Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

miskaste!!!!!

13.08. Gulbenes novada, Lizuma pagastā Sila kapos bija kapu svētki. Vai tiešām jau kuro gadu pēc kārtas nevar izvest ,, mēslus,, pirms svētkiem. Intresanti, kurš par to ir atbildīgs???

Atbilde miskastei :)

Kad tauta beidzot sāks šķirot savus kapu atkritumus, tad arī droši, ka izvedīs! Ir pat nolikts konteiners neorganiskajiem atkritumiem, bet cilvēki spītīgi turpina sveces, plēves, puķpodus, u.c. mest pie trūdošajiem atkritumiem!
Un starp citu - tas ir tikai šogad, nav ko apgānīt pagastu!
Un vispār, gudriniek, kapusvētku datums bija 14.augusts!

pirms 3 gadiem, 2016.08.15 20:39

kapu tante

Neesmu pamanījusi pie atkritumu novietnes informāciju par to, kā atkritumi šķirojami.
Un starp citu - arī pagājušajā gadā kapu svētkos bija vērojamas palielas atkritumu kaudzes.
Un vispār, vai tad trūdošie atkritumi tiks atstāti sadalīties dabiskā procesā? Tos nevedīs prom nekad?
Saņemieties tak vismaz uz svētkiem...

pirms 3 gadiem, 2016.08.16 16:19

angry birds

Vai koku zarus arī var pieskaiti pie neorganiskajiem atkritumiem? Tie jau tur atrodas no vasaras sākuma.
Un starp citu - otro gadu pēc kārtas uz kapusvētkiem atkritumu kalni visus ,,priecē,, .
Un vispār neviens nepārmet pagastam! Varbūt, ka ir kāds atbildīgais, kas turpmāk visu nokārtos laicīgi, un būs miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts!

pirms 3 gadiem, 2016.08.19 17:58

.

Tu tas varētu angry birds būt, ja jau tev kaut kas nepatīk, bet protams ka čīkstēt ir vieglāk un foršāk.

pirms 3 gadiem, 2016.08.23 17:06

angry birds

....kāds visu laiku meklē attaisnojumus -cilvēki atkritumus nešķiro, plēves, sveces met tur kur nevajag. Vai TAS neizklausās pēc čīkstēšanas? Vieglāk jau ir vainu meklēt citos, nevis atzīt to, ka atbildīgā persona nav savu uzdevumu augstumos!

pirms 3 gadiem, 2016.08.24 08:33

kapu tante

Ierosinājums - Vislatvijas talkā iesim palīgā Sila kapiem! Izvedīsim tos atkritumus kaut ar savu privāto transportu, ja jau atbildīgie dienesti nespēj - un viss būs pa smuko. Citādi tās kaudzes tur būs nez cik ilgi, ar katru dienu kļūst lielākas un lielākas. Deputātiņi - pašvaldību vēlēšanas tuvojas! Varbūt sarosīsieties?

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 17:00

....

Drausmīg paskats ir arī Tirzas kapos . Saucamās miskaste stāv jau no kapu svetkiem . septembra pirmajā svētdienā bija svecīšu vakars un nepatīkamas miskaste vēl jo projām nav kustinatas tikai pletušās lieluma

pirms 3 gadiem, 2016.09.11 18:56

Pievieno komentāru