Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BETA

Arprac laikam saja veikala pardevejam nav nekadu darba noteikumu,ka vinas var stvaet pie galas stenda un klacoties un vinam ir pilnigi vienalga ka pirceji tur stav un gaida kad damas vinus izdomas apkalpot!
Man bija tads gadijums ka es velejos iegadaties desu,protams tur bija tikai viena pardeveja es vinai teicu "vai ludzu nevaretu apkalpot" uz ko vina atbildeja ka varot,bet vinas intonacija bija tada ka vai nu es nevarot pagaidit!!!Ludzu kads nomainiet saja veikala pardevejas,ja cilveks tur negrib stradat tad ta nav spiesta lieta un tacu musdienas bus kads cits kas stradas vinu vieta un laipni apkalpos pircejus!!!!:@

x

Nu ,nu.Ka tikai konkurenti neuzdarbojas...skauž vai?,veikals arvien vairāk tiek apmeklēts.Ļoti patīk!

pirms 7 gadiem, 2011.04.09 21:09

Fans

Gribēji, lai tev četrāpus pierāpo klāt un apkalpo?

Iedomīgā Dāma(Miiii) par daudz grib. Itkā Gulbenē paikas veikalu trūktu...

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 01:08

Shmiize

Es gan Betu neapmeklēju, jo tur smird! Iepirkties braucu uz Madonu, ja nesanāk būt Rīgā vai izvēlos vietējo bodi, jo atbalstu sava novada tirgotājus.

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 07:03

hei

nekad nēsu jutis ka betā smird ,varbūt tu pati smirdi

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 09:02

pircējs

Man veikals Beta patīk, bet pie gaļas stenda apkalpošana patiešām ir zem katras kritikas.

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 09:45

vauuu

Kas tā par sērgu---Balvos tas pats:)

pirms 4 gadiem, 2014.02.11 16:42

Citu veikalu pircēja

Rau, veikali pārdevējas ir priekš pircējiem nevis otrādi. Ja nav apkalpošanas kultūras, tad tad tādu veikalu neizvēlas. Varbūt pie vainas ir padomju laika tradīcijas, kad pārdevējas bija dievi, bet pircēji berzās rindās un lūgtin lūdzās, lai kaut ko atmet. Un deficītiņu lietas, un tamlīdzigi...
Normāli pasaulē apkalpojošā sfēra cīnās par klientiem un ievēro apkalpošanas kultūru.
P.S. Cik nu tur kādreiz iegriezos, smaka bija neciešama, un produkcija nu tā kaut kā... ja nu vienīgi Elvi "sit pušu" ar bojātiem produktiem.

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 12:12

ricx

Kopš laika kad tur ievacas veikals argo 2. stavaa tu patieshaam smird tas visas kinieshu preces

pirms 4 gadiem, 2014.07.09 12:12

nju,nju

nju bija padomju laikos pardevejas dievi,bet nu sajos laikos izskatas,ka pirceji ir tie,kuri pardevejas neuzskata par cilvekiem... tauta kadreiz pec desas gabala naktis staveja pie veikala durvim,tagad 5 minutes uzgaidit jau ir ista katastrofa.ja apspriezam pardeveju kulturu,piedomasim kadi mes pasi pirceji esam-kaskigi,neiecietigi vai nav vaina pasos jamekle?un ja runa ka notiek citur pasaule,tad apkalpojosais darbinieks ari tiek ciena turets ne ta ka pie mums Latvija

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 18:13

ha,ha

ej un paradi tam pardevejam ka jaizturas pret pircejiem,drosi vien par tevi idealaku darbinieku neatrast

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 18:38

ivans

Caurbraucot Madonu,nolemam iepirkties rimi.Tas iestaavejusaas zivis,pat suns needa,par parejiem produktiem paklusesu.

pirms 7 gadiem, 2011.04.10 22:30

x

Es ne reizi gan smaku neesmu jutusi tajā veikalā, ja nu vienīgi no kāda pircēja, kas sen nav ūdeni un ziepes redzējis. Veikalam nav ne vainas, bet apkalpošana tiešām pieklibo, varēja būt aktīvāka, vai vismaz kādu vēl pārdevēju būtu pieņēmuši darbā, lai cilvēkam nav jāstāv un jāgaida.

pirms 7 gadiem, 2011.04.14 14:26

juulija

pati esmu stradajusi par pardeveju .. nezinu ka ir saja veikala, bet darba stundas un maza alga. uz darbu iet negribejas un kur nu vel stradat .

pirms 7 gadiem, 2011.04.14 23:42

nekavējies

nu, tad ej strādā bankā, ja alga par mazu! (ja ir atbilstoša izglītība)

pirms 7 mēnešiem, 2018.01.22 11:13

u

ak Dievs!!!!Maza alga, garas stundas!!!!Ko tad strādā...jāiet prom un jāmeklē kur jāstrādā 2 h dienā pa 500Ls!!!vai tad pircēji ir vainīgi ka maz maksā un daudz jāstrādā...pircējs gaida kvalitatīvu apkalpošanu un viņu neinteresē kāda pārdevējai alga un cik daudz jāstrādā...nav ko strādā ja negribas un nemāk to darīt...bet darbā laika pietiek klačoties un nodarboties ar citām lietām tikai ne ar tiešajiem darba pienākumiem!

pirms 7 gadiem, 2011.04.15 10:56

krutā

tu toč esi aita, pēc desas gabala uz Madonu...
Vai tad tavā ģerevņā nesmird??? Varu derēt, ka tev vai kaimiņam ir kaut vai vistas un to *** jau nu gan nesmird, bet Betā tur nu gan ir TAAADA smaka...

pirms 7 gadiem, 2011.04.16 10:07

smile:))

Parcik esmu bijis ''Betā'', es nekādas smakas nesajutu. Vai tik grūti ir izsaukt PVD? Man šis veikals patīk, gan pats T/C. Nekādu pretenziju man nav. Ja nepatīk, neej.

pirms 7 gadiem, 2011.04.16 11:36

zaķis

nu, smird BETĀ,PĀRDEVĒJAS,ĪSTĀS ;CAMMAS

pirms 7 gadiem, 2011.04.19 22:44

smile:))

Māk tik no***. Paši ka tik nemāk uztaisīt savu veikalu. :))

pirms 7 gadiem, 2011.04.20 08:42

iedzīvotāja

Betā nesmird? Jūs kūtī esat auguši vai kā? Tur uzreiz ieejot smird pēc tiem pretīgajiem lopiem no zoo veikala, kā vispār zoo veikals var būt blakus pārtikas veikalam.?!

pirms 7 gadiem, 2011.04.22 22:27

pērtiķis

Nevis dzīnieki smi. rd, bet gan cilvēki

pirms 4 gadiem, 2014.02.17 22:55

Pievieno komentāru