Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielākās pilsētas un foruma klaču bābas

Dzirksteles mājas lapu lasu visai bieži, bet nekad nav nācies lasīt forumu. Aiz gara laika ielīdu arī tur, un biju pārsteigta par cilvēku visziņu.
Kuras ir tās pilsētas lielākās klaču bābas, kuras vienīgās uztur šeit diskusijas, slavinot tikai sevi un nopeļot citus?

skatlogs

Jā jā...es ar gribu zināt, lai uz ielas, ejot garām varētu rādīt ar pirkstu un teikt ha ha!...vai arī aiziet uz darbu un teikt - ha ha!
vai arī aiziet uz dzīvokli/māju un rādīt ar pirkstu un teikt - ha ha!

pirms 9 gadiem, 2010.08.03 12:06

Taņa

man liekas ka visas, kuras tirguu staradaa, tirgojas ar lupataam
ejot cauri tirgum var dzirdeet kaa vinjas klacjas dzen

pirms 9 gadiem, 2010.08.03 14:27

Marija

smiekli naak, ka pashas ierosina diskusiju - skaistaakaas gulbenietes, un tad kura nu pirmaa savu vaardu ierakstiis...

pirms 9 gadiem, 2010.08.03 14:28

jap

vot tāpēc, es piem, uz tirgu vairs neeju.... a šamās joprojām brīnās, ka pircēju vairs nav un visu vainu novļ uz biežajiem gadatirgiem - attieksme būtu gan jāmaina...ja runājam konkrēti par tirgus tantēm,- aiziet un klausīties, kā slavinu savu preci, mēģinādamas ieskaidrot, ka nekur es vairs neko citu nedabūšu, jo redz man ir 42 izmērs nevis 36 vai 38, ka jāpērk vien būs viņas bikses pa 27 Ls...nu paldies par uzpūstām pīlītēm! Nevienā Gulbenes veikalā neesmu redzējusi tik dārgas bikses - veikalā! a es te nerunāju par humpalām!

Redz kā aizklačojos - tad jau laikam esmu viena no klačotājām :D ehhh....a es tirgū nestrādāju, ko man darīt? :D:D:D

pirms 9 gadiem, 2010.08.04 00:03

Samanta

Palasiet diksusiju - skaistaakaas pilseetas cacas - visi tur mineeties vaaardi ir formuma lielaakaas klaču tarbas

pirms 9 gadiem, 2010.08.05 08:58

OD

Nezinu par jūsu pilsētas stāstiem, bet runājot par forumu...mīļie cilvēki, no kurienes jums ir tik daudz indes? brīnos katru dienu lasot jūsu forumu, nevienai citai pilsētai nav tāda negatīva pret cilvēkiem, infrastruktūru, lai cik slikti nebūtu- tā ir jūsu pilsēta- jums viņa jāslavina, nevis otrādi..jūs te sēžat un tik stāstat cik te slikti -veikali slikti, pārdēvējās sliktas, ārsti slikti, policijas, bankas darbinieki slikti, skaistimkopšana-nekāda..brīnums, jūs laikam visi braucāt citās pilsētās iepirkties un izmantot pakalpojumus, ka jums nav kauns! man tāda sajūta, ka te sēž un raksta skaudīgie cilvēki vai nu paši konkurenti vai nezin kas vēl, bet pēc tam jūs ejat uz tiem pašiem saloniem, veikaliem un skatāties acīs tiem jūsu nomelnotiem cilvēkim..kauns, tiešām..manuprāt, ja jūsu pilsētas forumu palasīs kāds citas pilsētas iedzīvotājs viņam būs īsts prieks, ka viņš te nedzīvo un diez vai kādrei viņš brauks uz šejieni ar jūsu pilsētas antireklāmu. Vajag priecāties par katru jauno attaisītu vietiņu, ka nepaliek tukša pilsēta, ka kaut kas notiek, virzās uz priekšu -bet jūs tik nomelnojat no jauna. riebjas, tiešām riebjās, man pagaidam tikai vissliktākas domas nevis par precēm un pakalpojumiem, bet par jums -gulbenieši.

pirms 9 gadiem, 2010.08.26 10:45

vilis

Tad Tu neesi bijusi Alūksnes forumā !!!

pirms 3 gadiem, 2016.06.08 11:25

Gita

Jā Alūksnes forums , kopš aizliedza anonīmi komentēt ir vispār nosprādzis. Ne tur reklāmu, nekā. Šad tad meklēju sludinājumus, gan balvos, alūksnē utt. Tāpēc ieeju arī tur. nu tik garlaicīgu un neaktīvu lapu nekur neesmu manījusi. paši sev izraka bedri.

pirms 5 mēnešiem, 2019.07.01 17:55

Bijusī gulbeniete

Bieži palasot Dzirksteli ieskatos arī forumā. Un esmu gandarīta, ka vairs nedzīvoju Gulbenē. Pilnīgi piekrītu OD.

pirms 9 gadiem, 2010.08.26 15:33

aluksniete

Esmu Aluksniete un esmu apmierinata ar visiem veikaliem jums tiesam aluksniesi ir parak daudz indes vienam pret otru musu veikali ir tiesam labi nevis ka jus te visi nomelnojat

pirms 7 gadiem, 2012.02.07 14:01

=Liene=

Ja šeit sevi sauktu vārdos tās skauģes un indes tantes,tad atklātos,ka tās ir pašas gan bērnu pametējas,gan vīru krāpējas un pa kreisi laidējas,pašas krāptas un tās,kuras visticamāk ir atraidītās un kurām skauž,ka citiem ir normālas ģimenes,biznesi,autiņi,vai skaistāka kleita vai frizūra un pašām un pašiem noteikti skeletu skapī 100 reiz vairāk kā tiem,ko te apklačo.Viss kā bumerangs atgriežas un ja vēl tas nav noticis,noteikti notiks.Tā,ka aprunātie,laižat gar ausīm,ko te kāda vai kāds ņemās gar jums.Jo viņu nabadziņu dzīve ir tik neinteresanta,ka jāņemas gar jūsējo.Man žēl tādu cilvēku.Viņi jau nepazemo jūs,bet gan sevi,slēpdamies aiz iedomātiem nikiem.Lai tak viņi smird,pilna pilsēta tādu smirdoņu.Un veiksi katram,kas te apliets!

pirms 7 gadiem, 2012.02.27 23:03

zane

nja,par tirgu taisniba,tur censos neiet jo tada sajuta ka tevi ar acim gandriz vai aped kd tur ieiej.

pirms 3 gadiem, 2016.06.07 10:58

!!!

Es arī vairs uz tirgu neeju.

pirms 3 gadiem, 2016.06.08 11:29

Jānis

Tu esi tāda skaistule

pirms 2 gadiem, 2017.03.26 16:18

riebjas iet bijušā elvi tirgū ,kā ej garām visas čupā jau aprunā katru pircēju, un pašas brīnās ka nau pircēju ,tad labāk braukt uz Madonu .

pirms 2 gadiem, 2017.03.27 19:32

Mi

Man pat neērti iet uz pilsētu. Pēc tam no draudzenēm, dzirdu daudz dīvainu lietu par sevi - kā par svešu cilvēku! Man tas viss riebjas. Gribu dzīvot mierīgi!

pirms 2 gadiem, 2017.03.27 20:12

?

Dzirkstele, kur izvilkāt tēmu ja neviens nokomentē?

pirms 6 mēnešiem, 2019.06.21 17:27

hhh

Es arī pamanīju, nav pirmā reize (nav pirmā tēma). Izceļ augšgalā, bet komentēts ir pirms 4 gadiem pēdējo reizi.

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.25 10:11

Priekšlikums

Vajadzētu uzrīkot pagastu klaču bābu konkursu!

pirms 4 mēnešiem, 2019.07.28 12:45

Priekšlikums

Sarakstā es pirmais varētu būt,bet stipri šaubos vai iegūšu kādu balsi.

pirms 4 mēnešiem, 2019.08.01 14:33

Daiga

Ja jums stulbas klacu babas vajadzetu atklaties tad 100 % noraustitos par savu plutisanu foruma jo jus jau pasas nezinat ko tur murgojat...savas privatas dzives nav un tapec citu dzives gribas ielis un plutit.....jo par saviem murgiem jaatbild butu...

pirms 4 mēnešiem, 2019.08.11 07:47

onka

Nu, tu jau, mīļā, tā pirmā pļūtītāja.

pirms 4 mēnešiem, 2019.08.11 18:33

Pievieno komentāru