Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijušie un bijušās.

Kādreiz likās, ka būs nesatricināma un laimīga dzīve. Kādā momentā viss aizgāja ne tā, kā vajag. Nesen laulātie, šodien- bijušie un bijušās. Kā viņi tur, vai viņiem viss ir labi? Ar ko nodarbojas, ar ko draudzējas, cik nopelna? Parunāsim…

Nesizdevās

Novērots Dzimtsarakstu nodaļā:
Līgavainis, īsi pirms ceremonijas, stāsta savam draugam:”
Tu iedomājies, mēs, līdz kāzām ar viņu vispār ne, ne.”
Draugs:” Kā, Jūs, pie rociņas veselu gadu staigājāt?”
Līgavainis:”Viņai sencis ļoti stingrs.”
Draugs:” Šis te? Ka tik pēc kāzām, tev, nav pārsteigumu. Es arī, tirgū, nopirku mazu jūras cūciņu, bet izauga pusmetrīga cūka.”
Līgavainis:” Ak, es nevaru, tikko reģistrēsimies, tā uzreiz viņai uzlekšu virsū!”
Draugs:” Es uzreiz piedzeršos, divas rīkles pieliešu pilnīgi- caurules deg! Ātrāk viss sāktos.”
Skan Mendelsona marš.
Nak viesi un līgava, līgavainis uzruna līgavu:” Drīz tu būsi mana!”
Līgava:” Drīz tu būsi mans!”
Līgavas vecmāmiņa:” Es jau domāju, nenodzīvošu līdz savas mazmeitiņas kāzām.”
Līgavas tēvs:” Nodzīvosiet, māmiņ, nodzīvosiet.”

Turpinājums sekos…

pirms 18 dienām, 2018.09.02 18:26

Neizdevās

Novērots Dzimtsarakstu nodaļā:2
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Dārgie jaunlaulātie Jāni un Līga. Šodien, svarīgs notikums. Divi, vientuļi burinieki, bezcerīgi dreifējoši milzīgā okeānā ar nosaukumu “DZĪVE”, tika izskaloti cerību krastā. Cerībā, ka divas, vientuļas sirdis sitīs vienu ritmu, klaudzēs vienu vārdu- MĪLU.
“Mīlu ar visu sirdi, visu dvēseli, esmu pateicīgs es liktenim, ka tu ar mani. Ar mani tu un gaisma divreiz spožāk spīd un gaiss, tik tīrs, ar tevi piepildīts.” Šīs dzejas rindas pieder mūsu pazīstatamajam novadniekam. Kā reiz iederas šajā satraucošajā mirklī. Mirklis ar kuru sāksies Jūsu ilgā un laimīgā dzīve.
Kā no pirmā soļa sākas marafona distance, kā no pirmās sniegparsliņas sākas sniegputenis, kā no pirmās zaļās lapiņas sākas krāsu ziedēšana.
Amors savienoja Jūsu sirdis, Amors nekļūdas nekad!”

Turpinājums sekos…

pirms 18 dienām, 2018.09.02 19:24

Neizdevās

Tante no Dzimsarakstu nodaļas:”Nu ko, ir pienācis laiks pāriet pie paša galvenā. Tie ir jaunlaulāto vecāki. Cik bezmiega pilnas naktis pavadīja pie šūpuļa Jāņa vecāki Alma un Pēteris. Jaunie, paklanaties viņiem. Vecāki novēlēja viņam tikai vienu, kad balodītis paugsies un izlidos no vecāku ligzdas, viņš atrastu brīnišķīgu, spēka pilnu dūjiņu, kuras vecāki arī šeit. Tie ir Elizabete un Alberts. Es vēlos vaicāt līgavainim,vai viņš piekrīt, ka es pastāstīšu par viņiem sīkāk?”
Līgavainis:” Jā piekrītu”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Elizabete, pateicoties Jums, Līga no derīga izrakteņa pārvērtās brīnišķīgā dimantā, bet Alberts, savukārt, sargāja šo dimantu.”
Līgavas tēvs:” Turpmāk arī sargāšu!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Jaunie, paklanaties arī viņiem. Savukārt pateicoties vecākiem šodien vērtīgs dimants iegūs stabilu ietvaru.”
Līgavas vecmāmiņa:” Izskatās, ka nenodzīvošu līdz ceremonijas beigām. Nē, nē, nē!
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Draugi, ieskataties Līgas un Jāņa acīs. Es redzu viņu neslēptu prieku un vēlēšanos, lai svinīgais moments turpinātos bezgalīgi. Bet nekas nav mūžīgs zem saules. Un tā apveltītai ar varu no rajona administrācijas. Saskaņā ar likumu par laulībām un ģimeni no 15., maija 1990., gada. Ievietots laulību reģistrā zem numura 661 123., vēlos vaicāt līgavainim, vai viņš piekrīt ņemt sev par līgavu- Līgu Bērziņu Alberta meitu...”
Ligavainis:” Jā!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Dzimušu rajona pilsētā...
Ligavainis:” Jā!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:” Dzimušu 20., aprili 1990.,gadā.”
Ligavainis:” Jā!”
Tante no Dzimsarakstu nodaļas:”Trīskārš “JĀ” skan šodien mums. Tas nozīmē, nav šaubu. Šai siltajā rudens dienā, mums, skan trīskārš “JA”!
Līgavaiņa draugs:”Ak, maita tāda!”
Līgavas draudzene:” Tu paklusē, jo ari par maitu viņai atradīsies pantiņš.”

Turpinājums sekos…

pirms 18 dienām, 2018.09.02 21:53

Inese

Pilnīgi normāla parādība sabiedrībā .Tas,kas jaunībā bija rozā un saldajā krējumā ,tas tagad ir piķa melns .Visvairāk smiekli nāk par tiem pāriem,kas jaunībā un pusmūžā ir skandalējušies,laiduši apkārt ka čaukst un viss pagasts zin,bet vecumā nu tā mīl ,nu tā mīl viens otru un rociņās sadevušies staigā.

pirms 11 dienām, 2018.09.09 20:59

Alexa

Nu bet forši. izskraidījās, izmēģināja visas un visus, saprata, ka nekur nav tik labi kā mājās, un vēl par velti....

pirms 22 stundām, 2018.09.19 14:25

Inese

Turpinot-šoreiz par esošajiem-pusmūžā apprecas mantas dēļ,tas nekas ,ka dzīvo kā suns ar kaķi,vai dziļi zem tupeles,vēl viena sieviešu kategorija,kuras nenormāli uzsver katrā teikumā ,ka ir PRECĒJUŠĀS,no malas tas viss ir ļoti smieklīgi ,bet katrs jau nu dzīvo pa savam un atbilstoši savam prātiņam.

pirms 4 dienām, 2018.09.16 19:23

Pievieno komentāru