Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lolita Strode atkal badā?!

Strodes kundze atcerējusies, ka var vēlreiz no iedzīvotājiem "likumīgi" iekasēt naudu. No zvērināta advokāta Jāņa Ābika vadītās SIA Baltic Business Advice sāk pienākt brīdinājuma vēstules, ka līdz 30. 04. 2019. jānomaksā apsaimniekošanas parādi, kuri cedēti no SIA Energo pārvalde. Tālāk seko visi iespējamie draudi ar tiesu un tiesu izpildītājiem. Viss likumīgi.Tikai kur palika šo pašu iedzīvotāju māju uzkrājumi?!

!!!

Viņa tagad saucas Terēze! Varbūt aizgāja klosterī, lai līdz mūža galam nožēlotu savus grēkus?

pirms mēneša, 2019.04.13 08:56

!!!

Nē, nav klosterī, ir mediators http://www.mediacija.lv/?Mediatoru_saraksti:Medi%C4%81cija_un_ADR:Lolita_Strode

pirms mēneša, 2019.04.16 19:31

Sveiki!

Varbūt kādam ir idejas, kā šo situāciju risināt? Kur vērsties? Man piesūtīts parāds, lai gan visus rēķinus apmaksāju. Ir pagājuši četri gadi un pēkšņi esmu parādā. Piedzinēji nevarēja pateikt, par kuru tieši mēnesi un pakalpojumu neesmu samaksājusi, bet man būšot vienkāršāk un mani likšot mierā, ja samaksāšu. Ja apmaksāšu šo rēķinu, iespējams, rīt būs jau nākošais......

pirms 29 dienām, 2019.04.26 20:50

Rīdzinieki

Piedzinēja pienākums obligāti uzrādīt Jums neapmaksāto rēķinu. Pieprasiet rakstis
ki Jums to pietādīt. Jūsu iesniegums 2 eksemplāros. Nosūtīt ierakstītā vēstulē vai iesniegt personīgi pret parakstu (obligāti!). Lūdziet atlikt parāda piedziņu līdz atbilstoša rēķina saņemšanai, kas apstiprina Jūsu parādsastības. Veiksmi!

pirms 28 dienām, 2019.04.27 16:53

Joske

Neiešu konsultēt, bet varu pateikt vienu, ja Jums nav noslēgts līgums ar šiem pardu piedzinējiem, tad Jūs viņus pasūtiet kaut kur tālāk un tas arī ir viss. Viņi pilnīgi neko nevar izdarīt. Tiesā neliks, jo negarantē, ka uzvarēs. Vēstules paši lai raksta un paši lai lasa

pirms 27 dienām, 2019.04.28 17:13

Pievieno komentāru