Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nepatīkams notikums Vecgulbenes muižā.

Apmeklējot Vecgulbenes muižu š.g.jūnija mēnesī mums pusdienās tika pasniegta gaļas mērcē iejaukta liela mēslu muša,Ziņoju īpašniekam un PVD. Atbildes nekādas.Vai tā būtu Vecgulbenes muižas savdabīga,man nesaprotama vizītkarte? Vairāk Vecgulbenes muižas ēstuvi neapmeklēšu un nevedīšu savus ārzemju viesus.

Lēts kartupelis

Neesmu vietējais, divas reizes esmu tur bijis uz pasākumiem, pie klātiem galdiem. Nu nezinu, ko teikt, viedoklis man ir, bet šaubos vai vēlos te to rakstīt....nekas labs tur nav. Vairs noteikti neiešu un draugiem/paziņām neieteikšu tur iet. p.s. Ēdienkarte un izpildījums atbilstošs ģeogrāfiskajam novietojumam Latvijas kartē.

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 14:14

nuu

Nav ne vainas ne vidzemei,ne latgalei,probléma ir indivídos,kas klientus uzskata par lohiem ,bet sevi par elitáru iestádíjumu,kas piemirst,ka strádá klientam,nevis otrádi.

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 16:07

ka maksa ta strada!

Iesp;ejams,ka tas ir pie vainas.
Restorānos ir gadijies but dazados ari saja, par edienu neko sliktu nevaru teikt. A par to Lindu man butba vienalga,pret meiteni,kura mus apkalpoja man pretnziju nebij. Nav tacu viss un visi tur tik slikti. Katrs mes esam savadaki.

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 16:23

hei

Savadaki vai ne,darbs ir darbs un ja nevar pavilkt savus pienakumus,tad jamekle tads darbs,kas ir sirdij tikams;) Ja Linda nespéj komunicét ar cilvékiem,kam ir kádas pretenzijas,tad varbút ir jápastrádá virtuvé,japamazgá trauki,ja reiz komunikacijas prasmes pieklibo. Telpas gan tur ir skaistas un pie pareiza menezhmenta butu burviga vieta.

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 17:06

muiza

nezinu,kam pieder iestade,laikam jau ipasniekam neinterese reputacija kadu vinja uznjemumam rada tadi darbinieki ka Linda. Skaidrs,ka lielaka pilseta tada mamzele izlidotu no darba viens divi,bet Gulbenee jau var atljauties stumdit makonjus ar deguniem ne vienaa vietaa vien.

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 20:04

Latvietis

Jauki, ka Jūs paši esat tik ideāli cilvēki un darbinieki...patiess prieks par Jums cienītie!!!

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 22:13

WOOP

Ha cik absurdi,apelét pie citu idealitates ,jo tie redz atljávushies pkritzét maksas iestádijumu, kad kádam buus pretenzijas par manu darbu,tá bús mana vaina,tápéc es censhos strádát tá,lai ar visiem konfliktiem tiktu galá momentáli un rastu kompromisu.
PS-man prieks,ka Tev prieks pfff

pirms 3 gadiem, 2016.10.17 22:51

Latvietis

Žēl, ka visi nav tādi kā Jūs - WOOP...

pirms 3 gadiem, 2016.10.19 14:26

Fui

Pretigi.Izlasiju par to mušu,vairs tur savu kāju nespersu.

pirms 3 gadiem, 2016.11.06 10:18

ance

Konfektes nepirkšu-riekstos esot tārpi,pienu nedzeršu ,kas zin cik tīra govs,ballītes? nē tur skaļa mūzika,mācīties?nē tur skolotāji prasīgi,strādāt?-priekš kam,ja var skaisti par visiem ķengāties! Fui, fui!

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 14:33

Lasītājs

Te runa iet par Vecgulbenes muižu,bet par pārējo vari neuztraukties.

pirms 3 gadiem, 2016.11.10 19:07

Pievieno komentāru