Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LABS zobārsts Gulbenē??

Nākas meklēt zobārstu Gulbenē.. Kas var ko ieteikt? :)

Nu jā!

Dr. Mednieces medmāsa tiešām ir eksemplārs. Tieši viņas dēļ tur neeju un bērnu nevedu. Lai arī dārgāk, ir vērts meklēt palīdzību Rīgā. Zobi jālabo DAUDZ retāk, tur tad arī ietaupījums.
Bet, atgriežoties pie tā saucamās medmāsas dr. Mednieces praksē, ja dakterei tāda ir gana laba, tad kaut kā negribas neko labu domāt arī par pašu dakteri.

pirms 10 gadiem, 2008.10.12 21:57

ehhh

Bet paga,jūs kaut viens esiet šai māsiņai vai pašai Medniecei kaut ko aizrādījuši? Vai tikai klusi nošausminieties,paklačojieties apkārt? Vajag teikt,runāt un pieprasīt cilvēcīgu atieksmi. Tāpēc jau viņas ir izvēlējušās strādāt ar cilvēkiem,lai ar tiem tiešām SADARBOTOS,nevis parādītu savu neprofesionalitāti! Lielais fui šādiem dakteriem. (Un ne tikai!)

pirms 10 gadiem, 2008.10.13 13:15

Nu jā!

Protams, ka esmu! Kā gan citādi, tomēr domāju, ka turp cilvēki iet pēc palīdzības, nevis pāraudzināt personālu. Tāpēc arī vairāk turp neeju, nav nekādas vēlē''sanās kontaktēties ar šo medmāsu.

pirms 10 gadiem, 2008.10.13 18:39

SS

Nu viennozīmīgi dr. Inguna Ziemele! Man viņas liktās plombes stāv jau 11 gadus.Paldies viņai!

pirms 10 gadiem, 2008.10.13 19:16

Pelee

Mana zobārste jau vairākus gadus ir daktere Medniece. Lai jau vairākus gadus dzīvoju Rīgā, zobus laboju pie viņas. Man nav bijušas problēmas ne ar dakteri, ne viņas māsiņu. Paldies Viņai!

pirms 10 gadiem, 2008.10.13 20:53

Pelee

Mana zobārste jau vairākus gadus ir daktere Medniece. Lai jau vairākus gadus dzīvoju Rīgā, zobus laboju pie viņas. Man nav bijušas problēmas ne ar dakteri, ne viņas māsiņu. Paldies Viņai!

pirms 10 gadiem, 2008.10.13 20:53

aAa

Nu tādu iejūtīgu attieksmi pret bērniem un pieaugušajiem kāda ir Veigulei manuprāt nav nevienai citai dakterītei.Aizej pilsētā ar sāpošu zobu ,tak fik tevi kāds paņems. bet Veigule nekad neatteiks un kā viņa prot ar bērniem -tas ir apbrīnas vērts ,no viņas vajadzētu citiem pamācīties.

pirms 10 gadiem, 2008.10.14 08:13

000

Es laboju zobus pie dakteres Poliņas.Man gan gribētos iemest akmeni arī,pacientu, dārziņa, jo laikam joprojām daudzi cilvēki, kas dodas pie stomatologa tik ļoti baidās no tā ko ārsts darīs, kad apsēdīšos krēslā, ka plucina tapetes uzgaidāmā telpā,no tualetes paņem līdzi kādu ,,nieciņu" drosmei, piemēram, dvielīšus, smaržvielas.

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 08:43

...

Dr.Veigule tiešām ir jauka ,atceros viņu no bērnības ,kad bija tā vecā briesmīgā tehnika ,pat tad viņa mācēja sarunāt ,ka viss būs labi ...tas vienkārši ir viņas aicinājums .Lai veicas !
Laba arī ir daktere Botva !Pat slimnieku vēstures ir ,paskatās ,kad un ko pati darījusi ar to zobu ....reti kurai zobārstei tā ir !

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 09:18

Pelee

Medniecei arī viss ir pierakstīts... :))))

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 18:40

xtrim

Pie Poliņas nevar iet tāpēc vien,ka ir kūtra
uz kvīšu izrakstīšanu,bet ja es maksāju nodokļus,esmu tiesīgs arī saņemt kvīti.Ne tā?

pirms 10 gadiem, 2008.10.16 22:23

arī ir savs bizness

Tu no tās kvīts būsi makten paēdis? Tev valsts par to ordeni iedos. Naivais! Domāju,ka arī dr.Poliņai pārgudrā valsts NEKO neiedeva un nepalīdzēja,pati visu izcīnija!Tagad viņi gudri,ātri vien sasīts DID cilvēkiem pēdējo atņemt.
Fui,fui valstij!!!

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 09:07

plombe

Jau 6 gadus apmeklēju dr.Ziemeli un esmu ļoti apmierināta.
Cien.cilvēki! Nenovediet paši savu mutes stāvokli tik tālu,ka jāvaino un jāgāž mēsli pār zobārstu. Katrs izvēlas savam maciņam atbilstošāko un labāko.

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 14:39

ha

Dr.Veigule ar savu saldo mēliti daudzus ir apmuļķojusi,patiesībā tik paviršu dakteri neesmu redzējis...

pirms 10 gadiem, 2008.10.17 21:05

:)

Paldies dr. Medniecei, viņa ir profesionāla un korekta,kabinets arī allaž ir perfekti tīrs, laboju zobus pie viņas jau ilgus gadus (neciešu, ja zobārsts ap pieaugušu cilvēķu cubinās un pupinās, bet beigās neko kārtīgi nesalabo). Arī dr. Mednieces māsiņa ir jauks un atsaucīgs cilvēks. Kādi paši būsim, tāda arī būs attieksme pret mums. Esmu sen, sen bijusi arī dr.Ziemeles paciente-nu, paldies-ļoti dārgi, neatsaucīgi, ne visai tīri, piedevām viņas iesākto zobu, par kuru samaksāju gana daudz, nācās pabeigt dr. Medniecei.Varbūt tagad ir labāk, jo prakse jau nāk ar laiku.

pirms 10 gadiem, 2008.10.20 15:23

q

Jā,jā dr.poliņa tišām aizbildinās ar mēneša normām un nevarot izrakstīt kvītis,a kur tad skatās vid?Ne jaupaēdis kāds no tā būs,bet nu nesolīdi gan tas ir.

pirms 10 gadiem, 2008.10.22 21:12

???

Pie viena no šiem ārstiem-divas šprices pat nelīdzēja,rāva jūtīgu zobu-tā ka piebļāvu pilnu māju.Smieklīgi pieaugušam cilvēkam kliegt-bet ja sāp....ko tad...
Pie otra-manai draudzenei izrāva nevis to zobu kurš sāpēja,bet blakus zobu......
Dr.Brice ļoti labi raujot zobus.
Es eju pie dr.Ziemeles-labas zāles...bez sāpēm...jauka ārste:)

pirms 10 gadiem, 2008.10.23 22:33

...

Dzirdēju labas atsauksmes par Mednieci, gribēju pierakstīties-neizdevās pat paskatīties,jo tādu uzbrēcienu pieņemšanas telpā no māsiņas nebiju gaidījusi.Skumjākais ir tas, ka paspēju pateikt tikai-"labdien"...Jāiet vien būs pie Ziemeles-dārga, bet toties māsiņai ar nerviem viss kārtībā

pirms 10 gadiem, 2008.10.24 10:37

.......

Nu jau gan, kas tad tās par kvīšu normām mēnesī! Pirmo reizi ko tādu dzirdu, tik muļko cilvēkus! Pati strādāju par grāmatvedi un tādus pekstiņus dzirdu pirmo reizi!!! :))))

pirms 10 gadiem, 2008.10.24 16:49

Pievieno komentāru