Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Braukšanas instruktori.

Mācos autoskolā un ir piešķirts instruktors. Vai kāds var padalīties pieredzē vai informācijā par to kādi tad ir instruktoru pienākumi braukšanas nodarbībās.

Negribās neko sliktu teikt par instruktoru, bet ir sajūta kad viņam nepatīk mācīt braukt.

Borats

Varēji sākt ar to kurā autoskola tu mācies ;)

pirms 3 gadiem, 2015.01.30 13:19

to meitene

Instruktors nav vainīgs, ja esi tik neattapīga un nespēj izpildīt sacīto !

pirms 3 gadiem, 2015.01.30 14:37

darma

Aizej uz CSDD un noskaidro- ja tiešām vēlies zināt noteikumus un prasības apmācību instruktoriem. Ja gribi izaicināt uz kārtējo autoskolu un instruktoru slavēšanu un aplikšanu, tad sāc ar vārdu uzvārdu utt:)

pirms 3 gadiem, 2015.01.30 20:09

anda

piekrītu dāmai.kādam atkal gribas kādu nozākāt

pirms 3 gadiem, 2015.02.07 10:28

VAZ

4 stundas pabrauc ar instruktoru un tad kaut vienu stundu ar mašīnu bez instruktora pedāļiem. Jutīsi milzīgu milzīgu progresu pēc tās vienas stundas, jo nebūs vairāk uz kā paļauties un atbildības sajūta pieaugs. Gulbenē mierīgi var eksperimentēt, jo pa dienu uz ielām tāpat nav cilvēku.

pirms 3 gadiem, 2015.02.07 16:06

zaz

Tie instruktori nav labāki par mācekļiem ja nejēdz paskaidrot savam audzēknim pašu elementārāko-piemēram kad jānogriežas krustojumā pa kreisi ir jābrauc tuvāk vidus līnijai nevis vēl uz labo pusi vēl pabraukt un tad tikai griežas pa kreisi,kauns Apmācības meistariem,kur ir paši likuši tiesības,BET VARBŪT NOPIRKTAS?

pirms 3 gadiem, 2015.02.11 17:46

Meitene

Jūs pat nelasāt ko es jautāju. Jums uzreiz kad es kādu no*** gribu. Pilnīgas miļķības. Ja es būtu tik aizkaitināta kad gribu par kādu instruktoru ko sliktu teikt, Tad uzreiz tā arī būtu uzrakstījusi.

Netaisos nevienu saukt vārdā, jo tā būtu ap***ana. Un es jau nu neesmu tāda.

Jūs tiešām lielākā daļa te esiet degradējušies.

pirms 3 gadiem, 2015.02.25 19:03

XXX

Varbūt kāds ir nesen kārtojis vadīšanas eksāmenu, un var pastāstīt no savas pieredzes kādus jautājumus Jums uzdeva.Un cik sīki vajadzēja atbildēt? Paldies

pirms 3 gadiem, 2015.02.25 20:13

Nu

Mums ir labi instruktori ,beidziet liet,manējie visi tepat likuši tiesības,nevajag kaukt,neviens nepiedzimst mākot braukt -pacietība,daudz daudz stundu braukšana un tas ir pierā'dits cik st,jābrauc ,lai iemācītos citam ilgāk citam mazāk pēc talanta .

pirms 3 gadiem, 2015.02.26 10:17

lienite

Iedegaa lamipba ellas,parbaudu ar merstobru,ja vajag pieleju lidz max atzimei. Ta ari atbildeju un pietika. :)

pirms 3 gadiem, 2015.02.26 14:34

GD

Eksāmena mašīnas ir ar dīzeļa vai benzīna motoriem?

pirms 3 gadiem, 2015.02.28 18:52

VAZ

Protams dīzelis. Ar benzīnu eksāmenā pārāk daudzi izgāztos.
Par braukšanas eksāmena jautājumu - tas ir tikai viens mīnuss punkts, ja normāli brauc, tad tas neko nenozīmē. Nevajag uz to iespringt.
Par instruktoriem - Gulbenē visi, izņemot vienu, ir labi. Galvenais netikt pie vienas no autoskolas īpašnieka atvasēm. tas gan ir širmis.

pirms 3 gadiem, 2015.02.28 22:16

zaz

Es vēl brīnos ka tai atvesei ir tiesības un vēl strādā!!!

pirms 3 gadiem, 2015.03.01 02:29

GAZ

Arī otras autoskolas šefa atvase nav sevišķi adekvāts !!!

pirms 3 gadiem, 2015.03.01 18:42

opel

ko man iesākt,ja braukšanas instruktors pēc 3.nodarbības paziņo,ka viņam pāris nedēļas nebūs laika mani mācīt,noliek datumu ,nākošai nodarbībai un iepriekšējā vakarā pirms tās atkal piezvana un pasaka,ka diemžēl netiek. vai uzsākot braukšanas apmācību,kaut kāds līgums tiek parakstīts vai arī es aiz sava stulbuma esmu uzrāvusies uz nekorektu instruktoru?

pirms 3 gadiem, 2015.05.16 08:33

g

maini instruktoru.

pirms 3 gadiem, 2015.05.20 11:35

karlis

Es gan neko sliktu par vilni nevaru pateikt,divreiz laikam drusku skalak pamacija,bet kopuma labi! Atri tiku uz eksamenu un noliku ar pirmo!

pirms 3 gadiem, 2015.05.17 20:03

Idn

Lasot šos komentārus saprotu ka man ar instruktori bija paveicies.. Pirmās trīs nodarbības tā kārtīgi mācīja(arī paskaļāk) bet pēc sestās nodarbības teica ka varot iet uz eksāmenu mierīgi. Tā kā tajā laikā mani ģimenei vēl nebija auto un man vēl nebija 18 gadu tad sarunājām vēl divas reizes nedēļā pabraukāt un tajās reizēs runājām par dzīvi un sportu utt.... pie braukšanas īpāsi vairs neko nepiesējās. Jāatzīst arī ka instruktoram nekad uz ceļa nenācās izmantot savus pedāļus. Esmu pateicīgs viņam.

pirms 3 gadiem, 2015.05.20 11:12

Minion

Vilnis Zvirgzdiņš ļoti labs instruktors, galvenais neņem personigi uz sevi, ja kadreiz viņš paceļ balsi par kaut ko , ko Tu izdari nepareizi! :) Droši var jautāt visu ko vien nesaproti un bliezt jokus :D
Ja mācies jau pie viņa un nesapass, tad ej pie tā, kurš kolekcionē meiteņu bildes, neatceros uzvārdu, bet gan jau esi dzirdējusi, ka smukajām skolniecēm prasa lai atstaj kādu foto piemiņai , viņš arī ir ok!

pirms 3 gadiem, 2015.05.26 15:44

do

Vilnis ir sakarīgs, nekad balsi nepacēla, bet izskaidroja. Noliku eksāmenu ar pirmo reizi. KAs kuram pielec. Ir kuriem pielec tikai ar balss pacelšanu, ir kuri saprot tāpat vien.

pirms 3 gadiem, 2015.05.26 22:44

paija

man ar bija labs instruktors tikai gramstijaas ap manaam kaajinaam bet maacija labi cik atceros tai masinai bija audi ziimols

pirms 3 gadiem, 2015.05.26 22:24

...

labi ka ap, varēja iebraukt arī starp, un ar to bij feinākais instruktors:)))

pirms 3 gadiem, 2015.05.29 14:42

maksima

Un kas ar braukšanas inspektoriem Gulbenes CSDD?
Vīrieši normāli, bet ja gadās sieviete....ui......bēdziet kā no vella, ja negribiet savu dienu izbojāt. Pret vīriešiem varbūt normāla, nezinu.....bet , sievietes....labāk lieki netērējiet laiku....
Pirmais.....jau ....labdien pat nevar pateikt, tad uzgriež mūziku uz pilnu klapi eksāmena auto, protestēju......un tad sākās jautrība..( pēdiņās ). Būtu laiks .....to sievisķi pa tiesām pavazātu....bet katram savi darbi steidz darbu. Vienkārši pabrīdinu.

pirms 6 mēnešiem, 2018.06.13 00:03

Pievieno komentāru