Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LABS zobārsts Gulbenē??

Nākas meklēt zobārstu Gulbenē.. Kas var ko ieteikt? :)

Krischa ;)

Dr. Botva ir Super!!! Ideāli strādā, nokomandē un vēl kāds joks arī gadās pa vidu!
Tauta - ja pašam zobi kā miskaste, tad nav brīnums, ka zobārsti nikni :D

pirms 9 gadiem, 2009.08.28 16:47

Pesimists

Braukt uz Rīgu jau varētu, tikai tas prasa laiku un lielu naudu. Ne katrs to var atļauties, bet ja zobi jālabo, tad nav kur palikt. Un, liekas, to izmanto tie zobārsti, kas cenšas pieņemt iespējami daudz cilvēku.Rezultātā ārsts ir noguris, paliek neuzmanīgs, nervozs, zobu "salabo" tā, ka pēc mēneša viss jāatkārto. Biju Mednieces paciente vairākus gadus, gāja visādi, bet ticēju dakterei, jo zobi man tiešām nav tie labākie. Taču, kad plombe pēc trīs nedēļām izkrita, māsiņa man palīdzību solīja tikai pēc diviem mēnešiem. Teicu, ka pa tik ilgu laiku zobu pazaudēšu.Man atcirta, lai meklēju citu zobārstu. Tad gan dūša apskrējās. Domāju, ka Gulbenē ārsta, kas savam darbam dod garantiju, nav. Toties gulbeniešiem zobi bojājas katastrofāli (varbūt bijušo lokatoru iedarbība) un tādēļ zobārstiem darba netrūks un daudz nav jādomā par kvalitāti.

pirms 9 gadiem, 2009.08.28 21:39

kulaks

Es esmu labs zobārsts. Kam vajag, situ zobus ārā bez pretsāpju šļirces, kura arī maksā un kuru katrs vairs nevar atļauties. Pie tam nereti vēl nākas man maksāt pacientam par negaidīto zoba ekstrakciju. Tātad- klientam ļoti izdevīgi!

pirms 9 gadiem, 2009.08.30 13:19

zobs

Ja es uzzinaatu, kas tu esi, labpraat tev visus zobus izdauziitu!Apriebusies tava paargudraa ***sana.Seedi savos laukos un neļarksti te tik daudz!

pirms 9 gadiem, 2009.08.30 22:58

........no kaimiņrajona..............

.............jūsu daktere Ziemele..........ir ĻOOOOTI LABA!!!!!Priecājaties...un nespļaujiet traukā...no kura paši dzerat!!!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.25 23:01

boko

visi dobarsti mani norakstija iznemot ziemeli kas manu muti sakopa ideali

pirms 9 gadiem, 2009.11.26 21:07

boko

jo visi parejie ir domarsti nevis zobarsti iznemot polinu

pirms 9 gadiem, 2009.11.26 21:10

nelaimiigaa

Visu laiku laboju zobus pie Poliņas - biju apmierināta. Vienu zobu gan nācās pie Mednieces labot. Regulēju zobus Rīgā, Stomatoloģijas institūtā. Nesen izkrita plomba, ko dr.Medniece bija likusi (turējās gan 9 gadus) un ŠAUSMĪGI sāka sāpēc tas zobs. Tākā dzīvoju tagad Rīgā, aizgāju pie jaukas, jaunas zobārstes, lai sataisītu sāpošo zobu. Sākumā varēju izrunāties un anketu nācās aizpildīt par alerģijām un operācijām, lai nerastos problēmas. Kad nu paskatījās manu sāpošo zobu, tad nošausminājās, kā es varēju ar plombi normāli dzīvot, jo Medniece bija izurbusi caurumu līdz pat nervam... Tā nu tagad vēl 2x jāiet pie dakteres Rīgā, lai tiktu galā ar šo zobu... Un izmaksās 1 zoba labošanas man 60 Ls - prieks, kur tu rodies!?

pirms 9 gadiem, 2009.11.28 23:43

Apmierinātais

Viennozīmīgi dr Ināra kalniņa no Dzelzavas. Ja man uz Gulbeni,lai salabotu vienu zobu jābraukā 5 reizes tad ir kā ir..... tad Dzelzavā labo vairākus reizē.

pirms 9 gadiem, 2009.12.05 22:44

bezzobis

Beidzat tak vienreiz ņemties! Katram savs! Nezinu kas tie par LABAJIEM RĪGAS ārstiem , kas noliek provinces mediķus ( starp citu, ne tikai zobārstus) kādam jau te arī par mazajām maksām ir jāstrādā, jau tā latvieti ārzemēs pēc zobiem (ne zobiem)varot atpazīt! Man katrā ziņā nekad negribētos iet pie tāda mediķa , friziera un tml , kas "noliek' citus, vai arī apkalpot ( ja strādātu tādā sfērā) tādus klientus , kas savu stāstu sāk , redz cik man tur slikti ... Arī Rīgas ārsti cilvēki vien ir, tikai ar citu aparatūru un cenu.
Gadījās dzirdēt pa radio, kā kāda ārste , kura stažējusies Amerikā, 'cēla savu reitingu'- bija efektīgi! .. ja mums būtu līdzekļi, pa ko tos zobus tā ārstēt ( cik sapratu smalki redzot uz ekrāna , kas un kā un ar īpašiem plombējamiem materiāliem) - tad nevajadzētu lieku žulti te klabināt.
Interesanti kā gan kritizētāji, kuri paši ir super pedanti, izcili darbinieki, lieliski ģimenes cilvēki izskatās realajā dzīvē!

pirms 9 gadiem, 2009.12.06 18:47

bezzobis

Vispār foruma tēma ir "LABS zobārts Gulbenē", tāpēc manu un arī dažu labu citu komentētāju rakstīto ne pa tēmu tā kā vajadzētu svītrot

pirms 9 gadiem, 2009.12.06 18:55

A@K

Lai piediedot man Visi gulbenes zobārsti, es vairs pie jums neiešu, ja ar būs beigts zobs . Rigā esmu iecienijis vienu, kas mana mutē saveda kārtibu Pec jaukajiem Gulbenes ārstiem.Varbūt kas mainijies , bet es neriskēšu .
Piedodiet !!! Lai veicās !!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.07 11:22

:))

Botwu neiesaku...
vinja ir igna...
sabojaja zobu man ta ka nacas skirties no 50 Ls lai salabotu...
veigule loti jauka zobarste... :)

pirms 9 gadiem, 2009.12.08 10:34

hmm...

dotajā brīdī, kuru zobārstu labāk apmeklēt Gulbenē? neesu bijusi ne pie viena un vēl te ir zobārstniecības centrs, tur veic zobu higiēnu? vai ir iespēja veikt arī zobu balināšanu? lūdzu, atbildiet, jūsu domas un pieredze man ir ļoti svarīgi.

pirms 9 gadiem, 2010.08.05 09:06

gadījās problēma..

iesakiet,lūdzu zobu protezētāju, ja tādi ir Gulbenē. Paldies

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 14:24

parlieciba

nezinu gan, ka ir ar tiem Gulbenes zobārstiem, emu apstaigājis visus, pie Ziemeles gāju pašas pēdējās jo viss dārgākā , un tad sapratu gribi labus zobu tad jāmāk šķirties arī no naudas!!! ziemele tiešām ir zobārsts nevis kā pārējas kaktu dakterienes!!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 15:55

Gera

Tikai dakterīte Veigule mēdz pacientiem izrādīt
savu slikto garastāvokli,atklāti izrāda nepatiku pret cilvēku.

pirms 9 gadiem, 2010.08.11 17:03

Trakulite :)

Kur Veigule strada? Ir kaads telefoninjs?

pirms 8 gadiem, 2010.09.02 21:50

Priekšnieks

Ar dr. Veiguli ir smagi! Baigās muļķības vienreiz manā mutē sataisīja!

pirms 6 gadiem, 2012.09.09 13:25

Pievieno komentāru