzivosu seit.un ceru ka man palidzes nokartot grupu.man ir maztrucigais status un pagaidam dakteriem naudas par viziti nav. paldies.Andris.

pirms 4 mēnešiem, 2018.07.25 15:07

anna

naudas par vizīti nav,bet par internetu ir ko samaksāt

pirms 27 dienām, 2018.10.22 11:31

Ilva

Būtu ļoti labi ja Dzirkstele uzrakstītu ko vairāk par šo dakteri, varbūt interviju ar viņu?

pirms 28 dienām, 2018.10.21 11:45

pensionāre

Nu ko Jūs tur peraties ar komentāriem,ļaujiet jaunajai dakterei normāli sākt strādāt, tad gan jau paši redzēsiet,ka viss ir kārtībā.Novēlu viņai izturību šai grūtajā darbā un galvenais izturību!

pirms 22 dienām, 2018.10.27 19:20

Elga

Ļoti gribētos vairāk uzzināt par dakteri, kur agrāk strādājusi un vai uz ilgu laiku pie mums, žēl , ka nav intervijas ar pašu dakteri.

pirms 18 dienām, 2018.10.31 17:17

!!!

Pie mums jau intervē tos kuri jaunu džipu nopērk!

pirms 18 dienām, 2018.10.31 18:34

Knupis

Un gribetu zinat ar ko gul un cik bernu,milako.Domajiet par veselibu,nevis zondejat dakteres personigo dzivi.Nez vai pasi gribetu ta visu izklastit.

pirms 18 dienām, 2018.10.31 19:43

Ziņkārīgā

Nevajag nekādu personīgo datu! vienkārši Dzirkstele varēja lasītājus informēt par to, ka šobrīd Dzenītes vietā pieņem kāda cita jauna ārste vai topošā ārste, cik ilgi būs ši jaunā dr., vai atgriezīsies dr. Dzenīte?? Mazliet informācijas nenāktu par ļaunu...

pirms 11 dienām, 2018.11.07 10:59

Dzirdēju

Par laimi, Dzenīte laikam neatgriezīsies. Jaunā daktere ir ļoti laba.

pirms 11 dienām, 2018.11.07 14:48

Pievieno komentāru