Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

par nevienlīdzibu Dzirksteles forumā

salīdzināsim divus Gulbenes personāžus-Bijušo saeimas, novada. un arī pilsētas patriotu Andi Caunīti ,kurš nesavtigi sevi ir ziedojis novadam un valstij ,bet kuru Dzirkstele ļāva forumā pazemot par nepierādītu safabricētu stulbību veselu 5 gadu garumā.un negodīgu ''biznesmeni ''liberu alvi par kuru komentārs tika dienas laikā izdzēsts.atļaušos citēt to vēlreiz
Labvakar visiem .Runa būs alvi līberu un viņa klientu apkalpošanas kultūru.Ļoti silti iesaku visiem pirms saistīties ar šo''biznesmeni'' pajautāt CIK izmaksās riepu nomaiņa.,Konkrēti man tika pieprasīts 40EUR par riepu montāžu bez noņemšanas no auto(aizvedu riteņu komplektus un riepas).meisters darbu paveica salika riteņus man automašīnā,prasīju cik tad esmu parādā,uz ko viņš nebija gatavs atbildēt(laikam saprata cenas neatbilstību padarītajam)un sauca pašu šefu kam nosaukt astronomiskus skaitļus nesagādā grūtības-tiesa gan painteresējoties dažos Rīgas labi aprīkotos servisos cena bija tāda .Tikai dažos. Un Rīgas.
samaksāju ja jau prasa ,kaut gan ja būtu uzreiz apskatījis paveikto,nemaksātu ne centa.Jo......
pēc nedēļas, kad gribēju mainīt automobīlim riteņus neticēju savām acīm.
Diski bija 2cm platāki par riepām .DISKI 235 riepām ,riepas biju nopircis ziemai 205.man kā nezinātājam tas būtu piedodams ,bet ka visdārgākajā riepu montāžas servisā visā Austrumvidzemē tadas varēja uzmontēt uz diskiem nav saprotams.
Riteņus protams aizvedu atpakaļ,

Šodien aizbraucu pie lībera.
varot savākt savas riepas un diskus
prasīju Lai atdod manu naudu 40 EUriku uz ko sekoja atbilde ka varu dabūt tikai pa purnu.
un saņēmu arī nesot riepas grūdienu mugurā.
Vienu mirkli instiktīvi jau gribēju vienu riepu nomest un ar otru krāmēt tam kroplim pa galvu.,bet savaldījos.Un laikam jau sportisks skūtgalvis pašos spēka gados man 2.grupas invalīdam būtu sadevis pa purnu. un šim ''biznesmenim'' esot dziļi pie ***s ka tā samontēts jo viņam neesot katram muļķim jāzvana un jāskaidro ka tā darīt nebūtu pareizi.Ja būtu riepas pircis pie viņa tad varbūt.... tā arī nesapratu ,kas tad būtu.
Lūk tāds ir PIreli kentpont vai kā to raksta pārstāvis Gulbenē.
Jūs draugi padomājiet vai montēsit riepas pie libera.es to nedarīšu nekad.
Un ceru ka to nedarīs mani draugi un paziņas.
Tikai man šoreiz tā riepu maiņa izmaksās ap 60EUR(40 alkatim un ap 20 nu labi25 kādam normālam meisteram
Un necientietie atkal dzēst .
Atrāk mierā nelikšos kamēr šis personāžs man neatdos izkrāpto naudu un neatvainosies

Auto vadītājs

Tu tagad te katru dienu rakstīsi.
Tu čalīt pats lohanulsja riktīgi. Un tagad meklē vainīgos?
Izstāsti labāk KĀ var nopirkt riepas par 2 cm šaurākas?
Tev var būt kāds paziņa teiktu, kā šīs riepas neder, bet uz servisu pats riepas ar diskiem atvedi, pats iedevi, pats teici uzmontēt.
Un runājot par cenām, tu diez vai ietu iepirkties SKY veikalā, brauktu uz Maksimu. Te tas pats, varēji uzzināt cenas un izvēlēties sev piemērotāku.
Starp citu (ja kas), neesmu Lībera klients.

pirms 20 dienām, 2018.11.22 09:15

?

Esi psihiatra klients?

pirms 20 dienām, 2018.11.22 14:29

Av

Nu ja tu saskāti tur kaut ko lai grieztos pie psihiatra, tad nebremzē ,griezies pēc palidzības.

pirms 20 dienām, 2018.11.22 15:54

galīgs auers

235-205=3 cm starpība,bet šim sanāk divi cm.

pirms 20 dienām, 2018.11.22 15:04

A

tie 2cm man tā vizu;ali izlikās- tiešām varēja būt visi trīs, jo kopskats bija GRAUJOŠZ ,braukdams pa špūŗīti berzētos tikai diski (ne lētie -orģinālie 17'')
Jautājums ir par to vai mani nepabrīdinot vajadzēja darīt tādas muļķibas
20,par darba samaksu ,ja visur tā svārstā Gulbenē pirmsezonā no20-28 EUR 40 eirikus sgremot nevarēju
3.pēc pretenzijām par nekvalitatīvi darbu viņš riepas no diskiem NOMONTĒJA
un atgrieza atpakaļ pa daļām
Tad jautājums ir tāds ::par ko vispār tika samaksāti tie 40 EUR????
Atbilde bij taada ka naudas vietā varyu dabūt tikai pa PURNU

pirms 19 dienām, 2018.11.23 05:07

!

Bļoda, dzirkstele. Novāciet automātisko lapas atjaunināšanu ja komentāru laukā tiek rakstīts!

pirms 19 dienām, 2018.11.23 14:35

!

Riebjas tā dzirksteles lapa, viss penteris pazuda.
Īsumā, cena tikai par 2.0 eur vairāk nekā šoruden citā servisā samaksāju.
Par riepu izmēru, rallija mašīnām mēdz uzmaukt radžotas ziemenes uz platākiem diskiem nekā riepas.

Kā lai meistars zin ko tas vecais taisījās artām riepām darīt?
Prasīja uzlikt - uzlika, bet domāju nočekarējās ne pa jokam lai bortus pie diska pievilktu.

pirms 19 dienām, 2018.11.23 14:40

to !

Ja tev riebjas, tad ko tu te dari, gudrīti?!

pirms 9 dienām, 2018.12.03 09:48

Pievieno komentāru