Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes autoservisi

Gulbenes servisos masinu sataisit nevar,to es tagad parliecinajos,Gulbene ir tads servis Rais Auto,kuram ir sefs tads Ugis,kur nenes atbildibu par padarito darbu,jo reali taja servisa pat nemak bremzu skidrumu pieliet limeni,ja pec servisa apmeklejuma,pasam majas jaregule rokas bremze,kuru itka tur taisija,a naudu gaida uzreiz,es uzskatu ka gulbenes servisiem naudu var maksat,tikaj pec menesa,kad ir parlieciba ka vis ir ok,a nevis ta samaksa un jau majas braucot no servisa jasak domat,kur skidrumus pirkt,un visu parejo!Ta ka domaju ka pagaidam tas servis ir labakajs gulbenes raj,kura auto nevar sataisit!

auto

Sen laiks autoservisos ieviest nevēlamo klientu sarakstu, lai taisa paši savus auto,ja tādi spečuki.Bet kad naudu maksāt būs ne Tev izlemt!

pirms 7 gadiem, 2010.11.12 21:19

audi

vari neuztraukties jūsu pakalpojumus vairs neizmantoju jo lētāk un ar garantiju aizvest uz centru nevis pie Gulbenes šmuļiem taisīt

pirms 7 gadiem, 2010.11.12 23:32

auto

Tautas gudrība māca-nespļauj vecajā akā!
Zini vispār kur audi centrs atrodas?

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 07:50

audi

zinu gan tur pat ir divi ne tik viens uz biķernieku ielas otrs uz ulmaņa gatves nedomā ka tukši muldu,tā ir tiesa ka lētāk vest uz rīgu nekā pie jums te taisīt,tur pat visam saremontētajam dod divu gadu garantiju,man pat stulbie gulbenes speci motoreļlu mainot nevarēja pieliet normālu līmeni tā piegāza ka vajadzēja liet nost,tākā paklusē labāk par tiem saviem gulbenes servisiem gan jau esi kāda ūķa saimnieks ka tik dedzīgi aizstāvi

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 12:38

auto

1. Rīga rakstās ar lielo burtu.
2. Biķernieku ielā audi centra nav.

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 13:12

auto

Garantiju dod uzstādītajai detaļai!
Laikam esi krievs?

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 13:16

mehs

gan jau aplauzisies ar savu Rigu. izskatas ka kadam maks pa biezu, iztuksos tev Rigaa..

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 14:01

...

Jocīgs gan tu esi - ne jau Rīga labo to mašīnu, bet Cilvēks! Un tajos centros tādi paši speci vien strādā (arī no Gulbenes)

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 18:51

audi

kautvai ķīnietis tas būtību nemaina fakts paliek fakts,ka te vieni tirliņi vien strādā,pamēgini ievest jaunu mašīnu būs labi ja pateiks ka nevar palīdzēt bet liela daļa ķeras klāt pat nesaprot ko dara,jā Rīga raksta ar lielo burtu bet ja tu nopērc atslēgu komplektu tas nenozīmē ka esi mehāniķis,ja tev tas liekas svarīgi tad audi centrs atrodas pie motormuzeja

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 22:17

audi

tu esi jocīgs,es neesmu teicis,ka Rīga taisa tik tur cilvēkiem drusku vairāk galva strāda,nevis kā šitiem traktoristiem-mehāniķiem kuri nopirkuši atslēgu komplektu,domā ka baigie speci

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 22:22

audi

vislielākie nejēgas strādā Grosā pie Nestes un vecajās Rubates darbnīcās aiz veikala Elvi

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 22:26

audi

jāprasa vai esi vispār redzējis tās cenas pirms kluksti Gulbenes cenas daudz neatpaliek

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 22:29

Škodists

Taa kaa pats nedziivoju Gulbenee, tad man nu gadiijaas apciemot radus rajonaa. Biju ļoti aizņemts un noleemu savam autiņam uzlikt ziemas riepas kaadaa no Gulbenes servisiem. Protams atradu taadu kas atrodas aiz bijushaa tirgus, laikam tur tagad ir Elvi veikals. Nu ceru kad Gulbenieshi nojaush par ko iet runa. Tad luuk taa nu nopriecaajos un domaaju kad ietaupiishu laiku. Pirmais iespaids bija taads. Pa lielajiem servisa vaartiem iznaaca aaraa divi SHMUĻI melnaam muteem un dreebeem. Man uzreiz bija doma, vai tik nenosmeerees man auto seedekli, jo autiņsh ir jauns. Tad nu noleemu pats iedziit iekshaa. Pajautaaju Smulim cik man tas izmaksaas un kaadu laiku tas aizņems. Cena 15 Ls un darbam aptuveni 1h. Nu nodomaaju kad derees. Pagaaja stunda un taa arii neviens man nezvana. devos pats uz sho servisu. Iegaaju iekshaa un tur nu bija saskreejushi triis SHMUĻI. Divi no tiem izskatiijaas iereibushi, autiņam riepas veel nav pieskruvveetas. Nu itkaa nekas briesmiigs. Tad nu pastaaveeju un pagaidiiju veel 15 minuutes. Parasti servisos riepas nomaina 35 - 50 min. Bet tas taa. Tad dabuuju autiņu un taisnaa ceļaa devos atpakaļ uz Rīgu, jo ļoti kaveejos. Pirms Smiltenes apļa iedegaas briidinaajuma signaals par spiediena samazinaashanos prieksheejaa riepaa. apstaajos un apluukoju katru riteni, biju ļoti paarsteigts par atklaajumu prieksheejaa ritenii. Diskaa ( kura veertiiba ir 125 Ls) konstateeju vis apkaart novilktu dziļu dubultu shviiku, kura itkaa bija ar kauto slauciita un diska nalas bija kļuvushas matteetas un dziļaam skraapeetaam shviikaam. Tad steidzami samekleeju shii SHMUĻU servisa numuru un sazinaajos ar tiem. Protams tas SHMULIS kas lika riepas neizklausiijaas paarsteigts, jo pats sachakareeja man to disku. Shis man saka : Nu jaa bija taada lieta !!!! Kaadeeļ tad nevareeja mani informee !!!! sachakaree klientam auto un veel te prasa samaksu !!! Ja man nebuutu otraa riitaa jaalido prom, tad tiem SHMUĻIEM es servisaa uztaisiitu taadu haju !!! Nozheeloju kad Riigaa nenomainiiju pa 25Ls, jo tad otraa dienaa tik dabuutu auto. Un juus veel gribat teikt, kad Gulbenee ir normaali servisi ??? Cik agraak es dziivoju rajonaa un remonteeju autiņus, nekad neko neviens nav normaali izdariijis liidz galam. Lai tik aatraak ko pielabotu un nokaastu naudu peec iespeejas vairaak. Visi taadi Gulbenee ir servisi. Par to Audi autiņu, kas te ir komentos ir taisniiba, jo to cilveeku es zinu un vinsh pats nesen paarceelaas uz dziivi Gulbenee no Riigas. Bet tad cilveeks, kas viņam jautaa vai zina vispaar kur ir Audi centri Riigaa, ir galiigais lauku puisis, kas taalaak par rajonu nav bijis.
Varu pateikt viennoziimiigi, kad Gulbenee tie nav servisi, bet kautkaadas padomju laiku atliekas, kur savaacas alkashi un teelo meistarus. Megarema taa vispaar ir taada bodiite, kur klientu apzags un veel aciis paskatoties pateiks, kad pats sevi esi apzadzis !!!

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 22:32

Škodists

Tie, kas nezina cik un kur ir Rīgā Audi centri un filiāles, tad izmantojiet tādu palīg līdzekli, kā GOOGLE !!! Tas atvieglo dziivi taadiem, kas reti izbrauc no saviem laukiem. Nev jēga tēlot vis zinošu un te rādīt savu nekompetenci forumā, kur lasa daudz cilvēku, kas pārzina šīs lietas. Pirms raksti, pārliecinies, ko raksti. Tas attiecas uz to cilvēku, kas uzskata, kad Rīgā ir viens Audi centrs. Laikam pirms 10 gadiem ar mammu kopā brauci ekskursijā uz Rīgu un pamanīji tādu lielu ēku ar Audi zīmi ;) Iesaku aizbraukt ekskursijā uz motormuzeju un pastaigāt arī pa apkārtni un tad atklāsi daudz jaunu lietu :D Vēlu veiksmi arī lauku tūristiem galvaspilsētā :D

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 22:48

Škodists

Tu lauku puisi netēlo no sevis lielo ērgli. Nepiesienies pie katra vārda. Tas otrs Audi centrs atrodas blakus Biķernieku trasei, kas ja teelo te viszinošu buutu tev jaazina. Sergeja Eizenšteina iela 6A Taatad iesaku paturēt ciet savu runaajamo un meetaaties ar taadiem vaardiem, kas ne visiem patiik. Ja esi pats Krievs, tad nesauc visus paareejos par taadiem. Ja tu domaa kad esi liels ietekmiigs biznesmenis, kas vada nopietnu auto servisu, kas speej konkureet ar lieliem servisiem, tad es tevi varu apbeedinaat, Gulbenee nu nav un nebuus tuvaakajos gados kvalitatiivu un uzticamu servisu. Kad sapņo tad aizver acis. Runaajot par cenaam un pakalpojuma izmaksaam, tad luugums visiem, pirms rakstat, tad paarliecinieties par juusu sakaamo, vai vispaar tas atbilst patiesiibai. Jo cenas AUTO CENTROS pat ir zemaakas kaa juus te visiem censhaties madzenees ieboreet. Jo taa juus variet vaariities un skalot smadzenes tiem, kas taalaak par mezhu vai mazpilseetu nav bijis. Taada nu ir taa patiesiiba. Protams, kad auto centros ir atsevishķi pakalpojumi, kasvar izmaksaat NEDAUDZ daargaak kaa juusu pagriides servisos, bet ir taa veerts samaksaat nedaudz vairaak, kur es zinu, kad man buus garantija un par to atbild auto centra vadiiba nevis meistars. Juusu lauku bodiiteem liidz taadam liimenim u apziņai, kas ir atbildiiba veel taals ceļsh ejams. Pieņemsim man zinaamu gadiijumu, kad lauku servisaa, var pat teikt Gubenes vai kaadas citas mazpilseetas servisaa mainot Audi motora siksnu jaamaksaa ap 600 Ls un bez garantijas. Tai pat laikaa tieshi taadu pat summu tu samaksaasi Audi centraa Riigaa, kur tev dos garantiju. No shiim divaam izveeloties izdeviigaak braukt uz Riigu un nepazheelot tos 15 Ls degvielas izmaksaam, jo preteeji tev naaksies maksaat divkaarshi , kaa tas notika ar man paziistamu cilveeku, kas samaksaaja 1000 Ls par vienu slikti padariitu darbu. Taatad rezumee ir viens : ieteicams samaksaat daargaak un nopietnaa servisaa vai auto centraa, nekaa maksaat taados servisos kaa Gulbenee vai citaa miestaa. Tas buus galaa leetaak un ar garantiju. Neklausieties taadus smadzeņu skalotaajus kaa te rakstiitaajs ar niku : AUTO. Jo vinsh domaa kad ir baigais meistars vai liels auto industrijas paarzinis, kas vada nopietnu servisu. Lasot viņa komentaarus smiekli naak. Kaa taadaa cilveekaa var klausiities :D

pirms 7 gadiem, 2010.11.13 23:59

mehs

atradies viszinis, pargudrais eseju rakstnieks, kads tad ir tavs darbs, ielas remontet, ko tu muldi gudriniek.

pirms 7 gadiem, 2010.11.14 00:08

mehs

Gan jau savai skodofkai pat riepu neproti nomainit, a redz te lielu viru telo, salaga...

pirms 7 gadiem, 2010.11.14 00:21

Škodists

Cik noprotu tas bija adreseets man ! :D Cik nojaushu tad tavs izgliitiibas liimenis nav augstaaks par 9viito klasi, vai Jaungulbenes traktoristu skolu. Tas kur es straadaaju un ar ko nodarbojos, tev liidz taadam liimenim taalu un to cik es saņemu, tad par to tu tik pasapņot vari. Gadiijumaa tu neesi no taa SHMUĻU servisa ??? Tad labpraat kad buushu LV tad aprunaatos ar tevi. Nav jeega aizstaaveet lauku servisus, kur straadaa traktoristi-mehaaniķi vai taadi, kas nespeeja pabeigt elementaaru pamatskolu. Viņi straadaa un neparko neatbild !!! Vai tas ir normaali, kad tu samaksaa lielu naudu par pakalpojumu un pretim saņem nekvalitatiivu pakalpojumu un bez garantijas ???? Ja tu uzskati kad es muldu un esejas rakstu, tad tavs pashnoveerteejums un izgliitiibas liimenis ir ļoti zems. Taa jau ir kad mazpilseetaas un laukos paarsvaraa dziivo taadi kaa tu kas dziivee maz ko speej sasniegt !!!

pirms 7 gadiem, 2010.11.14 00:29

Pievieno komentāru