Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LABS zobārsts Gulbenē??

Nākas meklēt zobārstu Gulbenē.. Kas var ko ieteikt? :)

Marta

Tikai ne Medniece. Manam bērnam tā salaboja, ka bija jāmeklē palīdzība stomotoloģijas institūtā.

pirms 10 gadiem, 2009.02.10 12:20

Darbinieks

Lai, kur apmeklējiet zobārstu tikai ne Dzelzavā, pie Ināras Kalniņas. Savā mūžā esmu bijusi pie daudziem, bet šī ir viss sliktākā, kas vien varbūt. attieksme pret cilvēku- NEKĀDA. Samaksu par paveikto darbu, skatās pēc tā cik turīgs tu esi. Vai tāds cilvēks varbūt par zobuārstu???- viennozīmīgi nēēēēēē....

pirms 10 gadiem, 2009.02.18 14:09

zimbabve

pec 2 gadu partraukuma biju pie Botvas, nomainījusies masiņa pa šo laiku, bet pati dakterīte joprojam jauka un laipna, un beigās vēl piemetinaja, lai sagaidu kvīti, ko pectam varesu aiznest uz VID! =)

pirms 10 gadiem, 2009.02.23 16:02

patiesiba

Lai kas Tu ari butu, tu pretigi melo. Jo Tu pats esi viens no tiem , kam nekad, nekur un nekas nav labi. Ir daudz labu zobarstu , bet DR. Inara Kalnina no Dzelzavas ir ar 35 gadu lielu pieredzi, ar lielu atbildibas sajutu un vienkarsi vislabaakaa, Un starp citu cenas vinai ir stipri zem videjaa. BEidz vienkaarsi apmelot cilveekus. Drosi vien gribeeji iespraukties, kadam pa prieksu, netiki un tagad te pa internetu trako. Aksts Tu esi saprati.

pirms 10 gadiem, 2009.03.29 19:57

:)

Piekrītu, Dzelzavas daktere ļoti laba,gan kā ārsts, gan attieksme super,.. Jau vairākus gadus braucu tikai pie viņas. Plombes turās ļoti labi, nau bijis problēmu. Un par pašu procesu--dakterītei ļoti viegla roka. Turpreti piemeram par Cesvaines zobārsti to nevar teikt.. Neprot komunicēt ar cilvēkiem, akūtie pacienti - pēdējā vietā.. Cenas astronomiskas un kvalitātes pilnīgi nekādas!

pirms 5 mēnešiem, 2019.04.08 13:56

Lietus007

Labak uz Rigu aizmaukt. dzirciema ielu piemeram. moderna tehnika un loti laipna apkalposana!

pirms 10 gadiem, 2009.04.01 21:50

berbek

labāk parunājiet par gulbenes slimnīcas uzņemšanas nodaļu.

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 15:00

paciente

Vislabākā - dr. Ziemele!
Iejūtīga, korekta, pati redz, kur jālabo, utt.
Piekrītu paustajam viedoklim - kāds pats esi, tādi pret tevi ir citi!!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 15:28

Lapsiņa

Lasu komentārus un brīnos,cik gan tie ir dažādi. Cik cilvēku ,tik tikumu.Katram mums ir savs dakteris un katram tas ir vislabākais. Arī es gribu palielīt dakteri I.Kalniņu no Dzelzavas. Ļoti laba dakterīte-visu paskaidro, ko un kā darīs.Nekad necenšas zobu izraut, bet gan - salabot.Ļoti uzmanīga,saprotoša,patīkama,laipna. Man patīk,arī ar bērniem prot apieties. labu veselību dakterītei un vēl ilgi strādāt.

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 14:07

the best

labaka ir dr Botva...
kvalitativi satais, blombes divus gadus jau stav :)

pirms 10 gadiem, 2009.05.09 16:18

acīgā

Es ieteiktu dr.BOTVU.Zobu izraus viņa perfekti,ka nemaz nejutīsiet,ka jau būs laukā.Un arī blombes liek rūpīgi.Bet pie Mednieces es neieteiktu vest bērnus.Viņiem pēc tādas zobārstes un māsiņas apmeklējuma var tikt psihologīska trauma.Tas nav normāli.Padomājiet par savu bērnu!

pirms 10 gadiem, 2009.05.13 23:15

margaite

Laikam jebkuru izņemot Mednieci,atliekot darbu attieksme pret pacientu,kas ir arī maksātājs-tātad klients,drausmīga. ļoti rupja,augstprātīga,pret bērniem asa-lai aizbrauc uz Rīgu un paskatas kā apkalpo tur...

pirms 10 gadiem, 2009.05.14 20:37

pro

I. Kalniņa ir ļoti profesionāla zobārste, es labāk braucu pie viņas nekā tepat Gulbenē staigāju pie neprofesionāliem stomatologiem, kuri diemžēl, nolauztu vai sāpošu zobu māk tikai izraut, bet Dzelzavas zobārste pratīs salabot, saku no personīgās pieredzes

pirms 10 gadiem, 2009.05.16 13:12

prese

Botva tevi nolamās, ka nemetās, bērnu vest pie viņas bija bail, bet nekas neatlika, jo Veigule atvaļinājumā. Garastāvokļa cilvēks. Grūti.
Par Ziremeli nerunāsim, paskatās uz tevi un noplēš tādu summu, vēl kvīti ar mokām izsniedz.
Poliņa patika, jauka dakterīte. Par Mednieci nerunāt, dzirdot nostāstus, tur mūžam neiešu.

pirms 10 gadiem, 2009.08.19 10:14

Zobs

Tak brauc uz Rīgu pie zobaārsta, ja jau Gulbenē visi tik slikt!Izglītība tev noteikti nav augstāka par piecām klasēm ja vari tik nesmuki par visiem rakstīt.Haļavšcica tu esi, maksāt negribi, bet smukus zobus gan gribi! ;)))

pirms 10 gadiem, 2009.08.21 16:48

prese

Vai tad tā nav taisnība? Palasi atsauksmes. Man jau ir smuki zobi no Rīgas ārstiem.

pirms 9 gadiem, 2009.08.25 11:20

Pievieno komentāru