Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes zobārsti

Labdien,Gulbenieši.Vai kāds zina , kur Gulbenē rauj 8. zobu. Gulbenē to nedara.Savā pusmūža vecumā kaut ko tādu nebiju piedzīvojusi. Sāpēja zobs, griezos pie dakteres Brices Sarkana Krusta ,apskatīja, ielaida trīs narkozes ,zobu sabakstīja paņēma naudu un pateica ka Gulbenē 8 zobu nerauj iedeva nosūtījumu pie Veigules lai uztaisu rentgenu.Biju panikā un atbraucu mājas.Zvanīju visiem Gulbenes zobārstiem, rezultāts bija 0 jo Gulbenē visi zobu ārsti ie apvienojušies neraut 8. zobu , bet dot konkrētu adresi uz rīgu,nespēju noticēt, strādāju Valsts iestādē ne jau augstā činā bet esmu apkopēja , maksāju nodoklus,ar savu sapi griezos blakus rajona atradu telefonus, sazvanbījos, tur man laipni atbildēja ka visu izdarīs, stundas laikā es ierados mazā latgales provincē, kur dakteris man izrāva un vēl sablombēja zobu bez nevienas sāpes un par pieņemamu cenu, aparatūra fantastiska, Gulbenē nevienam tādas nav, pieņem visu dienakti ,svētku dienās un brīvdienās.Vai tad ir MK noteikumi ,ka Gulbene nerauj zobus varbūt netikai 8., bet nevienu , tikai naudu vajadzēja samaksāt par ko nezinu.Tādu murgu 50 gados nebiju piedzīvojusi.Ja kādam vajag raut 8. zobu uzrakstat ,iedošu kordinātes, būsiet sajūsmā , ka Latvijas provincēs ir daudz labāki speciālisti nekā mūsu Gulbenē, kurā nekā nav .

Pēdējās korekcijas veica Tamarau, 2013-02-15 17:02

Mhmm...

1) Gulbene jau nu arī pie lielpilsētām nav pieskaitāma, bet ...
2) dažiem, kuri uzskata sevi par labiem dakteriem, ir sakāpis galvā (un tie nav tikai zobārsti).

pirms 6 gadiem, 2013.02.15 15:20

?

To nr.gan uzrakstiet lūdzu,ja nu kādreiz pa brīvdienām ievajagas.

pirms 6 gadiem, 2013.02.15 16:36

Feja

Atsūtiet lūdzu zobārsta koordinātes e-pasts gv8@inbox.lv

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 16:09

Lords Vimbemalts

Negribu būt novadnieku nolicējs, tādēļ teikšu, ka ir pilsētā gan labi, gan ne tik labi zobārsti.

Taču zobus pēdējos gadus mēdzu dakterēt Rīgā, jo tur vairumā gadījumu var tik uz reiz vai piezvanot iepriekšējā dienā. Gulbenē, cik nu man ir nācies meklēt zobārsta pakalpojumus, vienmēr ir 1-2 nedēļas rinda. Var jau būt, ka zvanot zobārstam nemāku pareizi izpaust savas vēlmes, taču ja situācija steidzama, tad labāk izbraukāju Rīgu un miers.

Būšu ļoti pateicīgs, ja atsūtīsiet zobārsta koordinātas un tel.nr. uz miskaste1986@gmail.com

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 18:38

ssssss

Man ar atutat uz e-pastu misstabu@inbox.lv ta zobarsta koordinates!

pirms 6 gadiem, 2013.02.19 13:42

.

Man arī lūdzu varētu atsūtīt zobārstes koordinātes? Mans e-pasts ieva118822@inbox.lv

pirms 6 gadiem, 2013.02.20 16:28

.............

Varbūt varētu šeit uzrakstīt zobārsta koordinātes?

pirms 6 gadiem, 2013.02.21 08:07

kristīne

atsūtiet man ar šīs koordinātes kristineju@gmail.com

pirms 6 gadiem, 2013.03.01 14:10

kkkk

Atvainojos bet man liekas kad Bricei sen vaidzēja noņemt licendzi...tas nav zobuārsts bet vēsture

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 00:24

.............

O,jā,.
pie Brices noteikti nevar iet!

Cilvēkam būtu jāsaprot,ka laiks doties pensijā,pietiek mocīt cilvēkus!

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 07:51

iedzīvotāja

8 zobi bieži mēdz neizaugt līdz galam, man to rāva Dzirciemā, tā skaitās operācija, jo tas ir daudz nopietnāk kā vnk izraut zobu un rentgenu noteikti vajag, lai redzētu vai nav ieaudzis kaulā. Ja nav ieaudzis rauj tepat Gulbenē.

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 08:22

....................

Uzrakstiet ludzu nr.u
Kur var izraut 8 zobu,jo man Gulbene visi zobarsti ari atteica.

pirms 6 gadiem, 2013.08.01 20:24

Zobins

Ja, protams, ir iespeja tad labak Riga- dzirciema iela. Nebus leti.

pirms 6 gadiem, 2013.08.04 16:33

kliente

Gadiem ilgi savus zobus laboju pie dakteres Ingunas Ziemeles. Paldies viņai- iejūtīga, saprotoša un vajadzības gadījumā stingra.

pirms 6 gadiem, 2013.08.05 15:46

ojars

Ir jau laba , bet pedejaa laikaa kautkaa saakusi haltureet ....

pirms 5 gadiem, 2013.10.09 18:15

plaķenes

Kāpēc čeks par pakalpojumu jāplēš no dakteriem kā ar stangām laukā?Būtu šitos kontrolējuši,nevis skolniekus,kuri salasa ogu spainīti saldējumam.

pirms 6 gadiem, 2013.08.05 17:40

kčrs

Man ir izrauti divi astoti zobi, un abus izrāva dr. Brice .Bez problēmām.

pirms 6 gadiem, 2013.08.06 07:41

Pievieno komentāru