Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Andra Kazaleviča Komisijas veikals

Jau mēnesi vēlos nopirkt tur lustru ,bet nu nesanāk....jo pārdevējai tas ir par grūtu. Tad viņa neko nezin, tad tā esot dārga ,galvenais lai nav jāpakust. Nebrīnos ka ar tādu apkalpošanu daudz ko nepārdod. Jo nejau pirmo reiz dzirdu - nezinu.tā kā laiks būtu zināt nevis stāvēt un acis tik bolīt.

ak vai

Un ar ko Tu labāka par pārdevēju,ka šitā zākājies?
Ja jau zini veikala īpašnieka vārdu,vispirms vērsies pie viņa-atklāti,godīgi un konkrēti.
Nesmuki tā...aiz muguras.

pirms 3 gadiem, 2016.01.15 09:06

Nu

Ko var aplikt pārdevējus,ļoti jauki ,es bieži tur iegriežos,pretimnākoši,visu pastāsta,nevajag tikai liet...Lustras ir dārgas ,jā tas tiesa,bet tak neejiet tur pirkt ,pērciet veikalos.

pirms 3 gadiem, 2016.01.15 12:24

Gaida

ES arī bieži ieeju apskatīties. Nopirku slidas un vēl šo to esmu pirkusi. Arī lustras redzēju un teica 35 eiro .ES domāju kā tas nav dārgi .

pirms 3 gadiem, 2016.01.15 14:05

nepatika

Pirms dažām dienām biju iegriezusies šajā veikalā, bet laikam gan pēdējo reizi. Apkalpošana drausmīga,pardevēja rupja un negrib atbildēt ne uz vienu jautajumu par preci. Kur palikusi tā jaukā un izpalīdzīga pārdevēja?

pirms 2 gadiem, 2017.08.24 13:02

Pievieno komentāru