Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kultūras nama apkopējas un dežurantes

Viņām vajadzētu iemācīties uzvedības kultūru, biju šokēta par 5dien notikušo!

....

Pirms mazo bęrnu dejy měģinājuma apkopĕjas uzvedās tædi kā kultůras centra apsargi- uz kāpněm bęrni sędět nedrīkst, skraidīt nedrīksts un tad tik skatās pulkstenī, jo redz tiek jau iekavěts měģinājums un princesěm uz sestdienu jākārto zāle, gatavas mazos dejotăjus izraut no zāles.
Ětikas nekādas no divu maza auguma apkopějăm.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.14 14:21

Nu gan traka rīcība

Tas, ka aizrāda bērniem un uztraucas par iekavētiem pasākumiem, kaut kāda viedā liecina par uzvedības kultūras trūkumu apkopējām??? Drīzāk to bērnu mammām nav viss kārtībā, ja viņas klātesot netika galā ar bērniem, bet komentē apkopēju rīcību. Vai apkopēja ir kādas zemākas kārtas cilvēks, kas neko nedrīkst aizrādīt un rēķināties ar savu darba laiku?

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.14 14:46

Es

Piekritu.Varbut vecaki varetu pieskatit savas atvases.Lekt un dauzities var majas,nevis kulturas centra.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.14 23:11

tu tu

Tās mātes savus bērnus izlaidušas,pašas netiek galā,bet apkopējas vainīgas. Pilnīgi pareizi,ka aizrādīja. Tādi bērni uzvedas kā mežoņi,negribas apmeklēt pasākumus,jo neaudzināti bērni traucē,bet saucamās mātes mierīgi sēž bez jebkādas reakcijas un kauna sajūtas.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.14 19:38

...

Mātes, kurām tagad ir mazi bērni, apmēram nāk no pirmā bērnu tiesību uzplūdu viļņa. Tā ir sabojāta domāšana, ja cilvēkam ir iemācīts, ka noteikumu nav un var darīt, ko grib. Tādi cilvēki vēlāk ir nelaimīgi, jo neprot sevi savākt, kur nu vēl bērnus.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.14 21:18

Es

Taisniba.Ir reizes,ka jaiet projam no pasakuma,jo sis "maminas"atlauj darit berniem,kas ienak prata.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.14 23:14

Elza

Šīm dežurantēm, tāpat kā pārējiem darbiniekiem gan nav ne vainas. Jādomā par kultūru tiem, kas namā iegriežas. Vakar kā vizītkarte pie ārdurvīm dežūrēja pīpējošs Svens(bieži un ilgi kūpināja).Nezinu gan, vai uz viņu nekādi noteikumi neattiecas, vai visi piever acis, vai šeit vajag iejaukties dežurantēm? Bija jau ārpusē...Bet māmiņas fifas un cacas lai nolaižas no augstumiem un sāk apzināties, ka viņu lolojumi ir sabiedriskā vietā, un viņas par to atbildīgas. Cik man zināms, tad mēģinājumiem ir noteikts laiks, bet katrs aizkavējums bremzē nākošo

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.15 13:18

Biruta

Nav ko šokēties un apvainot darbiniekus.ja paši vecāki nemāk pieskatīt savus bērnus.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.15 19:20

Liene

Uzskatu ka bērni uzvedās labi, jo ja būtu tik drausmīgi, nenotiktu neviens deju koncerts, otrkārt lai aizrāda tiem kam to tiešām vajag.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.16 10:06

?

Varbūt Tev?

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.16 15:23

Zane

Vislabāk būtu,ja nevajadzētu aizrādīt nevienam,vecāki paši redzētu ko un kā bērniem uzvesties.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.17 15:00

Tekla

Kultūras iestādē, cik kulturāli aizrāda, tik kulturāli aibild.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.19 12:01

Aija

Atbilde ... Man ļoti patika komentārs. Super. Gandrīz kā pati būtu strādājusi skolā. Tas,kas notiek tagad,ir prātam neaptverami un tieši uzvedības ziņā. Un tikai retajam skolotājam ir dieva dota dāvana mācət savaldįt bērnus,ka knapi var dzirdēt,kas notiek klasē. Cepuri nost viņu priekšā. Bet pasākumos tā ir katastrofa. Tā visatļautība no vecāku puses,it kā paši būtu mucā auguši. Var tikai pabrīnįties. Bet nedomă aizrãdįt-tā dabūsi pretï!!! Es domāju,būtu ar likumu jāievieš skolās korekcijas klases. Jo tā ir katastrofa,kā viņi traucə stundas. Protams,uzvelkas skolotājs un cieš tie bērni?kas grib mācīties. Šadurskim būtu jādomā, ja sadzen tādus daudzumus skolā,tad jāvērtē,kādi bērni tiek ielikti. Katrā klasē ir vismaz pa divi,kas nevar mācīties kopā. Jo ir nopietnas problēmas ,gan veselības,gan uzvedības. Ļoti nopietna problēma. Un tieši tāpēc sekmes skolās ir tādas. Jo reāli skolotājs maz ko var izdarīt savos tiešajos darba pienākumos. Tik daudz blakus lietu. Noskatos,ka aiz sociālā pegagoga muguras,to vien dara,kā mēďās. Viņam tak vienalga ,ko tur runā. Traki,bet tā notiek.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.21 14:56

mamma

Vecāki tiešām neredz ,vai negrib redzēt kā viņu bērni uzvedās.Bērni izlaisti līdz pēdejam,mans bērns aizrādijumus nav saņēmis,jo neļauju trakot un darīt ko iegribās.

pirms 3 mēnešiem, 2018.04.02 13:11

Pievieno komentāru