Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klauns kurš izbēdzis no cirka mājas.

Tātad, esmu pavisam parasts Lizuma iedzīvotājs. No rītiem dodos uz darbu caur skolas pagalmam un novēroju diezgan zemas kvalitātes komēdiju. Nākas redzēt kaut ko par ko man ir kauns, kaut vai es pats to nedaru. Sētniece traucē cilvēkiem normālu kustību, traucē vecākiem vest bērnus uz skolu. Traucē arī mašīnu kustībai pagalmā. It kā jau nav mana darīšana, bet nav patīkami skatīties. Reizēm redzu, kā dubļi šļakst pa labi pa kreisi. Nesen gāju garām vietai, kurā viņa čakli "strādāja" un sapratu, ka muļķi vien laiž. Negribēdams būt nepieklājīgs neko neteicu, bet fakts, ka ar SLOTU cenšas slaucīt lapas no zāles, ir nedaudz... Savāds. Tas vēl nav viss. Ir reizes, kad dzirdu viņu rupji runājam ar cilvēkiem, kas smēķē pie stūra, visticamāk skolēniem. Labi, viņi smēķē, bet nav tāpēc sava daiļā mutīte jāpalaiž. Ir redzēts kā skrien pakaļ bērniem brēcot, ka nav pasveicināta. Gan jau jociņš spociņš, bet jokoties var pēc darba. Kas būs, ja es sākšu ākstīties darbā? Cilvēki dēļ tā cietīs. Vai tad viņai darbiņš tik bezatbildīgs? Ja tā, tad kāpēc vispār kaut ko darīt?
Negribēju būt negācijām piepildīts un arī uzslavēt citu sētnieci, kas arī strādā skolā. No rītiem pasveicina un čakli strādā. Prieks skatīties!

Bet jā, nav jauki skatīties uz sievieti, kas izturas pret darbu tik bezatbildīgi un uzvedas kā izlutināts skuķis. FUJ!

ha

Ej uz pagastu un to stāsti, būs lielāks labums. Nevajag te savu žulti izlikt.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.23 20:09

Melnā vārna

MĪKSTA MĒLE VIENMĒR LABS KAPITĀLS .Un ja vēl tik daudz austiņu apkārt ...

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.25 08:27

Brinos es

Aizejiet uz pagastu ar labām domām arī kādreiz .Žulti atstāj gremošanai.

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.24 17:10

To Melnā vārna

Bet viss ir līdz reizei,gan mēlei,gan ausīm!

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.25 12:30

Alexa

bla bla bla, es jau neko, es tāda maiga, neko pateikt nevaru, aizrādīt nevaru, ble ble ble..... izklausās pēc aizvainotas skuķenes, kura par kautko cepjās, ne pēc pieaugušas, nosvērtas, adekvātas sievietes

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.27 20:44

Alexa

un ja tu man minēsi, ka esi viņš nevis viņa, tad nestāsti pasakas, veči par tādām lietām necepjas

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.27 20:45

Pievieno komentāru