Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LABS zobārsts Gulbenē??

Nākas meklēt zobārstu Gulbenē.. Kas var ko ieteikt? :)

Dentiste

Gribu teikt, ka neviens Gulbenes z-arsts nav labs!!!Stradaju saja sfera Riga. Macijos. Tagad, kad saku stradat un pec skolas secinaju, ja es ta stradatu ka musu Gulbenes arsti, mani pasniedzeji sen butu izmetusi no skolas. Mums plombes vieta tadas plckas liek!!!sausmas. Mana pieredze ir tikai 2 gadi, bet domaju ka maku vairak un labak!!!Tomer ja vajag izraut zobu, neviens labak neizraus ka Gulbenes arsts!!!

pirms 10 gadiem, 2008.11.10 13:44

kaada

Cik esmu dzirdejusi, zobarsti Gulbene ir vienkarsi briesmigi! Vispirms sabojas zobu velvairak, pectam Pat nepaskaidros kas un ka un raus ara zobu. Izsaku dzilu lidzjutibu cilvekiem kuri dzivo Gulbene un kuri nevar tikt pie normalakiem zobarstiem kada cita pilseta.

pirms 10 gadiem, 2008.11.11 19:40

ilzhuks

Nu jā... katrs jau savu naudiņu pelna,kā māk!(vai arī,precīzāk,nemāk)!
Pati esmu dziļi vīlusies dr. Ziemelē,kuru kādu laiciņuapmeklēju!Vēlāk Rīgā par manām plombēm ļooti brīnījās,sakot,kas par mistiskajām plombēm,tur jau kā celtniekiem kaut kāds materiāls salikts,nevis kā pie civilizēta zobārsta!
Tā ir mana lielākā sāpe Gulbenes zobārstē!
P.S. jauki,ka var palasīt atsauksmes - tiešām noderīgi!!! ;)

pirms 10 gadiem, 2008.11.12 00:16

un

zobarste Brice ari ir galigi garam, ta vieta lai labotu zobu, rauj tik ara.

pirms 10 gadiem, 2008.11.13 04:17

Vista

Nu jā. Tikai lieta tāda, ka pie Ziemeles un tāpat arī citām pirms 5 un vairāk gadiem liktās plombes stāv, jo tad darbs bija kvalitatīvāks, tagad parādās konveijers un naudas kāšana un par 1 gadu vecām plombēm labāk neizteikšos, cik bēdīgs stāvoklis mēdz būt. :(
Rīgā par to šausalīgo cenu,ko noplēš, vismaz neuzdrošinās tīšām taisīt brāķi!

pirms 10 gadiem, 2008.11.13 15:34

Sofija

Es apmeklēju dr.Mednieci, strādā it kā labi, bet tomēr katrreiz lūdzu svētos garus,lai nav pēc tam tomēr problēmas. Savukārt, viņas medmāsa tomēr jāsecina,ka mēdz būt īsts monstrs,ja godīgi. Protams var strīdēties,vai ir jābūt vienkārši pieklājīgai vai laipnai medmāsai vai kādai vēl niansēs. Bet pēc būtības viņai ar attieksmi pret klientiem ļoti klibo, novēroju KATRU reizi. Eju jau daudzus gadus, tāpēc vien zobārstu neesmu mainījusi, jo nekādas dižās izvēles nav, bet Rīgā noteikti būtu jau pie cita ārsta. Te mēdz būt ļoti nepatīkamas situācijas, vai vienkārši nelaipna apkalpošana. Un nekas pa pēdējiem 5 gadiem nav īpaši mainījies,esmu jau pieradusi diemžēl :(.

pirms 10 gadiem, 2008.11.13 15:44

lasma

lasu forumu un brinos,nav nevienas pratigas atbildes un ka izskatas neviena laba zobarsta gulbene! katrs sudzas par savam problemam un vairak apspriez medmasas, neka pasus arstus!!! un ar ko tad rigas zobarsti atskiras no gulbenes, vai kadas citas mazpilsetas??? pati apmekleju dr. Ziemeli un esmu loti apmierinata.

pirms 10 gadiem, 2008.11.13 18:17

...

Principā šeit konkrēta atbilde vispār nav iespējama, jo katram savs....Medmāsas apspriež, jo tas ir pirmais ar ko tu tur kontaktējies (tas arī veido pirmo priekšstatu par ārsta praksi kopumā) Par "laimes meklēšanu" Rīgā piekrītu 100% - ne jau vieta veido cilvēku, bet cilvēks vietu (Rīgā tie paši cilvēki vien strādā - no Gulbenes,Alūksnes,Ogres,Zabludovkas,utt....

pirms 10 gadiem, 2008.11.14 10:08

paciente

Esmu labojusi pie vairākām dakterēm Gulbenē un mana atbilde būs īsa-Veigulei jauka attieksme, bet tikai ar to blombas diemžēl neturas, Brice forši rauj, Botva labo ļoti labi, bet ĻOTI nepatīk, ka viņas kabinetam vienmēr stāv vaļā durvis, uz priekšyelpā gaidošie var noklausīties visu no A līdz Z par pacientu, kas jau atrodas dakteres krēslā...Vienreiz ar epitetu no dakteres puse:"Nu jaunais cilvēk, jums jau tur vairs nav ko labot-kapsētā...", puisis iznāca ārā sarkans kā biete un savu virsjaku ņemot viņam bija ļoti liels kauns,- tā nedrīkst, kur paliek ētika.....

pirms 10 gadiem, 2008.11.14 12:13

sīkā

Par dr.Mednieci var tikai pabrīnīties, kā tāds bezjūtīgs cilvēks vispār var strādāt medicīnā. Par ētikas normām vispār var nerunāt. Jā, tie,kas viņai pazīstami, vai klienti gadu gadiem, ir okey, bet lai aizietu no malas, nu paldies... Par māsiņu pat nav vērts pieminēt. Abas viena ,,līmeņa,,.
Bet par dr.Veiguli varu teikt tikai tos vislabākos vārdus. Dod Dievs viņai veselību! Pateicoties viņai mans bērns ar prieku atsāka iet pie zobārsta.Tiešām, tāda attieksme pret bērniem nav nevienai citai . Un pareizi domā tie, kas saka, ka ne jau viss lētais ir slikts. Arī pati eju pie dakteres, kad ir vajadzība, bez kāda satraukuma, ka uz mani var sabļaut. Lai visi būtu tādi ārsti kā viņa!!! No attieksmes daudz kas ir atkarīgs.

pirms 10 gadiem, 2008.11.19 20:41

njaaa...

Gulbenes zobārsti savas prasmes ieguvuši padomju laikos, un ļoti apšaubu, ka viņi apmeklē seminārus Rīgā, lai praksē pielietotu jaunākas tehnoloģijas un materiālus.. Protams, atvainojos, ja par kādu kļūdos...

pirms 10 gadiem, 2008.11.20 19:09

kruela

Gulbenē esmu bijusi tikai pie dr. Ziemeles. Biju sajūsmā līdz brīdim, kad mani atšuva ar sāpošu zobu... redz neesot patstāvīgais klients (zobi diemžēl man nesāp regulāri! :D), tāpēc varot pieņemt tikai pēc mēneša, bet kungu pirms manis pierakstīja uz nākamo dienu!

pirms 10 gadiem, 2008.11.20 22:15

zane

vai tad var spriest par zobarstu pec ta uz kuru datumu tevi pieraksta?

pirms 10 gadiem, 2008.11.21 11:55

kruela

Vispār jau runa ir par attieksmi, iesaku izlasīt kārtīgāk manu komentāru! ;)

pirms 10 gadiem, 2008.11.22 21:32

zane

runa jau neiet par attieksmi! tema skan - labs zobarsts gulbene! kadam varbut tiesam vajadzes laba zobarsta pakalpojumus, bet jus apspriezat medmasas :(

pirms 10 gadiem, 2008.11.24 12:51

pec pieredzes

Man tomer lieka, ka Gulbene nav labu zobarstu!

pirms 10 gadiem, 2008.11.25 22:42

$...

Palasot komentārus secināju,ka pie Gulbenes zobārstiem vēl joprojām nav vērts iet labot zobus. Tāpēc došos pie sev ļoti iecienītās Ināras Kalniņas uz Dzelzavas pagastu.Vismaz ir garantija,ka ar zobiem vienmēr viss būs kārtībā!

pirms 10 gadiem, 2008.12.01 12:52

Pievieno komentāru