Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurš ir vislabākais veikals?

Kā jūs domājat

Pēdējās korekcijas veica admin, 2007-07-23 09:59

rock

gulbenē kaut cik labs ir -Šiks-laipna attieksme,labs sortiments

pirms 12 gadiem, 2007.07.26 19:54

olcha

uzskatu, ka Šiks ir labs veikals, kā arī Olga,tur liela izvēle cilvēkiem ar apģērba lielāku izmēru:)

pirms 12 gadiem, 2007.07.26 22:40

exs studente

Šiks un normāls? ja kādreiz tur izsit čeku,tad retums....uzskatu ka normālu veikalu mums gulbenē ir.....patiešām nav, visi ir viduvēji, no sortimenta var minēt Olga, pārējie atvainojiet savas lietuvas lupatas sen nevienam nevajag!
Par attieksmi runājot......visur vienāda!

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 11:03

sibilla

a kāpēc runa tikai par lupatām?? man patīk LGrāmata, vēl es ar baudu ieeju beķerejā tā kas viesnīcā..

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 13:32

Humpala

Kameer iesim un iepirksimies leishu tirgus filialees, tikmeer tie pastavees. Ierosinu vispirms iepaziit katra veikala ipashnieces gaumi (noveerteet vinjas stilu) un tad zinaas ko tur piedaavaa. Bet kaapeec visur ir tikai jaunieshiem domaatas prece? Ieshu uz kulci, vienmeer kaut ko var izrakt, lai veicas jums arii.

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 16:30

Tīna

Jā, Olgas veikals patiešām ir jauks. Tur var iepirkties arī mazliet lielāka izmēra cilvēki. Citādi, ej kur gribi, tikai mazajiem, slaidajiem utt. Tirgū tās preces ir tā noriebušās. Nopērc, un tad brīnies, ka pogas nokrīt un diegi no visām malām karājas...

pirms 12 gadiem, 2007.07.27 22:10

ilgi gulbenbiete

diemz\'\'el bet protams ka gribās uzskaitīt lupatu veikalus, nē ir arī citi labi veikali ar citām precēm,grāmatām utt...bet kopumā attieksme visur vienāda....veikjali mums atšķiras tikai pēc stila, atmosfēras...ja kāds konkrēts jāmin tad veikals OLga...Lgrāmat, un kulcis ar humpalām...cepuri nost bet ir ok

pirms 12 gadiem, 2007.07.28 17:15

ilgi gulbeniete

tikai lūdzu nevajag minēt ka šiks ir ideālais veikals.....domājat ko rakstat!

pirms 12 gadiem, 2007.07.28 17:15

Zoja

ja jāvērtē no visiem aspektiem (piekļūšana, atmosfēra, čeku izsišanas biežums, attieksme), tad tiešām ilgi jādomā, nav nemaz to veikalu tik daudz...piekrītu par veikalu Olga, kam piemīt kautkāda rozīnīte (kaut vai skaistā mūzika fonā; arī apģērbu sortiments savādāks nekā citos apģērbu veikalos). ļoti interesants ir Salons bijušā veikala Romantika telpās virs bijušā zivju veikala Juta 2.stāvā, skaists interjers, viss ar izdomu!

pirms 12 gadiem, 2007.07.28 23:03

sarma

man ir tada iespejaa, kaa veidot savu uznemumu gulbenee, bet ja godigi man necelas rokas. Esmu izbraukajusi valstis(ta naw Lietuva), kur varetu iegadaties apgerbu, apavus. Var redzet, ka ir ljoti laba,kvalitativa prece. Bet, miljie, vai tad man bikses pirks pa 40 ls, topinjus pa 30 ls? protams, ka nee!tad man rodas jautajums, ja jau Gulbenee naw tiesam neviena normala veikala, kas butu nepieciesams, lai tadu izveidotu?
Un starpcitu veikals Olga ieved preces arii no jusuprat slikti noverteetas Lietuvas.

pirms 12 gadiem, 2007.07.30 09:50

XxX

MOSTIETIES CILVĒKI!Šiks un labs?Smiekli nāk.Atvestas visas brāķētās preces no citu pilsētu veikaliem.Jūs domājat ka uz tādu provinces pilsētu ka Gulbeni vedīs augstākās kvalitātes apģērbu?

pirms 12 gadiem, 2007.07.30 12:02

pircēja

Kaut arī Olgā no Lietuvas, Baltkrievijas, bet kaut veikals atšķiras ar mūziku fonā...kaut vai tik daudz...Šikā tiešām laikam irgo to, ko citur neiztirgo, jo pati esmu šo veikalu apmeklējusi i Rīgā i Jelgavā, kur ir daudz labāk!

Vienalga kādi veikali, bet tādi mums ir!
Kapēc neviens neraksta par veikalu Santa????? Tas ir vislielākasi veikals tachu Gulbenē!

pirms 12 gadiem, 2007.07.30 14:58

...

ai nu jus jau arii gribat pa 20 lati nopirkt krutas italju kurpes, davaj es jums atversu brendu veikalu, ar muziku, apkalposanu, augstas kvalitates drebiteem! mozj viena vai divas gulbenes jaunaas cacinjas vares atljauties, bet vinjas jau ta pat gulbenes veikalos neieperkas, bet prieks parejiem neko vairak par lietuvu arii nevajag!!!!

pirms 12 gadiem, 2007.07.30 20:36

pīķis

Man \"patika\" pilseetas sveetkos balles nosleegums!!!
Ko juus par to sakat? :D

pirms 12 gadiem, 2007.07.30 22:02

....

Un kaa ar veikalu Vigo? Tur vienmeer ir atlaides ,apkalpošana arii diezgan laba ? ,man jau patiik ,

pirms 12 gadiem, 2007.07.31 08:22

44.izmēra sieviete

Vigo neiepērkos, jo man ir 20-25 gadi, un savam vecumam tur drēbes atrast nevaru, jā ir kas der bet ne manam stilam atbilstoši!
It kā Vigo man patīk, bet tur dīvaini ož....nopietni! Laika pēc dermantīna!

pirms 12 gadiem, 2007.07.31 14:25

Jānis

Ko muldi, tev vecā, ir 35 gadi !

pirms 2 gadiem, 2017.07.16 18:45

mamma

Vigo dreebes tiešaam taadas diivainas ,bet kurpes tiiri normaalas ,cenas arii

pirms 12 gadiem, 2007.07.31 15:34

darma

veikals - Izvēle- jauks un laipna apkalpošana. Bet runājot par apģērbu veikaliem, tad jāatzisdt, ka pārdevējiem būtu ar steigu jāmācās pircēju apkalpošana un jāatceras, ka viņi ir mums, un ne katrs pircējs ir zaglis...

pirms 12 gadiem, 2007.08.01 11:04

44.izmēra sieviete

apavi jā tiešām savādāki nekā citur,bet drēbes mjaa,dīvainas...savādākas!

pirms 12 gadiem, 2007.08.01 11:58

Pievieno komentāru