Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balvu bērnu nodaļa..

Kā jums ārstējošās medmāsiņas ne visas bet daži eksemplāri?Liekas kad vaig piemaksāt,lai atnāktu uz palātu un pajautātu,kā slimnieks jūtas...Un tā vnk dažreiz aizmirt zāles iedot tā nu mūsu bērnus ārste..

Lāsma Gulbe

Nesakarīgs teikums.Virsrakstā arī pietrūkst loģikas.
Balvu bērnu nodaļa-policijas,tirgus,veikala vai slimnīcas?Nesaprotami.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 17:58

riebeklīte

Kārtējā seksuāli neapmierinātā klukste,kurai savu žulti nav kur likt,mājās arī neviens par pilnu neņem,draugu nav,tad nu spļauj internetā.
Nesēdi pie datora,ej pie sava bērna un lieku reizi samīļo viņu. Tici man,lielāks ieguvums Tev un Tavam mazulim!

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 20:00

tā ir

Pilnīgi ticami,ka tā ir.Par Balviem neko labu nedzird.Kaimiņam bija infarkts un pēc trim dienām palaiž mājās.Nu protams ka onkulis nokļuva atkal slimnīcā,bet par laimi Valmierā.Silti iesaku cilvēkiem,ja kas atgadās,tad tikai uz Balviem nebraucat.Tur tik nomirt var braukt.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 20:16

Diidii

Jā, par Balviem neesmu pārāk labas atsauksmes dzirdejusi. Man tuvs cilveks ari tika aizvests ar infarktu uz Balvu slimnicu, pec 2 dienam jau izrakstija...attieksmes tada nekada.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 21:12

ojjojoi

Mums ar bija insults, labi, ka tikai pāris dienas paturēja, citādi izdevumi izdevumu galā! Pamperi jāpērk, ja negrib katetru, kādas zāles dod nesaka, pīli arī nedod, .. bet, kad piesit kāju, tad iedod divas un vēl podiņu :) čuru maiss pilns, jau atpakļ spiežas, bet sanitāre citā palātā vienā mierā klāj gultas.. iztecināja tikai tad, kad pateicu - nu, ja jums nav laika, es iztecināšu.. podiņu pēc tam nēsāju, lai nav personālam jārūpējas..
cilvēks blakus gultā nomira, pat statīvu ar aizkaru neaizvilka, tāpat savīkstīja un aizveda.. vistrakākais ir tad, kad ir insults vai infarkts un vēl pusstundu uz slimnīcu jāved, lai trombu izskalotu..
Balvu slimnīcā vispār kā pēc kara, gāju turpat uz aptieku netālu no slimnīcas, tur tāāādas trepes, tāāādiem caurumiem! Kā slimnieki nelauž kaklu? Bet vispār pret mediķiem man nav pretenziju, visi dara, ko var, ātrie arī profesionāli, bet, ja šaubās, tomēr ved uz slimnīcu, tā ka pret mediķiem pretenziju nav, bet nu .. telpas.. nu kā jau nabagmājā!
ajajai.. labāk neslimot.. dzeriet zāļu tējas! Dillītes! Ēdiet ķiplokus un citronus.

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 21:51

.

Man gan attieksme Balvu slimniicaa patika daudz albaak nekaa bija Gulbenee.Ties sobriid tur baigaa sauriiba, beernu nodalja ar aarpus lielaa korpusa, bet uztaisiis remontu liidz galam, gan jau buus pa smuko.
Taa kaa paldies personaalam!

pirms 5 gadiem, 2013.04.25 22:50

Oooo....

Gulbenes iedzivotajiem Balvu slimnīca ir ka sastrutojis SĀPOŠS zobs.Daudzas pazistamas medmasas un sanitares no Gulbenes slimnīcas tur strada,ja kaut ko pajauta,tad nesaka neko,bet klusē,laikam baidās par darba vietu.Telpas kā kara hospitālī.Remonts tur nelīdzēs no vienas nodaļas uz citu jāmēro gabals ko vecam cilvēkam tik viegli neveikt,jā un berītes gŗiudā,kā Gulbenes ielās.ŠAUSMĪGA SITUĀCIJA.

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 09:25

....M.K.

NU var redzēt kura klukste te ir seksuāli neapmierināta,kurai nav draugu, un bērnu kuru samīļot un kurai dziļi vienalga kas notiek .Tik gvelž jēlu tekstu...Un es zinu kas labāk ir manam mazulim...

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 09:35

riebeklīte

Atslābsti! Esmu bijusi ar bērnu Balvu slimnīcā-attieksme ļoti laba,ārstu darbs profesionāls. Nevajag pašai sajusties kā pasaules nabai,ap kuru nu visiem jādanco un jāklanās. Ārsti dara savu darbu,nav noslēpums,ka slodze viņiem ir milzīga. Un,ja nepatīk,brauc uz Madonu,Valmieru!(Tikai neaizmirsti,ka arī tur ir savi mīnusi,kļūdas un nedienas!)Nu,nevar katram galviņu noglāstīt,ar katru patērgāt! Nu,nevar!Un Tev neviens nedod tiesības anonīmi citus aprunāt!!!
Kad pieaugsi un iemācīsies citu darbu cienīt,tad varbūt sapratīsi,ko nozīmē-strādāt.
Starpcitu,ar tādu indi sevī dzīvojot,savam bērnam neko labu neiemācīsi. Pēdējais laiks iztaisnot dusmu grumbas.
Lai Tev veicas pieaugt! :)

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 10:28

mīlulīte

Attieksme ir vienkārši briesmīga. Brīvdienās dežurējošās medmāsiņas dežūres laikā atpūšas. Bija tiešām grūti izturēt tādu nekārtību. Uz Balviem labāk nebraukt.

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 11:39

....M.K.

Tev gan jau kad naudas daudz tad jau viss skaists un rožains liekas..Ja Tev vaig pieaudz man ar saviem gadiem pietiek,lai saprastu kas ir kas.

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 12:06

....M.K.

Un es nesaku kad ārsti slikti bet kad dažu medmāsu attieksme var būt labāka tomēr bērnus ārste..Nesaprotu kas tev nav skaidrs un ko tā cepies..Man ir visas tiesības isteikt savu viedokli neko tajā sliktu nesaskatu.

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 12:11

riebeklīte

Tev ir visas tiesības iemācīties pareizrakstību vai...klusēt. :D :D :D Savādāk sanāk,ka sevi par apsmieklu pataisi. Žēl Tevis... :(
Zvani uz Balvu slimnīcu un sūdzies,ko tarkšķi netā? Kaut kas no tā mainīsies?
Ai,nu,labi,es tomēr esmu gudrāka un paklusēšu. :))

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 12:54

....M.K.

Tev vnk nav ko teikt...Un kas Tev gar manu pareizrakstību.No tā kad pazvanīšu nekas nemainīsies...tiešām.TU ar savu ***anu mani viss mazāk par apsmieklu pataisi,kā māku tā rakstu...tu noteikt viena no tām medmāsam=D tāpec jau labāk pakluse...

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 15:18

A.Vāne

No jūsu izvirduma sapratu, ka Jums kā bērna mātei pārāk maz ārstniecības personāls pievērsa uzmanību. Ja jūs nodaļā bijāt ar bērniņu, tad ja bērniņasm ir kādas izmaiņas ( sliktas) varat mierīgi pati pastāstīt māsiņai.
Pacientu un īpaši Jūsu zināšanai- ārsts nedod zāles.
Tai pat laikā Balvu slimnīca ir viena no retajām slimnīcām ārpus Rīgas, kur cauru diennakti uz vietas ir pediatrs.Un tas, cienījamās māmiņas, tiešām ir jūsu bērnu medicīniskās drošības labad!
Līdz ar to protams, ka var gadīties, ka ārsts ir noguris, mazāk komunikabls, bet ja pacients vai tā tuvinieki būs vērsti uz sadarbību un savstarpēju sapratni, tad diez vai saņemsiet noraidošu attieksmi.
Ir teiciens", kuru es cenšos ievērot ( ārpus tiešajiem darba pienākumiem): Visi manim labi bija, kad es pati laba biju....

pirms 5 gadiem, 2013.04.26 20:56

....M.K.

Ta nejau es teicu,ka ārsts nedod bet medmāsa!!!!!!!ārsti ir super visu paskaidro nekādu iebildumu..Bet medmasam pret bērnu jābūt iecietīgākam ...

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 09:06

.

Biju kādu laiku atpakaļ ar bērniņu Bērnu slimnīcā. Balvi salīdzinājumā ir paradīze. Varbūt man tur nenoveicās ar nodaļu, bet gan ārste, gan māsiņas liekas , ka vairāk ar kaitniecību nodarbojās, nevis ārstēšanu. Es jau nerunāju par to, ka pašai palāta bija jāmazgā, bet piemēram kad lika bērnam vēnā katetru un tas protams neļāva un raudāja, tad dabūju noklausīties bļaušanā arī no māsas puses ( kāds man šausmīgs bērns, kāda es slikta māte u.t.t.)

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 10:38

....M.K.

nu re katram savs notikums..Varbūt dusmu brīdi visi ko lielu pasakam izdaram es dusmu brīdi uzsāku šo diskusiju.Nu var būt ja ko piemirst izdarīt nu nekas,bet uz bērniem bļaut nevaidzētu jo vēl īpši ja tas ir mazs un neko nesaprot....lūk tā..bet tā jau viss bija ok slimnīca.

pirms 5 gadiem, 2013.04.27 11:16

Pievieno komentāru