Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Herbalife Gulbenē

Herbalif. Dzirdu,ka daudzi Gulbenē tievē ar kokteiļu palīdzību.Visi esot ļoti laimīgi. Padalieties ar pieredzi!

Aija

Šaubos gan,tas jau vecs,noiets etaps. Tikai kārtējā naudas izkāšana. Nav jau tik traki ēst veselīgi. No visa pa druskai. Tikai tiešām no cukura un vispār saldumiem vajag atturēties.

pirms 29 dienām, 2020.06.14 14:30

Inese

Pastāv noteikta sakarība starp uzņemto un patērēto enerģiju... Nekad neticēšu, ka iedzerot kokteilīti un turpinot līdzšinējo dzīvesveidu, var zaudēt svaru. Varbūt "unikālajā tievēšanas programmā" ir norādes par to, ka ir jāsamazina uzņemto kaloriju skaits un jāpalielina fiziskās aktivitātes? Tādā gadījumā šo "burvju kokteili" var aizstāt ar glāzi kefīra.

pirms 29 dienām, 2020.06.14 15:20

Una:)

Es piemēram netievēju,es ēdu un dzeru šos produktus,jo tie ir ļoti vērtīgi,garšīgi un ja rēķina līdzi,tad viņi ir izdevīgi,katram savs viedoklis,man ir tā,ka pietiek enerģijas,mostos viegli,ķermenī nav smaguma sajūtas!Galvenais bērni ēd un neslimo!Protams kustamies,vingrojam un domājam ko ēdam,tagad visi gudri,lai katrs ēd ko vēlas,interesanti,ka slavenības un ļoti populāri cilvēki ēd šos produktus!

pirms 26 dienām, 2020.06.17 07:11

Laila

Naudas izmešana un organisma bojāšana ar kautkādiem pulveriem.

pirms 25 dienām, 2020.06.18 10:25

Herbalaifovka

Šajā sakarā ir viena lieliska anekdote! Herbalife neesot varējuši saprast kāpēc Krievijā viņu produktus tik slikti pērk. Esot pasūtījuši pētījumu. Rezultātā secināts sekojošais. Lai pirktu labāk, vajag:
1) pārdot cilvēkiem pierastākā tarā;
2) nosaukumu izmainīt uz "Herbalaifovka"!

pirms 14 dienām, 2020.06.29 15:09

Pievieno komentāru