Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijušie un bijušās.

Kādreiz likās, ka būs nesatricināma un laimīga dzīve. Kādā momentā viss aizgāja ne tā, kā vajag. Nesen laulātie, šodien- bijušie un bijušās. Kā viņi tur, vai viņiem viss ir labi? Ar ko nodarbojas, ar ko draudzējas, cik nopelna? Parunāsim…

Nesizdevās

Novērots Dzimtsarakstu nodaļā:
Līgavainis, īsi pirms ceremonijas, stāsta savam draugam:”
Tu iedomājies, mēs, līdz kāzām ar viņu vispār ne, ne.”
Draugs:” Kā, Jūs, pie rociņas veselu gadu staigājāt?”
Līgavainis:”Viņai sencis ļoti stingrs.”
Draugs:” Šis te? Ka tik pēc kāzām, tev, nav pārsteigumu. Es arī, tirgū, nopirku mazu jūras cūciņu, bet izauga pusmetrīga cūka.”
Līgavainis:” Ak, es nevaru, tikko reģistrēsimies, tā uzreiz viņai uzlekšu virsū!”
Draugs:” Es uzreiz piedzeršos, divas rīkles pieliešu pilnīgi- caurules deg! Ātrāk viss sāktos.”
Skan Mendelsona marš.
Nak viesi un līgava, līgavainis uzruna līgavu:” Drīz tu būsi mana!”
Līgava:” Drīz tu būsi mans!”
Līgavas vecmāmiņa:” Es jau domāju, nenodzīvošu līdz savas mazmeitiņas kāzām.”
Līgavas tēvs:” Nodzīvosiet, māmiņ, nodzīvosiet.”

Turpinājums sekos…

pirms mēneša, 2018.09.02 18:26

Neizdevās

Novērots Dzimtsarakstu nodaļā:2
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Dārgie jaunlaulātie Jāni un Līga. Šodien, svarīgs notikums. Divi, vientuļi burinieki, bezcerīgi dreifējoši milzīgā okeānā ar nosaukumu “DZĪVE”, tika izskaloti cerību krastā. Cerībā, ka divas, vientuļas sirdis sitīs vienu ritmu, klaudzēs vienu vārdu- MĪLU.
“Mīlu ar visu sirdi, visu dvēseli, esmu pateicīgs es liktenim, ka tu ar mani. Ar mani tu un gaisma divreiz spožāk spīd un gaiss, tik tīrs, ar tevi piepildīts.” Šīs dzejas rindas pieder mūsu pazīstatamajam novadniekam. Kā reiz iederas šajā satraucošajā mirklī. Mirklis ar kuru sāksies Jūsu ilgā un laimīgā dzīve.
Kā no pirmā soļa sākas marafona distance, kā no pirmās sniegparsliņas sākas sniegputenis, kā no pirmās zaļās lapiņas sākas krāsu ziedēšana.
Amors savienoja Jūsu sirdis, Amors nekļūdas nekad!”

Turpinājums sekos…

pirms mēneša, 2018.09.02 19:24

Neizdevās

Tante no Dzimsarakstu nodaļas:”Nu ko, ir pienācis laiks pāriet pie paša galvenā. Tie ir jaunlaulāto vecāki. Cik bezmiega pilnas naktis pavadīja pie šūpuļa Jāņa vecāki Alma un Pēteris. Jaunie, paklanaties viņiem. Vecāki novēlēja viņam tikai vienu, kad balodītis paugsies un izlidos no vecāku ligzdas, viņš atrastu brīnišķīgu, spēka pilnu dūjiņu, kuras vecāki arī šeit. Tie ir Elizabete un Alberts. Es vēlos vaicāt līgavainim,vai viņš piekrīt, ka es pastāstīšu par viņiem sīkāk?”
Līgavainis:” Jā piekrītu”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Elizabete, pateicoties Jums, Līga no derīga izrakteņa pārvērtās brīnišķīgā dimantā, bet Alberts, savukārt, sargāja šo dimantu.”
Līgavas tēvs:” Turpmāk arī sargāšu!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Jaunie, paklanaties arī viņiem. Savukārt pateicoties vecākiem šodien vērtīgs dimants iegūs stabilu ietvaru.”
Līgavas vecmāmiņa:” Izskatās, ka nenodzīvošu līdz ceremonijas beigām. Nē, nē, nē!
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Draugi, ieskataties Līgas un Jāņa acīs. Es redzu viņu neslēptu prieku un vēlēšanos, lai svinīgais moments turpinātos bezgalīgi. Bet nekas nav mūžīgs zem saules. Un tā apveltītai ar varu no rajona administrācijas. Saskaņā ar likumu par laulībām un ģimeni no 15., maija 1990., gada. Ievietots laulību reģistrā zem numura 661 123., vēlos vaicāt līgavainim, vai viņš piekrīt ņemt sev par līgavu- Līgu Bērziņu Alberta meitu...”
Ligavainis:” Jā!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Dzimušu rajona pilsētā...
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Dzimušu 20., aprili 1990.,gadā.”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:”Trīskārš “JĀ” skan šodien mums. Tas nozīmē, nav šaubu. Šai siltajā rudens dienā, mums, skan trīskārš “JA”!
Līgavaiņa draugs:”Ak, maita tāda!”
Līgavas draudzene:” Tu paklusē, jo ari par maitu viņai atradīsies pantiņš.”

Turpinājums sekos…

pirms mēneša, 2018.09.02 21:53

Neizdevās

Nobeigums.
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Es, vēršos pie līgavas.
Vai, līgava, piekrīt kļūt par sievu Jānim...Pētera dēlam...?”
Līgava:” Jā, jā, jā !”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Līgavaiņiem piekrītot, es, lūdzu Jūs apmainīties ar gredzeniem.”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Par laulības gredzenu precīzāk par visiem izteicās mūsu novadnieks- dzejnieks savā romānā “Apgredzenotie”. Gribētos nolasīt šo romānu pilnībā, bet redzot to, ka jaunlaulātie vēlas uzvilkt gredzenus nekavējoties, nolasīšu tikai romāna astoto daļu.
Līgavas vecmāmiņa:” Dēliņ, es to neizturēšu, paņem mani uz rociņām “opā”.”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Laulības gredzenam nav sākuma, nav beigu... hm,hm, hm... atvainojiet, elpas trūkums.”
Tante iegāja blakustelpā atklepoties. Līgavainis no ceremoniju galda paķēra gredzenus un vērsās pie līgavas:” Ātri, velc virsū!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Laulības gredzenam nav sākuma, nav beigu, es lūdzu, Jūs apliecināt savu izvēli ar gredzenu apmaiņu un parakstiem.”
Ieraugot, no galda, pazudušos gredzenus izteicās:” Ak jaunie, tik steidzaties, bet priekšā Jums ilga, laimīga dzīve, kurā jāciena katra sekunde, kas nodzīvota kopā.”
Līgavas vecmāmiņa:” Āāāāāāāā….!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Radi un tuvinieki, tie, kas jau saistījuši sevi ar laulības saitēm var, Jums, to apliecināt.
Nu ko, visas formalitātes tika ievērotas. Jūsu laulība ir reģistrēta. Pasludinu Jūs par vīru un sievu!”

pirms 28 dienām, 2018.09.24 18:21

Inese

Pilnīgi normāla parādība sabiedrībā .Tas,kas jaunībā bija rozā un saldajā krējumā ,tas tagad ir piķa melns .Visvairāk smiekli nāk par tiem pāriem,kas jaunībā un pusmūžā ir skandalējušies,laiduši apkārt ka čaukst un viss pagasts zin,bet vecumā nu tā mīl ,nu tā mīl viens otru un rociņās sadevušies staigā.

pirms mēneša, 2018.09.09 20:59

Alexa

Nu bet forši. izskraidījās, izmēģināja visas un visus, saprata, ka nekur nav tik labi kā mājās, un vēl par velti....

pirms mēneša, 2018.09.19 14:25

Inese

Turpinot-šoreiz par esošajiem-pusmūžā apprecas mantas dēļ,tas nekas ,ka dzīvo kā suns ar kaķi,vai dziļi zem tupeles,vēl viena sieviešu kategorija,kuras nenormāli uzsver katrā teikumā ,ka ir PRECĒJUŠĀS,no malas tas viss ir ļoti smieklīgi ,bet katrs jau nu dzīvo pa savam un atbilstoši savam prātiņam.

pirms mēneša, 2018.09.16 19:23

Nu

Tautai pajāt,kas ar ko un cikos!Reklamēties visos saziņas līdzekļos jau māca no pamperu vecuma,mosties!Varētu teikt ,ka reklamēties ir LV nacionalitātes tradīcija,kas līdzīga arī LV kapu svētkiem.Abos variantos pamatā sacensība, kurš bagātāks,abos variantos tauta ir ģimenes loks,kas apvienojas,lai satiktos,pa un aprunātu,par tēmu kā bija un kā būs,ja būtu!!!Tauta neiespringstiet,dzīvojiet sev un nevis citiem,ticiet man dzīve ir tikai pašu rokās.

pirms 29 dienām, 2018.09.23 01:07

Inese

Kā jau rakstīju,man smiekli nāk ,nevis skauž!

pirms 29 dienām, 2018.09.22 20:21

Japanese

Njā...vieni dzīvo kā grib, pārkāpjot vispārinātas morāles vērtības, otri uz to noskatās un trin mēles, vai izpauž savu sašutumu par citu cilvēku kopdzīvi. Abas puses ir vienlīdz stulbas.

pirms 28 dienām, 2018.09.24 11:57

Inese

Varētu domāt,ka tu Japanese netrin mēles?Ko tad te lien un komentē?Un pati esi vēl stulbāka par visiem,ja ja savu mēles trīšanu nemani,tikai citus redzi,sevi nokritizē un tad spraud savu tizlo viedokli par citiem.

pirms 20 dienām, 2018.10.02 14:50

Aina

Inesei laikam ari gribas but par sievu kadam,bet ir ka ir...tikai ...

pirms mēneša, 2018.09.21 16:53

Inese

''Dārgā ''Aina!Šoreiz tu esi nošāvusi pavisam greizi!Es esmu jau vecvecmāmiņas statusā un savā dzīvē ļoti daudz ko redzējusi un būt par sievu kādam,kā tu raksti ,nu dien nevēlos ,jo ir pašai savs vīrs ,tā kā skrien vien pati kādam par apakš gulētāju,uz veselību!!!!Vienkārši tā bezgala pārspīlēto attiecību pašreklāma,izturēšanās, sabiedrībā parādīšanās,ka nu esam tik,tik,tik pāris,tiešām ir smieklīga.

pirms 29 dienām, 2018.09.22 20:30

gulbenietis

Man 30, brīvs un tāds arī vēlos palikt. Nesaprotu večus kas mauc tos gredzenus pirkstos un bojā sev nervus un dzīvi. Dzīve ir jābauda nevis jāliek sevi rāmjos un krātiņā.

pirms 28 dienām, 2018.09.23 19:18

###

Pienāks laiks un būsi brīvs ,vientuļš un nelaimīgs ,tad Tu dziedāsi citu dziesmu.

pirms 28 dienām, 2018.09.23 21:26

Japanese

Vai tava dzīves baudīšana nozīmē pjankas un katru dienu cita sieviete gultā? Gredzens pirkstā nenozīmē krātiņu. Reāli laulības apliecība nozīmē tikai to, ka tavas attiecības ir oficiālas, dokumentētas utt. Jo dzīve pēc laulībām nemainās....nu mainās tiem, kam galvā sakāpj.

pirms 28 dienām, 2018.09.24 12:04

gulbenietis

Nav pjanku un sieviešu lērums. Strādāju 2 pilnas slodzes darbos un paralēli studēju maģistros. Izbaudu dzīvi viens pats, bez liekas kompānijas un smadzeņu kompostrēšanas. Kad sagribas sievieti, tad nav problēmu atrast ko pamīcīt, bet ilgāk un vairāk kko gan nevēlos. Kad gribas, varu arī atkorķēt aliņu mājās. Bet pamatā esmu nodarbināts teju 24/7, ka nekam citam neatliek laika pievērsties un niekoties.

pirms 28 dienām, 2018.09.24 15:57

Pats

Vecais, tā nav normāla dzīve. Esi robots?

pirms 28 dienām, 2018.09.24 18:31

Neizdevās

Mans bijušais ir saostījies ar skolotāju. Tieši skolotāja ir klases audzinātāja manai atvasītei- baltiem matiem, zilām acīm.
Kādu dienu, pārnākot no skolas, uz manu jautājumu, kā skolā gāja, mans enģelītis atbildēja:” Mums šodien bija klases audzināšanas stunda. Skolotāja vaicāja:” Vai mums patīk putni, vai mums patīk strazdi? Ir pienācis rudens un drīzumā būs pavasaris. Putni atgriezīsies no siltajām zemēm. Lai putniem būtu kur dzīvot ir laicīgi jāparupējas par putnubūriem. Tā kā, mēs, vēl esam mazi, putnubūru visiem putniem var nepietikt. Tapēc daži strazdi neizdzīvos.” Bērni sāka raudāt. Skolotāja turpināja:” Es ilgi domāju, ko darīt un nejaušām ieraudzīju avīzi ar sludinājumu paklausaties “300 metri no Gulbenes pilsētas, pārdodas liels,divstāvīgs putnubūris.” Berni, Jūs iedomājaties, cik strazdu varētu mitināties tur iekšpusē? Ir divas guļamistabas, četras vannasistabas un pat sauna. Strazdiem tur nebūs garlaicīgi. Jā, bērni, lielā māja viņiem būs nepieciešama tikai pavasaros, kad vini atlidos.Tapēc vasarā, rudenī un ziemā, bērni, dzīvošu es, Jūsu klases audzinātāja. Es skatīšos, lai tur vienmēr būtu kārtiba un tur neielido sveši putni. Pareizi bērni?
Protams, šāds puntubūris maksā daudz vairāk par parasto, kokā karamo būri, toties strazdi tur dzīvos visu mūžu.
Tapēc, mēs ar Jums, sarunāsim tā- rīt, Jūs, katrs atnesīsiet trīs ar puss tūkstoši eiro. Labi bērni un pateidzieties, savādāk šo putnubūri var iegādāties kāda cita klase.
Jā un vecākiem par to stāstīt nevajaga. Mēs ar Jums darām labu darbu, bet lielīties ar labiem darbiem ir slikti!””

pirms 27 dienām, 2018.09.24 19:45

Neizdevās ar galvu

Mazāk skaties naša raša

pirms 26 dienām, 2018.09.25 23:08

Mīlīši

Nu neskataties atpakaļ.Bijušie un izbijušās!Dzīve turpinās.Ir jāiet uz priekšu.Vajag pilnveidoties,no kļūdām mācīties nevis pinkšķēt.Kas bijis-izbijis

pirms 27 dienām, 2018.09.25 07:43

Pievieno komentāru