Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes 2. vidusskola

Vai tas ir normāli???? UN VECĀKIEM PAR TO SKOLOTĀJI NESTĀSTA! Skolā notika pasākums, ko vadīja jaunās paaudzes sekta! Ko tagad sāk jau no mazotnes zombēt? Kur skolotājiem prāts? Kur Kanaviņa? Kur vecāki??

jaunais paaudzis

Mūsu sektai trūkst 10tās tiesas maksātāju, tādēļ jau laikus rūpējamies par sava svētā Ļedjajeva labklājību un skolās ir iespēja savervēt paklausīgās avis

pirms gada, 2017.12.29 07:12

Vineta

Varbūt e-klasi apmeklē biežāk, bija informācija par tādu pasākumu un arī iespēja nelaist savu bērnu.

pirms gada, 2017.12.29 09:20

janka

Tu debīlai vai kā? Skolā pasākums, bet bērnus nevaram laist. Lai sektanti savus pasākumus rīko savās telpās - Dzelzceļa ielā un aicina uz turieni visus gribētājus!

pirms gada, 2017.12.29 10:17

Vineta

Es atbildēju uz jautājumu. Vecākiem bija izvēles iespēja, tāpat kā ar ētiku un kristīgo mācību. Bet vārnveidīgie vecāki, kas eklasi varbūt apmeklē 1x mēnesī tik turpina ķērkt-krākrākrā. Un tas, ka mans viedoklis nesakrīt ar tavējo, nenozīmē ka esmu debīla. Jo tavs nav vienīgais un pareizais.

pirms gada, 2017.12.29 10:53

janka

Sektām gan nav nekāda sakara ar kristīgo mācību.

pirms gada, 2017.12.29 11:15

Vineta

Nu katrā ziņā, mans bērns apmeklēja šo pasākumu un nešķiet nozombēts. Arī nekādu tekstu par "...ejam uz Jauno paaudzi..." neesmu dzirdējusi. Krājkase uz vietas, citas vērtslietas arī ir mājās, tā ka nekas traģisks un sašutuma vērts tur nav noticis.

pirms gada, 2017.12.29 11:44

janka

Tas viss vēl priekšā!

pirms gada, 2017.12.29 12:03

Lielāks

ko tu mīz? Nekā tur tāda nebija, pietam sīči dāvanas dabūja.

pirms gada, 2017.12.29 10:44

Sektants parastais

Ar dāvaniņām jau viss arī sākas.

pirms gada, 2017.12.30 09:17

>>>Lielāks

Tev nav mācīts-NEŅEM NO SVEŠIEM ONKUĻIEM SALDUMUS!

pirms gada, 2018.05.02 06:06

Ha

Kad es macijos nu jau labu laicinu atpakal, ari skola bija kautkas lidzigs. Bijusaja sarkanaja pamatskola .Un nemaz nejutos nozombeta. :) Mans berns ari izskatas normals.:) Un taja laika nebija ne e klases ne kautkadas atlaujas prasija.

pirms gada, 2017.12.29 14:35

?

Kurš gan teiks, ka viņš vai viņa bērns nav normāls?

pirms gada, 2017.12.30 11:59

ooo

Vālprāts! Vēl šīs sektas trūkst! Jau skolās laužas,nepietiek,ka katru paziņu aģitē viņi uz šo" glauno " saietu,kad satiek uz ielas.

pirms gada, 2017.12.29 16:24

....

Pasākums bija jauks, neviens piespiedu kārtā vests netika. Bērni varēja izrauties no ikdienas rutīnas. Un vēl dāvaniņas. Paldies būtu pateikuši... Nekad nekas nav labi

pirms gada, 2017.12.29 21:22

hi,hi

Sāk ar ... dāvaniņām. JP mārketings strādā... un mēs priecīgi

pirms gada, 2017.12.29 22:06

Hihi

Un? Manā skatījumā tā paaudze, ir tas pats kas katoļi un luterāņi- sekta. Luterāņi kur nesen trakoja par Lizuma velnu, tie kas negaudoja līdzi, tika atstumti. Pārējie kā nozombēti, trakoja līdzi.

pirms gada, 2017.12.29 22:22

es ar

Nu drusku jau 2.vsk un vadība šoreiz ir iebraukusi grāvī ar šo sadarbību. Vai tas tikai da'vanu dēļ????? Kam no tā labums???? Deputātei Kanaviņai?

pirms gada, 2017.12.30 22:58

Ar prātu jāsāk draudzēties Kanaviņai. Galīgā grāvī iebraukts.

pirms gada, 2017.12.31 12:56

Vita

Un vēl vecākus uztrauc, bērnu ēdināšana.Cik ilgi bērni 1.-3. klase kopgaldā ēdīs aukstu ēdienu?

pirms gada, 2017.12.31 13:56

Mamma

Tu spētu labāk apkalpot tos daudzos galdiņus? Darbiniecēm nav 30 rokas , lai atnestu visiem bērniem reizē pusdienu šķīvjus. Mans bērns gan apmierināts ar ēdināšanu. Viss garšo :)

pirms gada, 2018.01.02 19:32

sanita

pinīgi piekrītu un no berna staastiita tiek ne tikai auksts ediens likts galda bet mans berns katru dienu ed kartupelus ar merci tik ,ari sava zina veselbas problemas rodusas tiesi del sis edinasanas nu kaa savaadaak brivpusdienas ir bez maksas tadel var dot kas ir...tur tikai kartigu parbaudi virsu uzlaist lai pavero ko berni ed....

pirms gada, 2018.05.01 16:57

Sss.

Ja netiek galā - jāsēž mājās un jāada zeķes. Neiet runa par garšo , negaršo.

pirms gada, 2018.01.02 20:04

Anna

Ko var ņemties anonīmi forumā, ja kādu kaut kas neapmierina jānāk uz iestādi un sava pretenzija/neapmierinātība jāuzraksta uz papīra, uz kuru iestādei būs jāsniedz atbilde. Nav īsti korekti rakstīt forumā un vēl anonīmi.
Vai varbūt kāds domā, ka pēc "kļauzas" ierakstīšanas forumā kaut kas mainīsies?

pirms gada, 2018.05.02 18:13

Jā!

Tas ēdināšanas jautājums tiešām būtu jāpaceļ!

pirms gada, 2018.05.03 08:42

Sanitai

Šaubos, vai jūsu mājā ir tik liela ēdienkarte, kā jābūt skolā. Katru dienu divi ēdieni. Bērni varētu ēst kā karaļi. Bet ko ēd jūsu bērni? Pilni papïrgrozi ar čipsiem, koläm un dinamïtiem. Diemžēl arī nepilngadīgajiem. Ja jau neēd pat banānus, apelsīnus, par āboliem nemaz nerunāsim. Biezpiena sieriņi saplacinäti un ieviesti miskastē. Ēstu tikai makaronus. Tāda izrādās jūsu ēdienkarte mājās. Kādi visādi saldie netiek tik gatavoti. Tä ka nerunäjat.

pirms gada, 2018.05.08 10:34

INARA

Drausmigi par visu ,kas notiek skolas,un segtas tas jau parkapj visu moralo,garigo etiku.

pirms gada, 2018.06.05 00:13

Pievieno komentāru