Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LIZUMA SKOLA

VAI TAS IR NORMALI,KA SAJA SKOLA BERNIEM LIEK STRADAT STUNDU LAIKA. JAUNAKAIS NEPRATS SAVAKT UN SAKARTOT VISAS CELA MALAS NO TIRZAS LIDZ VELENAI. VAI TAM NAV JABUT BRIVPRATIGAM DARBAM ARPUS STUNDAM 28.APRILI TALKAS DIENA? KARTEJO REIZI SKOLAS DIREKTORE GRIB PASPIDET PASAULE AR BERNU ROKAM .VINA ARI NEVAR NOALGOT SETNIEKU KA CITAS SKOLAS,BET LIEK VISU SKOLAS APKARTNI SAKOPT BERNIEM.NAV JAU SLIKTI ,KA BERNI STRADA,BET PIE VINU NOSLOGOJUMA SKOLA - TAS NAV PAREIZI.SO IZKLAIZU PEC TIEK KAVETA SKOLA. VEL ARI SAJA SKOLA TIEK PIEKOPTA NEVAJADZIGA PIESPIEDU BRIVPRATIGA SKOLOTAJU APDAVINASANA DZIMSANASDIENAS - TIRAS SAUSMAS. PAREIZI DARA,KA TADAS SKOLAS SLEDZ CIET.

%^

Nekādu šausmu ,lai izvēdina galvu,strādāt arī ir jāiemācās,jo ir tā ,ka bērni neko neredz skola ,mobīlais,dators,esmu par.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.26 13:37

Es

Esmu par darbu,bet par to davinasu ari citas skolas esmu pret.Vai tad piem.pardevejai pirceji lasa naudu dzimsanas dienai.Vina ari dara labu darbu.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.26 16:15

@

Lai gūtu sev labumu ""skrien"" pie daudzu profesiju pārstāvjiem,retais sveic no labas sirds.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.26 19:42

*

Bet tas tak nav jadara stundu laika. Berniem ta jau visu laiku pasakumi,talkas,koncerti,meginajumi. Kad tad vini macisies???

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.26 19:18

!!!

Ak tu nabadziņi !!!

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.27 12:48

Mamma

Kārtējo reizi atkārtošos, turi savu dūkulīti četrās sienās un algo mājskolotājus, lai mazais, nespējīgais baltrocītis neiet nekur un nedara neko. Pēctam brīnās ko visi tādi "pūt un palaid" pajoļi izaug, jo vecāki ir prātā pasisti. Tas ka *** jāsavāc NAV SLIKTI, pieleks varbūt ka papīri un citi atkritumi ir jāmet kur tas ir paredzēts, jo nav forši pēctam visu vākt.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.27 14:57

Aija

Patiesībā ir ļoti liela problēma ar bērniem. Śeit es vainoju tikai vecākus. Jūs tiešām nedomājat, kas no viņiem izaugs! Tā uzvedība, kāda tagad novērojama, ir vienkārši briesmīga. Lai arī ko sacītu citi, mūsu laikā tādi brīnumi nenotika. Mums bija jāstrādā, ko šodienas bērni nezin neko. Domājat, kamēr nav par vēlu.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.27 15:43

Paija

Skolotājam arī ir jāprot iegūt skolēnu cieņu. Cik atceros, reti kura nebija d.i.r.s.laiž.a pagasta padomnieku bērneļiem. Mūsu laikā nebija drosmes stāties pretī šķirotājām(sak' tu labiņš, pagasta grāmatvedes bērniņš, a tu stulbs, kolhoza traktorista bērns), sēdēji un ļāvi sevi pazemot, jo skolotājai pretī runāt nedrīkst....viena tagad ir veca pensionāre, bet aizvainojums par to, ka esmu sliktāks par otru dēļ vecāku darba vietām, ir vēljoprojām. Tagad esmu tikai par ka bērns izprot un pastāv par savām tiesībām uz līdzvērtīgu attieksmi. Un ja učene ir cūka, tad arī normālu attieksmi pretī negaidi.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.27 16:24

?

A ja Paija ir cūka?

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.27 18:16

Es

Nu manējais mācas Madonas vidusskolā un mazgā savu klasi plus dežūras virtuvē unir dzīvs .Lai tik strādā jo paši jau vien piemet atkritumus.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.28 09:52

Aija

Ir jau arī tagad śķirotāji, bet tas rada tikai konfliktu starp klasesbiedriem. Viņi ātri saprot, kas ir kas. Un tad seko lielas problēmas un savstarpēji nicināšana. Un ja vēl bērns sāk lielīties ar vecāku naudu, tad ir pavisam traki. Vecāki, domāsim ar galvu. Jo ir tā, jo tu vairāk lecies, jo tevi vairāk velk pie direktores . Bet ar strādāšanu gan ir traki.

pirms 8 mēnešiem, 2018.04.28 14:53

tunex

ja majas darbu neiemacis,tad skola uzspiezot ar varu panaks pilnigi preteju efektu. vai tiesam berniem nav izveles tiesibu? ta jau pieauguso dzive ir garlaiciga darbs - majas. kuri grib lai strada skolas laba un ieziepejas . es saviem macu,ka katrs ir personiba un nav jabut ka visiem. neuzspiezu darbus un vini man pasi pieskas ko padarit,jo ta ir vinu izvele neviss piespiedu darbs.esmu macijusies Lizuma un savus bernus tur nelaizu,jo man nevajag paklausigus robotus. man patik ka mani berni ir unikali katrs ar savu raksturu.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.21 11:09

Atbilde

Kas jādara-jādara, to arī vajag ieaudzināt. Savādāk gribu daru, negribu nedaru nākotnē, ģimenē ir pilnīga bezatbildība. Piemēram- viena unikālā personība ar savu raksturu sēž dīvānā, kamēr sieva/vīrs gādā ziemai malku, jo personībai tak ir izvēles tiesības ieaudzinātas darīt tikai to kas patīk.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.21 12:30

Garām braucot

Ak tad redz,kas Lizumā to apkārtni laiza.Braucu cauri un domāju,pie mums viss aizk.....ts,bet šiem viss izlaizīts.Kāds jau par to noteikti saņem atalgojumu!

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.21 17:21

QQQ

Lizuma skolas direktori sen jau vajadzēja atlaist no darba,visiem apnikusi ar saviem izgājieniem,sēž pensionāre....,lai dod vietu jaunajiem,bet nē-iedomājusies esam karaliene karaļvalstī līdz kapa malai,ja viņa zinātu,ko par viņu domā īstenībā...

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.22 08:50

Ija

Ko jūs,ko jūs!Visi cerēja ,ka šis būs pēdējais gads,bet @vāks,paziņojusi ,ka vēl vienu gadu būšot.Nu ja,kāpēc negozēties varas saulītē,ja ir fantastiska pensija salīdzinot ar citiem mirstīgajiem un vēl fantastiskāka alga arī salīdzinot ar mirstīgajiem,nav taču Avotu ,Dimdiņu ,Brīvzemnieku strādnieku darbs.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 11:44

jasmins

vajadetu gan tos stagnatus patrenkat,jo jaunie skolotaji nenak,jo ir tada direktore. vina nelauj viniem mainit ierasto kartibu,jo tad nevares visu naudu iebazt sev kabata.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.22 13:18

Santa

Varbūt pirms rejat... uzzinat kāda tā "nenormāli lielā" alga ir? UN kas tik tev smadzenes neskalo..... droši varēsiet visi nākamgad pretendēt.... esmu beigusi Lizuma skolu, izcili skolasbiedri un labas skolotājas.... bija arī tādas kas šķiroja, bet tas deva vēl lielāku duku pierādīt pretējo. Lapas grābām, grāb un grābs.... tas ir forši.... un vienai sētniecei to nav iespējams ne izdarīt ne par to samaksāt.... tik rejam un rejam...... fui

pirms 19 dienām, 2018.11.22 21:37

hhh

arprats,ja atbilde dzen savu sievu meza malku zaget.normali ir ja meza iet virs,bet sieva tikmer apdara majas darbus. ja velas lai sieva ietu meza,tad ari majas viram jadara sievas darbi(rave,taisa est, dzemde bernus,utt)

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.22 13:24

Atbilde

Normāli ir tad, ja to dara abi, un ne tikai malku zāģē. Kas par stagnātismu un stereotipiem? Nav tādu sievas/vīra darbu, nu nav!!!

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.22 16:39

Ance

Nu ko jūs! Karaliene tak ir visu mūžu. Bet, ja nopietni, tad zemiski un nekulturāli ir dzīt citus pensionārus pensijā un pašai palikt kā pensionārei strādāt. Labi, ka vēl ir tāds likums, ka nevar padzīt, ja pats negribi. Tikai tas " mobings" nebūs izturams tīri cilvēciski.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.22 15:31

QQQ

Vai tad ir teikts ,ka pensionāres vietā nāks cita pirmspensijas lēdija???? Vai tad trūkst jaunu ,ap 30-40 gadīgu kandidātu,kuriem līdz pensijai ilgi un dikti jāstrādā?Un par ko vēl ir runa-ir runa par saprātīgu ,saprotošu,iejūtīgu,vadītāju ,ar kuru mierīgi ,bez lamāšanās var izrunāt jebkuru lietu un situāciju,kurš neuzspiež savu nostāju kā vienīgo pareizo,bet izskata visas alternatīvas.,un visu var cilvēciski sarunāt.Par to ir runa!Ne par velti ir teiciens-ja cilvēks GRIB,tad visu var atrisināt,bet ja vadītājs pat neklausās savā padotajā,tad...Un kā ir Lizuma skolā šajā sakarā????????????????????????

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 11:38

Ance

Ļoti, ļoti gribētos, tā mierīgi un bez naida. Nekādi nesanāk. Iedzer nervu ripu un tad nezini, pēc cik ilga laika nomierināsies. Labi ir tam, kam pēc vārda nav jāmeklē. Bet ja vēl zini kaut ko privātāku! !!!! Tad iet augstos toņos. Godīgas nekur tālu nevar tikt.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 13:34

?

Vvēlreiz lēnām un latviski!

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 13:47

!!!

Interesanti uz ko jūs cerat forumā izsakoties? Ka tantuks izlasīs un uzreiz atkāpsies no amata?

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 14:05

QQQ

Es ceru,ka izlasīs un uzzinās,ko cilvēki par viņu domā.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 17:51

Atbilde !!!

Neko vairāk negribam, kā tikai godīgi, atbildīgi strādāt. Lai visiem viena darba darītājiem būtu vienādas prasības. Nevis viens var darīt kā grib un otram jāstrādā dubultā. Tā netaisnība ir pretīga.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.23 19:28

!!!

Naivie cilvēki. Lai kaut kas mainītos, ir jārīkojas, nevis jādrukā palagi forumos.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.24 10:45

Atbilde !!!

Un ko tu draudziņ, esi tādu izdarījis, ? Cīnoties vari tikai palikt bez darba. Tik daudz ir tādu piemēru!

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.24 15:25

!!!

Viens nav cīnītājs. Un par forumā rakstīto nevienam galva nesāp, palasa, pasmejās un dara visu pa vecam, ja vispār lasa.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.25 10:38

Inese

Jā ,Ance,visiem normāliem cilvēkiem (es uzsveru NORMĀLIEM cilvēkiem) gribas visu atrisināt mierīgi un bez tračiem,bet vai tad tā notiek?Mierīgiem ir jābūt tikai padotajiem,paklausīgiem mēmiem robotiem.Un ja kāds padotais sāk aizstāvēt savu viedokli,tad....Paši taču visi brīnišķīgi ziniet,kas un kā notiek,romānu divās daļās varētu uzrakstīt.

pirms 7 mēnešiem, 2018.05.27 16:31

QQQ

Kā tad ir ar 10.klasi?Būs?Būtu skolai papildus novirziens ,arī mācīties gribētāji būtu,jo šobrīd tikai vidusskola ,tas vairs nav izdevīgi.Ābeltiņa sevi visu laiku pozicionē par tāāāādu krutu direktori,ko tad pa šo laiku nav to izdarījusi,tik taciņas projektē,

pirms 4 mēnešiem, 2018.08.24 11:25

Atbilde

Kur tad ir tā izslavētā rinda uz skolas darba vietām? Vairs nav ne sētnieku,ne saimnieka? Gan jau ir uz"kāda"uzrakstīts, tikai reāli nav kas strādā. Kā šī netaisnība ir apnikusi!!!

pirms 3 mēnešiem, 2018.09.17 09:14

QQQ

Lizuma vidusskolā direktorei vienmēr ir teiciens,ka astoņi ir rindā uz kādu darba vietu,šis skaitlis nekad nemainās,tikai ,kad vajag kādu atvietot ar uguni nesameklēsi cilvēku ,jo visi atsakās strādāt zinot,kāda ir direktore.Nevis neko kopīgu negrib ar tādu cilvēku.

pirms mēneša, 2018.11.04 18:24

!!!

Sētnieki ir slimi, bet saimnieks ir atvaļinājumā, tāpēc nomierinies.

pirms 3 mēnešiem, 2018.09.17 10:31

Pievieno komentāru