Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Astrologs

Lūdzu iesakiet astrologu Gulbenes vai tuvākajos novados.

iii

Ja ir iespēja, tad labāk neiet ne pie zīlniekiem ne astrologiem...aizgāju un pēc tam nelaimīga, jo piepildījās viss sliktais ko pateica. Ja to visu nezini, tad ir vieglāk pārciest problēmas, tad neesi tik ļoti ieciklējies uz slikto.

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.12 11:42

Iesaku

Apmeklēju zīlnieci vārdā Vazelīna, kura strāda ar fotogrāfijām. Pēc fotogrāfijas atgrieza manu veco kasešu automagnetolu.
Mani pameta vīrs, ilgi nedomāju, skrēju pie Vazelīnas, atgrieza vīru kopā ar viņa vecotēvu. Izrādijās- fotogrāfija bija no bērēm. Tagad vecamtēvam no jauna kārtojam pensiju.

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.12 23:10

Vazelīna

Labvakar, esmu gaišreģe Vazelīna. Es varu visu, atgriezīšu jūsu nozaudēto maku, ātro aizņēmumu, atgriezīšu jaunību.
Vīrieti, kas dotajā brīdī brauc sabiedriskajā transportā uz Rīgu.
Es redzu Jūsu problēmu, ciešaties, nestādināt tak veselu autobusu Jūsu problēmas dēļ- ciešaties.
Uzmanību! Dodu uzstādījumu uz laimi un veiksmi. Paņemiet septiņas baltās kazas bumbiņas (spiras). Ielieciet starp roku plaukstām un septiņas minūtes rīvējiet plaukstas, kā minimums jums izaugs laba kāpostu un dārzeņu raža. Kas zin, varbūt pēc kāda laika, jūs būsiet ierēdnis un varēsiet vadīt novadu.
Esmu Vazelīna- es varu visu!!!

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.14 15:44

Kola

Ei, Vazelīna, tās spiras var caur Omnivu pasūtīt?

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.22 18:46

Vazelīns

Esmu dakteris Vazeľīns. Sieva nesūdzas!

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.14 19:57

Vazelīna

Jūsu gadījumā, “dakteri”, ņemu septiņus vecos dzelzceļa gulšņus, kas tiek demontēti Gulbenē, Rīgas ielā un izmētāju tos pa galda virsmu. Ko es redzu, Jūsu gadījumā vilciens nav aizgājis un āboli nav nokrituši. Esmu Vazelīna, es varu visu.

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.14 20:53

Vazelīns

Paldies!

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.14 23:28

Pievieno komentāru