Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepu - Baložu iela.

Tātad, varbūt tie, kas dzīvo pilsētas centrā nevis nomalē varētu nezināt par esošo situāciju uz Liepu un Baložu ielas, bet tas, kas te notiek, nav normāli.
Situācija sekojoša - Izveidots projekts Liepu un Baložu ielai par kanalizāciju un jauna ceļa seguma izveidi (īsti nezinu). Skan jau jauki, vai ne?
Es nezinu, kurš bija tas, kuram ir tā 'gaišā' galva un viņš tieši šādi šo projektu cenšas īstenot, bet.... Štrunts par to, ka iedzīvotāji nevar izbraukt ne uz priekšu, ne atpakaļ. Ne tikai tāpēc, ka dubļi ir līdz ausīm, bet gan tāpēc, ka fiziski to nav iespējams izdarīt, jo viss ir pārrakts un izrakts. Tiem, kuriem nav žēl mašīnas, var izbraukt tikai vēlos vakaros, pa naktīm un nedēļas nogalēs. Bet stāsts ir par operatīvajiem dienestiem. Ja nu kādam pēkšņi STEIDZAMI vajag ātro palīdzību vai ugunsdzēsējus? Kā viņi var sniegt palīdzību, ja nav iespējams piekļūt pie mājas?
Par šo faktoru nav domājis PILNĪGI NEVIENS. Šajā gadījumā bija jāatstāj vismaz viena ceļa puse brīva, lai iedzīvotāji var normāli pārvietoties. Un, kas vēl mani nedaudz pārsteidz - tas, ka par ierobežoto kustību mūsu ielā neviens netika brīdināts.
Varbūt kāds zin, kas ir projekta vadītājs?

aaa

pie liepu ielas ir liels plakats ar noradi kas veic sos darbus

pirms 2 gadiem, 2015.12.13 12:40

bbbb

Šādos gadījumos ir jāvēršas pie būvuzrauga. Ir jau šajā ielā mājas, no kurām nevar tikt ārā kopš pirmās rakšanās dienas, arī naktīs, vakaros un brīvdienās ne.

pirms 2 gadiem, 2015.12.13 16:50

Pievieno komentāru