Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldības dzīvokļa maiņa

Sveiki, gribēju paintresēties vai kadam būtu intrese samainīties ar pašvaldības dzīvokļiem. Mums ir 1,5 istaba 37kv, 1.stāvs, Nākotnes ielā, mums palicis nedaudz par šauru, gribētos nedaudz lielāku, palielāku 2.istabu, būtībā vienalga kurš stāvs. Mūsu dzīvoklis ir remontēts, bet prasās šur tur arī roku pielikt. Varbūt kādam tas arī ir aktuāli?

Olita

Aizmirsu piebilst ,ka intresē tikai Gulbenē!

pirms 3 gadiem, 2016.04.28 14:15

tante teica

Painteresējies pašvaldībā par dzīvokli Nākotnes 2/9 par kuru bija raksts dzirkstelē. Cik saprotams īrniekiem tas vairs it kā nav vajadzīgs tāpēc tie izīrē pašvaldības dzīvokli citiem. Bet ja Jums patīk taisīt troksni tad labāk nē, jo tieši apakšīrnieku trokšņošanas dēļ bija izcēlies konflikts starp pašvaldību un citiem dzīvokļu īpašniekiem.

pirms 3 gadiem, 2016.04.28 17:44

!

Tur vieni dzirdes invalīdi (personas ar dzirdes traucējumiem) dzīvo, pārvietojās viņi ar:
* NISSAN JUKE JZ-2755
* BMW 318 GA-8342
un reizēm pārvietojās ar
* VW SHARAN JL-9258

pirms 3 gadiem, 2016.05.01 13:38

Zinu kas tu esi

Kādā sakarā šitā blondā, NISSAN JUKE JZ-2755, ir tikusi pie pašvaldības dzīvokļa? Viņa nav nekāda invalīde, vienīgi ja m... spriežot pēc nosaukto mašīnu numuriem.

pirms 3 gadiem, 2016.05.01 15:42

2/9 mājas iedzīvotāja

Tajā kāpņu telpā nav īpaši jauki kaimiņi, pēc 20.00 nedrīkst veļas mašīnu slēgt, jo cilvēkiem traucē.
Šausmīga māja, īgni kaimiņi, visi no sevis Svēti un ievērojami. Tad jau labāk uz laukiem pārcelties nekā uz šejieni :)

pirms 3 gadiem, 2016.05.02 08:56

Lauki

Laipni gaidīta daudzdzīvokļu mājā,vietu nenosaukšu,viss auksts un netīrs,vienā no kāpņu telpām guļ milzīgs suns,ja negribi kāpt tam pāri,tad vari rāpties kaut kā pa margām,lai tiktu augšā vai lejā.Mājas iedzīvotāji arī ir kā Tu saki Svēti un ievērojami,turpretī atļaujas pretējo daudzdzīvokļu māju saukt par bomžu māju,jo tur iedzīvotāji ir vienkāršāki un savu māju uztur kārtībā un siltumā.

pirms 3 gadiem, 2016.05.02 09:15

2/9 mājas iedzīvotāja

Nu tad laukos tagad arī iet jautri! Domāju ka tā ir tikai pilsētā, bet laukos arī cilvēcība sāk izmirt!
Pilnīgi iedomājoties ka drīz cilvēki savā starpā vairs nerunās vispār. Žēl, ka kaimiņi ir tik nejauki.
E

pirms 3 gadiem, 2016.05.02 09:30

Par to suni

Izsauc PVD kopā ar pašvaldības policiju, pamatojums:

Likums. Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai

11. Ja suns atrodas ārpus tā īpašnieka vai turētāja valdījumā vai turējumā esošās teritorijas, sunim jābūt uzliktai kaklasiksnai vai citam aksesuāram, piemēram, iemauktiņiem, bet bīstamam sunim jābūt arī sarkanai atšķirības lentei, ar ko apzīmē bīstamu suni.
12. Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas:
12.1. suni ved pavadā;
12.2. sunim ir uzlikts uzpurnis, ja suns ir atzīts par bīstamu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par kritērijiem un kārtību, kādā suni atzīst par bīstamu un nosaka turpmāko rīcību ar to, kā arī par prasībām bīstama suņa turēšanai.
13. Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas var atrasties zaļajā zonā un mežā (izņemot vietējo pašvaldību noteiktās vietas, kur saskaņā ar vietējo pašvaldību saistošajiem noteikumiem tas ir aizliegts) pastaigas laikā īpašnieka vai turētāja uzraudzībā un redzeslokā tādā attālumā, kādā īpašnieks vai turētājs spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību.
(Grozīts ar MK 30.06.2009. noteikumiem Nr.669)

pirms 3 gadiem, 2016.05.02 11:32

iveta

ja 2/9 maja pirmaja stava pie loga smeke divas daamas viena ar gaisiem matiem un otra zinaama ,cik noprotu abas dzivo viena maja ...smeke bez bedas , tas nekas. ka kaimini sudzas ,,protams pasvaldibas policija to neredz jo aiz majam var darit kas ienak prata....tani maja tiesam nau laba dzivosana.

pirms 3 gadiem, 2016.07.28 19:56

!

Tā viss sākās, vispirms no laukiem uz pilsētu tad viens jaunizceptais pilsētnieks sāk pīpēt kur tam sagribas, tad otrs sāk mest papīrus kāpņu telpā, trešais izmet pa logu savu netīro trauku lupatu, ceturtais sajutis spalvas dīgstam zem jostas vietas ieslēdz savu kleberkasti uz pilnu jaudu lai tā atklāti sakot "pļurkstētu" pie basiem nevis skanētu. Kopā tas sasummējas "bomžu" mājas nosaukumā.

Bet patiesībā ir tikai viens nosacījums kas jāievēro lai viss būtu savādāk: Ja tu neredzi, nedzirdi, nejūti kaimiņus, tad kaimiņiem nav jāredz, jādzird un jāsajūt tevi jaunizceptais pilsētniek un tirliņ tīni.

pirms 3 gadiem, 2016.05.02 09:37

tante teica

Viņi jau tikai aizpilda tukšumu, ja mājas pamatiedzīvotāji paši aizpildītu kāpņu telpas ar papīriem, pagalmus ar suņu mēsliem un gaisu ar kontrabandas ļuļķa smārdu tad ienācēji sēdētu klusi un acis blisinātu. Bet tā kā tā visa nav tad viņi cenšas apkārtējo vidi pārveidot atbilstu savai "bomžaru" sapratnei.

pirms 3 gadiem, 2016.05.02 09:57

maijs

Man tieši otrādi ,nepatīk dzīvot mājā,kurā novākušies visi pareizie.Labāk dzirdu i bērnu paskraidam,pabļaujam,suni parejam,vai to pašu veļasmašīnu vai pusaudža mūziku nekā mājā kapa klusums.Šobrīd tādā dzīvoju,sākumā tīri neomulīgi bija,tagad jau pierasts.Protams,viss tas,ko uzrakstīju iepriekš attiecas uz laiku -rīts,diena,vakars.Ja naktīs sāktos tusiņi,tad nu gan laimīga nebūtu.

pirms 3 gadiem, 2016.05.04 13:53

!

Jautājums: Cik ir jābūt debilam vai no dziļiem laukiem nākušam lai stundām dzīvoklī spēlētu bumbu?
Atbilde: Pietiek ar to ka dzīvo pašvaldības dzīvoklī. Ne par ko nav jāuztraucas un pret apkārtējiem var izturēties kā cūkas.

pirms 3 gadiem, 2016.06.12 15:32

N

Kas tie tādi apakšīrnieki ir? Tie ir kādi pašvaldībai pietuvināti cilvēki vai valsts amatpersonām tuvi draugi, nesaprotu kā citādi var dabūt bez rindas pašvaldības dzīvokli?

Bet jautājums ir par ko citu, vai es kā privātīpašnieks arī varu iet un dauzīt pašvaldības īpašumu tā kā to nepārtraukti dara apakšīrnieki sitot pašvaldībai piederošā dzīvokļa sienas un grīdu? Piemēram ieiet pilsētas domē cauru dienu mest pret grīdu smagus priekšmetus, pacelt un nomest, pacelt un nomest?
Paskaidrojiet lūdzu?

pirms 3 gadiem, 2016.07.05 17:41

jautājums

Pašvaldība, Jūs vispār kādreiz arī apsekojiet šos dzīvokļus lai pārliecinātos kas patiesi notiek jūsu īpašumā? Kraukļa kungs bija izteicies ka pilsētā nemaz nav tik daudz to labiekārtoto dzīvokļu, vai šādā situācijā dzīvokļi nav uzskatāmi par ierobežotu resursu kas sadalāms starp tiem kas tiešām izjūt vajadzību pēc dzīvojamās platības nevis apejot rindu piešķirami tiem kas alkst pēc uzdzīves un izlaidības pritoniem pašvaldības īpašumā?

pirms 3 gadiem, 2016.07.06 11:26

Jautājums 2

Šo pašu jautājumu gribētu uzdot pagastu pārvaldniekiem,vai viņi zin,kur dzīvo patreiz tās personas,kurām pagasts reiz iedevis dzīvokli un kas dzīvo tagad tur viņu vietā?Vai tā drīkst?

pirms 3 gadiem, 2016.07.06 15:03

klukstēm

Nav tādu pilnvaru, vazāties pa dzīvokļiem un kaut ko prasīt, to pat policija nedrīkst

pirms 3 gadiem, 2016.07.28 21:02

Pievieno komentāru