Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

'linča tiesa'

Tādu tiesu, kur tiesnešu un prokuroru lomas uzņemas paši cietušie vai viņu draugi sauc par linča tiesu, kas ir aizliegta visās civilizētās zemēs. Tomēr tā ir tik salda. Tātad Jūsu domas par linča tiesu kārtojot savstarpējus aizvainojumus un pāridarījumus?

:)

Par tādiem sadzīviskiem konfliktiem jau nevajag policiju saukt, vajag "borzītājam" sabojāt dzīvi tā lai tas domātu ka aiz melnās strīpas tikai pakaļa palikusi.

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 16:24

pensionārs

Kādi ieteikumi sīko smerdeļu linčošanai? Tikko sākušas spalvas padusēs dīgt, bet uzvedās tā it kā būtu vietējie karaļi, bet māte ar tēvu tos perdeļus ar putām uz lūpām aizstāv. Vienīgā cerība gaidīt līdz kāds no tiem sīkajiem smerdeļiem pašiem večiem galvu noskrūvēs.

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 16:52

Pensim

Tas ir viegli:
1. Sāc ar zvanīšanu policijai līdz ko redzi muterīti fai fāterīti brucam ar mašīnu. Gandrīz 100% var teikt kaut kas nebūs kārtībā, riepas, ugunsdzēšamais, aptieciņa, tehniskā apskate, apdrošināšana, medicīniskā izziņa utt. sliktākā gadījumā saki ka mašīnā ielieta lauksaimnieku bezakcīzes degviela. Nu tu saprti.
2. Raksti „veču” vārdā sūdzības uz VID, VDI, VVD, PVD par firmu kurā tie strādā. Var teikt ar 100% varbūtību ka kādi no tevis piesauktajiem pārkāpumem atradīsies. Jo inspektori cēlās kājās, brauca, meklēja, viņi nevar neatrast – tāds darbs viņiem. Pēc tādām pārbaudēm parasti priekšnieki visus darbiniekus „drr…”, tieši tas ko tev vajag.
3. Raksti „veču” vārdā, ar norādītu viņu mājas adresi korespondencei, sūdzības uz VID, VDI, VVD, PVD, VP, DP utt. par kādu lielu ietekmīgu reģiona uzņēmēju/iem. Mūsu valstī ir samārā liela korupcija tā kā zini ka inspektori izpļāpāsies kas ir sūdzības „rakstītājs”. Pat ja inspektors nav korumpēts viņš lai noņemtu no sevis atbildību „lielā” uzņēmēja priekšā patieks: ne jau es gribēju tevi sodīt, bet nākās tāpēc ka tas un tas par tevi sūdzējās. Lieli uzņēmēji parasti neatriebjās uzreiz, bet kas to zina varbūt kādreiz kāds no to „sīko” večiem gribēs pie tā uzņēmēja strādāt …
4. Ja dzīvo daudzdzīvokļu mājā kopā ar tiem sīkajiem, izmētā saulespuķu sēklu čaulas un konfekšu papītus tur kur sīkie mēdz būt. Pie reizes pasūdzies mājas vecākajam un apkopējai par to ka atkal jau viss piecūkots, sak vajadzētu noķert tos cūkotājus. Tik nu esi uzmanīgs ka pašu nenoķer )))
Vajag tikai gribēt un sīko večiem dzīvi var padarīt ja ne melnu tad stipri sarežģītu gan. Ja veči izlasot šo ieteikumu nesapratīs ka visi „ūdi” viņiem sākušies sīko debīlās uzvedības pēc, tad tas nozīmē ka tu „pensi” neesi kārtīgi centies!!!

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 18:12

ussr

ir tāds teiciens-par saviem kosjakiem atbildi pats

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 21:34

nU

Pensim, pamācība-taktika sauc kā gribi izskatās kā mācīta policijas akadēmijā,lai dievs nogrābstās ,ja saredzu nepareiz.Tāpēc jau Lavijā neuzticas policijai,Ceļu policijai,jo viņiem jau ir gatava pamācība,kā cilvēkam jārīkojas ,lai netraucētu viņus,ne jau par velti rāda degpunktos visādus viņu izgājienus gana atraktīvus ,policijas skolnieki ir kā teātra aktierskolas absolventi.

pirms 4 gadiem, 2016.04.21 09:52

pensionārs

Kā veči pa durvīm ārā tā sīkais WURTH smerdelis virs galvas sāk ālēties. Laikam būs tomēr jāķeras pie veču pāraudzināšanas ieteikumiem, ja tie savādāk nesaprot ka bērniem ir jāmāca pieklājīga uzvedība.

pirms 4 gadiem, 2016.05.04 12:15

> Pensionāram

Līdaka smacinieks?

pirms 4 gadiem, 2016.05.05 14:37

kaimiņi

Tas ir tas jaukais puisītis kuram dibens plecu platumā? Un kāpēc Jūs viņu par smerdeli sauciet?

pirms 4 gadiem, 2016.05.06 12:01

Skolas iela

Ko jūs tos los.šus aiztiekat, "^.^" ar in-ear austiņām sevi par DJ uzskata. Normālām ausīm šiem kāposta trūkst tāpēc visu laiku močī uz dinamikiem.

pirms 4 gadiem, 2016.05.08 16:05

pensionāram

Nav ko biedēt ir jādara un viss, pazīstu tos cilvēkus tur nekāda runāšana vai kaunināšana nepalīdzēs.
Ir tāds sakāmvārds, ābols no ābeles tālu nekrīt.

pirms 4 gadiem, 2016.05.10 12:47

pensionārs

Laikam vecāki lasa dzirksteles formu, jo smerdelis kaut kā pēkšņi ir apkusis.

Paldies.

pirms 4 gadiem, 2016.05.30 14:44

lūdzu

Par smerdeļiem - deklasētiem elementiem kuru intelektuālais līmenis robežojas ar urlu, gopņiku un bomžu izpratni par lietu kārtību un to ietekmi uz apkārtējo sabiedrību laikā kad valsts institūcijas pasīvi noskatās uz minēto elementu ekspansiju.

pirms 4 gadiem, 2016.05.05 14:25

Pievieno komentāru